Dziecko
rossmann
4,9
Babydream Extra Sensitive
chusteczki nawilżane z Aloesem i Alantoiną, pielęgnacyjne 4x80 szt.
18,49 zł
1 szt. = 0,06 złNajniższa cena: 21,49 zł
4,8
OnlyBio Hair In Balance Kids
spray do włosów, wygładzająco-rozplątujący długie włosy, od 1. roku życia 200 ml
23,99 zł
100 ml = 12,00 zł4,9
Plum! Czyściochowo
kula do kąpieli z zabawką, różne rodzaje 150 g
8,99 zł
100 g = 5,99 złNajniższa cena: 11,99 zł
4,8
Babydream Extra Sensitive
chusteczki nawilżane z Aloesem i Alantoiną, pielęgnacyjne 80 szt.
Z APKĄ5,39 zł
1 szt. = 0,07 złCena bez apki:6,49 zł
1 szt. = 0,08 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
4,9
Babydream Extra Sensitive
chusteczki nawilżane z Aloesem i Alantoiną, pielęgnacyjne 2x80 szt.
11,49 zł
1 szt. = 0,07 zł4,9
Babydream Premium
pieluchomajtki, 7 XXL, 17+ kg 16 szt.
16,99 zł
1 szt. = 1,06 złNajniższa cena: 19,99 zł
4,9
OnlyBio Hair In Balance Kids
szampon rozplątujący długie włosy, od 1. roku życia 400 ml
23,99 zł
100 ml = 6,00 zł4,6
Babydream
pieluchomajtki do pływania, Medium, 9-15 kg 12 szt.
15,49 zł
1 szt. = 1,29 złNajniższa cena: 17,99 zł
4,7
Babydream
pieluchomajtki do pływania, Large, 12-17 kg 12 szt.
15,49 zł
1 szt. = 1,29 złNajniższa cena: 17,99 zł
4,5
Sunozon Kids
spray przeciwsłoneczny dla dzieci, wodoodporny, UVA+UVB, SPF 50; 250 ml
31,99 zł
100 ml = 12,80 zł4,9
Alouette Kids Ultra Sensitiv
papier toaletowy, nawilżany, 99 % wody, różne rodzaje 2 x 60 szt.
11,49 zł
1 szt. = 0,10 zł4,7
Bambiboo
pieluszki jednorazowe, z włóknem bambusowym, 2-4 kg, rozm. 1 26 szt.
27,99 zł
1 szt. = 1,08 złOdwiedzając drogerie Rossmann, możesz zadbać o swoje dziecko już od pierwszych chwil jego życia. Mamy szeroki wybór artykułów dedykowanych najmłodszym - od kosmetyków po książki dla dzieci.
Szczególnie ważnym aspektem opieki nad maluszkiem jest higiena niemowlęca, która wymaga stosowania łagodnych preparatów. Dlatego polecamy hipoalergiczne płyny do kąpieli, szampony, oliwki czy kremy na odparzenia, które nie podrażnią wrażliwej skóry.
W naszych drogeriach znajdziesz także pieluchy, delikatne chusteczki nawilżane, smoczki, butelki oraz produkty spożywcze, takie jak mleko modyfikowane, kaszki czy obiadki w słoiczkach. Ponadto oferujemy wysokiej jakości estetyczne ubrania dla dzieci w rozmiarach od 50 do 92 oraz maskotki, grzechotki i inne atrakcyjne zabawki dla dzieci. Zadbaj również o siebie, wybierając kosmetyki dedykowane kobietom w ciąży i młodym mamom.
Szczególnie ważnym aspektem opieki nad maluszkiem jest higiena niemowlęca, która wymaga stosowania łagodnych preparatów. Dlatego polecamy hipoalergiczne płyny do kąpieli, szampony, oliwki czy kremy na odparzenia, które nie podrażnią wrażliwej skóry.
W naszych drogeriach znajdziesz także pieluchy, delikatne chusteczki nawilżane, smoczki, butelki oraz produkty spożywcze, takie jak mleko modyfikowane, kaszki czy obiadki w słoiczkach. Ponadto oferujemy wysokiej jakości estetyczne ubrania dla dzieci w rozmiarach od 50 do 92 oraz maskotki, grzechotki i inne atrakcyjne zabawki dla dzieci. Zadbaj również o siebie, wybierając kosmetyki dedykowane kobietom w ciąży i młodym mamom.























