The Ordinary
Szukasz pielęgnacji, którą możesz dopasować do realnych potrzeb swojej skóry? The Ordinary to marka oparta na składnikach aktywnych i prostych formułach, które pozwalają świadomie budować własną rutynę pielęgnacyjną. Sprawdź kosmetyki The Ordinary dostępne w Rossmannie!

Wszystkie produkty marki The Ordinary
5,0
The Ordinary The Mini Icons
zestaw kosmetyków, serum do twarzy z Niacynamidem i Cynkiem 15ml + serum do twarzy z Kwasem Hialuronowym 15ml + tonik do twarzy 100ml + waciki wielorazowe 1 szt.
99,99 zł
1 szt. = 99,99 złThe Ordinary The Skin Support
zestaw kosmetyków do twarzy, serum do twarzy z Niacynamidem 10% i Cynkiem 1% 30ml + serum do twarzy z Kwasem Hialuronowym i Ceramidami 30ml 1 szt.
99,99 zł
1 szt. = 99,99 zł5,0
The Ordinary
serum do twarzy, nawilżające, z Kwasem Hialuronowym 2% i B5 60 ml
73,99 zł
100 ml = 123,32 złThe Ordinary Multi-Peptide
serum do twarzy, peptydowe +HA 30 ml
89,99 zł
100 ml = 299,97 złThe Ordinary Salicylic Acid 2%
maseczka do twarzy, oczyszczająca 50 ml
64,99 zł
100 ml = 129,98 złThe Ordinary Ethylated Ascorbic Acid 15% Solution
serum do twarzy z Witaminą C 30 ml
64,99 zł
100 ml = 216,63 złThe Ordinary
olejek do twarzy z nasion dzikiej róży, tłoczony na zimno, 100% organiczny 30 ml
51,99 zł
100 ml = 173,30 złThe Ordinary Body Care
emulsja do twarzy i ciała, z 5% Niacynamidem 100 ml
58,99 zł
100 ml = 58,99 złThe Ordinary Body Care
serum do ciała z Kwasem Salicylowym 240 ml
99,99 zł
100 ml = 41,66 złThe Ordinary
toner do twarzy i skóry głowy, złuszczający z Kwasem Glikolowym 7% 100 ml
39,99 zł
100 ml = 39,99 złThe Ordinary
toner do twarzy i skóry głowy, złuszczający z Kwasem Glikolowym 7% 240 ml
59,99 zł
100 ml = 25,00 złThe Ordinary
serum do twarzy, z 23% Witaminą C i 2% Kwasem Hialuronowym 30 ml
39,99 zł
100 ml = 133,30 zł5,0
The Ordinary
serum do twarzy, złuszczające, z Kwasem Mlekowym i Kwasem Hialuronowym 30 ml
45,99 zł
100 ml = 153,30 zł






















