The Ordinary

Szukasz pielęgnacji, którą możesz dopasować do realnych potrzeb swojej skóry? The Ordinary to marka oparta na składnikach aktywnych i prostych formułach, które pozwalają świadomie budować własną rutynę pielęgnacyjną. Sprawdź kosmetyki The Ordinary dostępne w Rossmannie!

 

Czytaj więcej
Zestaw The Ordinary: pięć butelek (serum, tonik, peeling) i tubka kremu w chmurach na niebieskim tle.

Poznaj bestsellery

Wszystkie produkty marki The Ordinary

TYLKO ONLINE
Białe serum The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution w butelce z zakraplaczem obok kartonowego opakowania.
The Ordinary
serum do twarzy, z 2% Kwasem Salicylowym 30 ml
33,99 zł
100 ml = 113,30 zł
TYLKO ONLINE
The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG serum w bursztynowej butelce z zakraplaczem i białym opakowaniem kartonowym, widok pod kątem.
5,0
The Ordinary
serum pod oczy, z Kofeiną i Zieloną Herbatą 30 ml
43,99 zł
100 ml = 146,63 zł
TYLKO ONLINE
The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5, nawilżające serum z ceramidami w butelce i pudełku, widok przodem.
The Ordinary
serum do twarzy, nawilżające 30 ml
41,99 zł
100 ml = 139,97 zł
TYLKO ONLINE
The Ordinary Multi-Peptide + Copper Peptides 1% Serum: brązowa butelka z pipetą i białe pudełko, widok z przodu pod kątem.
5,0
The Ordinary
serum do twarzy, peptydowe 30 ml
146,99 zł
100 ml = 489,97 zł

Najczęstsze pytania