Wszystkie promocje

Trójkątny szal z puszystej dzianiny w cętki lamparta, brązowo-czarny, widok z przodu na czarnym tle.
Eloy
szalik damski, trójkątny, Panterka, Brązowy 1 szt.
36,99 zł
1 szt. = 36,99 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
MEGA!
Burberry London woda perfumowana dla kobiet, butelka i pudełko z beżową kratą Burberry, widok z przodu.
4,9
Burberry London
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
159,99 zł
100 ml = 159,99 zł
Najniższa cena: 279,99 zł
MEGA!
Czarny szampon Syoss Intense Curls z 3% Panthenol-Moisture-Complex dla falowanych, kręconych włosów, widok z przodu.
4,9
Syoss Intense Curls
szampon do włosów falowanych i kręconych 440 ml
14,99 zł
100 ml = 3,41 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO ONLINE
Mgiełka zapachowa Victoria's Secret Pure Seduction Shimmer, różowy płyn z brokatem w butelce, złota nakrętka, front.
Victoria's Secret Pure Seduction Shimmer
mgiełka do ciała, perfumowana, dla kobiet 250 ml
71,99 zł
100 ml = 28,80 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!
Tołpa dermo face sebio+ tonik 5% AHA+LHA w przezroczystej butelce z tealową etykietą, widok z przodu.
4,8
Tołpa Dermo Face Sebio+.
tonik do twarzy 2 kwasy, 5%: AHA+LHA 200 ml
18,99 zł
100 ml = 9,50 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO ONLINE
Aromase 5α Juniper Scalp Purifying Liquid Shampoo, ciemnozielona butelka i białe pudełko. Peeling do skóry głowy.
AROMASE JUNIPER
peeling - płyn do skóry głowy, oczyszczający 80 ml
33,99 zł
100 ml = 42,49 zł
Najniższa cena: 41,00 zł
MEGA!
Wkładki higieniczne Discreet Plus Deo Waterlily Plus XXL Pack 84 szt. w czarnym opakowaniu, widok z przodu.
4,9
Discreet Plus
wkładki higieniczne, zapachowe 84 szt.
13,99 zł
1 szt. = 0,17 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
Neutrogena Fast Absorbing Hand Cream, blue tube with white cap, showing 'Upgraded Formula' and flag icon, front view.
4,9
Neutrogena
krem do rąk, szybko wchłaniający się 75 ml
9,99 zł
100 ml = 13,32 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
Bordowa sztruksowa czapka z daszkiem, haftowana w kwiaty, liście i małe zwierzęta, widok z przodu.
5,0
Eloy
czapka damska z daszkiem, Bordowa z Naszywkami 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Perfecta Ice Gel Patch, hydrożelowe chłodzące płatki pod oczy. Biały słoiczek na niebieskim opakowaniu.
4,7
Perfecta
płatki pod oczy, hydrożelowe, chłodzące 60 szt.
25,49 zł
1 szt. = 0,42 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!
VACO Zawieszka na mole z dzikiej lawendy, opakowanie z dwoma fioletowymi zawieszkami, 3 miesiące ochrony.
4,6
Vaco
zawieszka na mole, w żelu, Dzika Lawenda 2 szt.
9,99 zł
1 szt. = 5,00 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Żel pod prysznic LaQ Habibi z Dubaju 8w1, brązowa butelka z pompką. Etykieta z wielbłądem, zapach złotej karty kredytowej.
LaQ Habibi z Dubaju
żel pod prysznic, 8w1, o zapachu złotej karty kredytowej 500 ml
14,49 zł
100 ml = 2,90 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!
Czarna butelka Syoss Intense Volume Deep Caring Shampoo dla objętości z kolagenem, niebieskie detale, widok z przodu.
4,9
Syoss Intense Volume
szampon do włosów delikatnych i bez objętości 440 ml
14,99 zł
100 ml = 3,41 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!
Widok z przodu: Joanna Jedwab do włosów wygładzający Styling Effect Hair Silk Smoothing, w przezroczystej butelce z pompką.
4,9
Joanna Styling Effect
jedwab do włosów, wygładzający, poziom utrwalenia 2; 25 ml
14,99 zł
100 ml = 59,96 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!
Pampers 99% Water chusteczki nawilżane, 3x60=180 sztuk, błękitne opakowanie z grafiką dziecka.
5,0
Pampers 99% Water
chusteczki nawilżane 3x60 szt.
27,99 zł
1 szt. = 0,16 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
Biały płyn Vanish Oxi Action w butelce, odplamiacz do białych tkanin, różowo-złota etykieta, widok z przodu.
4,8
Vanish Oxi Action
odplamiacz w płynie do tkanin białych 1 l
16,99 zł
1 l = 16,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
Le Petit Marseillais Cade Wood & Fern 4-in-1 shower gel, 400ml clear bottle, front view.
4,8
Le Petit Marseillais
żel pod prysznic, dla mężczyzn, 3w1, Drzewo Cade 400 ml
11,99 zł
100 ml = 3,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.