Wszystko do opalania i po opalaniu

TYLKO U NAS
Sun ozon spray po opalaniu z bio aloesem w przezroczystej butelce z niebieską nakrętką, widok z przodu.
4,8
Sunozon
spray po opalaniu z Aloesem 200 ml
11,49 zł
100 ml = 5,75 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żółty spray do opalania Sunozon SPF 30, Rossmann, wodoodporny, widok z przodu. Etykieta z informacją o braku mikroplastiku.
4,9
Sunozon
spray przeciwsłoneczny, wodoodporny, UVA+UVB, SPF 30; 200 ml
16,49 zł
100 ml = 8,25 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Eternal Glow bronzujący olejek do ciała, złota butelka, z przodu, z delikatnym shimmerem i palmami.
3,6
Isana Endless Summer Eternal Glow
olejek do ciała, brązujący 75 ml
13,49 zł
100 ml = 17,99 zł
Cena regularna:18,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
St.Moriz Professional Tanning Mousse Dark z aloesem i witaminą E w białej butelce, widok z przodu.
4,6
St.Moriz Professional
mus do ciała, samoopalający, ciemny odcień 200 ml
32,99 zł
100 ml = 16,50 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
St. Moriz Professional Self-Tan Face Mist Medium, 150ml, butelka z aloesem i witaminą E, widok z przodu.
4,7
St.Moriz Professional
mgiełka do twarzy samoopalająca, Medium 150 ml
38,99 zł
100 ml = 25,99 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!
Bielenda Bronzing Coco balsam brązujący do ciała w zielonej saszetce z palmami, widok z przodu.
4,7
Bielenda Bronzing Coco
balsam do ciała brązujący 200 ml
15,49 zł
100 ml = 7,75 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Sun ozon balsam po opalaniu z bio aloesem w jasnoniebieskiej butelce, przód z logo i napisem 24h nawilżenie.
4,8
Sunozon
balsam po opalaniu, kojący 400 ml
19,99 zł
100 ml = 5,00 zł

Kosmetyki do opalania, produkty po opalaniu, samoopalacze i akcesoria – w tej kategorii znajdziesz rozwiązania dopasowane do różnych potrzeb skóry podczas sezonu letniego i nie tylko. To produkty wspierające ochronę przeciwsłoneczną, pielęgnację po ekspozycji na słońce oraz uzyskanie efektu opalenizny – również bez promieniowania UV.

Czy opalanie jest bezpieczne?

Opalanie wiąże się z ekspozycją skóry na promieniowanie UV, a nadmierna ekspozycja na słońce może prowadzić do poparzeń słonecznych, przyspieszać procesy starzenia się skóry i zwiększać ryzyko jej uszkodzeń. Dlatego właśnie tak ważne jest, by zadbać o odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną. Stosowanie kosmetyków z filtrem SPF, unikanie nadmiernego nasłonecznienia oraz pielęgnacja skóry po opalaniu pomagają ograniczyć ryzyko poparzeń i wspierają utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Niezależnie od tego, czy spędzasz czas na plaży, w górach czy w mieście, odpowiednio dobrane kosmetyki do opalania powinny stanowić podstawę letniej pielęgnacji.

Sprawdź także: SPF 30 a SPF 50 – który z nich wybrać bez zgadywania?

Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

Kategoria obejmuje produkty przeznaczone do różnych etapów pielęgnacji skóry latem i podczas ekspozycji na słońce. Znajdziesz tu kosmetyki ochronne, łagodzące, brązujące oraz akcesoria ułatwiające ich aplikację.

Wspólną cechą produktów z tej kategorii jest wsparcie pielęgnacji skóry przed opalaniem, w trakcie przebywania na słońcu oraz po zakończeniu ekspozycji.

To może Cię zainteresować: Kiedy SPF nie działa tak, jak powinien, czyli najczęstsze błędy przy stosowaniu kremu z filtrem

Jak przygotować skórę do opalania?

Przygotowanie skóry do opalania warto oprzeć na produktach, które uzupełniają działanie kosmetyków z tej kategorii. Przed sezonem letnim lub planowaną ekspozycją na słońce pomocne mogą być:

  • oczyszczanie skóry – żele i pianki do mycia pomagają usunąć zanieczyszczenia i przygotować skórę do dalszych etapów pielęgnacji;
  • peelingi do ciała – pomagają wygładzić skórę i przygotować ją do równomiernej aplikacji samoopalacza lub produktów brązujących;
  • balsamy i mleczka do ciała – wspierają codzienne nawilżenie skóry, co wpływa na jej komfort i wygląd;
  • ochrona przeciwsłoneczna – podczas ekspozycji na słońce warto stosować kosmetyki z filtrem SPF, a po jej zakończeniu sięgnąć po produkty po opalaniu.

Dzięki takiemu podejściu łatwiej dobrać produkty do aktualnych potrzeb skóry – niezależnie od tego, czy zależy Ci na ochronie przeciwsłonecznej, pielęgnacji po opalaniu, czy efekcie opalenizny bez słońca.

Sprawdź także: Fotoprotekcja na wakacjach – jak skutecznie chronić skórę przed słońcem?