Wszystkie promocje

MEGA!
Swiffer Duster Kit, żółta rączka z niebieską miotełką, 4 wkłady, na żółto-pomarańczowym opakowaniu. Widok z przodu.
4,9
Swiffer Duster
zestaw do wycierania kurzu, rączka + 4 wymienne wkłady 1 szt.
13,99 zł
1 szt. = 13,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Różowe rękawiczki nitrylowe ViGO! PREMIUM w białym pudełku, rozmiar M, 50 sztuk, widok z przodu.
4,8
viGO!
rękawiczki nitrylowe, rozmiar M, Różowe 50 szt.
16,49 zł
1 szt. = 0,33 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
NOWE
NYX Fat Matte, brązowa matowa pomadka w kredce z zielonym napisem, na tle matowej smugi koloru taupe.
5,0
NYX Professional Makeup Fat Matte
balsam do ust, matowy, nr #08 Toasty Taupe 2 g
39,99 zł
100 g = 1999,50 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!
Różowo-brązowy Eveline Wonder Match 4w1 Velour Cheek & Lip Color+Balm w przezroczystej tubce z aplikatorem.
4,7
Eveline Cosmetics Wonder Match
róż do policzków i pomadka, 4w1, nr 02 4,5 ml
15,49 zł
100 ml = 344,22 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!
Maybelline Colossal Bubble tusz pogrubiający, żółta tuba z różowozłotym napisem, otwarta szczoteczka.
4,6
Maybelline New York Colossal Bubble
tusz do rzęs, Very Black 10 ml
31,99 zł
100 ml = 319,90 zł
Najniższa cena: 53,99 zł
Jasnobeżowa dzianinowa czapka beanie z haftowanymi pomarańczowo-brązowymi kwiatami i jagodami, widok z przodu.
5,0
Eloy
czapka damska, Szara z haftowanymi Kwiatami 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
Pasta do zębów Oral-B Pro-Expert Calm Sensation Sensitive 75 ml, niebieska tubka z różowym akcentem.
4,8
Oral-B Pro-Expert Sensitive
pasta do zębów 75 ml
9,99 zł
100 ml = 13,32 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
Your KAYA białe opakowanie chusteczek do higieny intymnej, 20 sztuk, biodegradowalne i spłukiwalne.
4,9
Your Kaya
chusteczki do higieny intymnej, biodegradowalne, spłukiwalne 20 szt.
12,49 zł
1 szt. = 0,62 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO ONLINE
Victoria's Secret Coconut Passion Shimmer fragrance mist w przezroczystej butelce z złotym korkiem, widok z przodu.
5,0
Victoria's Secret Coconut Passion
mgiełka do ciała, perfumowana, dla kobiet 250 ml
71,99 zł
100 ml = 28,80 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!
Opakowanie Always Ultra Day Super pads (rozmiar 2), 32 szt., XXL Pack. Niebiesko-żółte z tekstem 3x protection.
4,9
Always Ultra Day
podpaski higieniczne ze skrzydełkami, Super 32 szt.
18,99 zł
1 szt. = 0,59 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
Biała tubka i złote opakowanie Long 4 Lashes Nutri Care Lash Treatment, widok z przodu, kuracja regenerująca rzęsy.
4,5
Long4Lashes
kuracja do rzęs, regenerująca, 3 ml
38,99 zł
100 ml = 1299,67 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!
Joanna Ultra Color Pigment Cold Blond, butelka i kartonowe opakowanie. Fioletowy tonujący pigment do włosów, 3 sposoby.
4,5
Joanna Ultra Color
pigment do włosów tonujący kolor, Chłodny blond, Niebieski 100 ml
12,49 zł
100 ml = 12,49 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
Pojedyncze opakowanie Schär Muffin Choco, bezglutenowy czekoladowy muffin w brązowej foremce, widok z przodu.
4,9
Schär
muffin z czekoladą, bezglutenowy 65 g
3,79 zł
100 g = 5,83 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
Biała saszetka Luba Thermal Water, chusteczki oczyszczające do rąk i twarzy, z niebieskim wzorem wody.
4,9
Luba Thermal Water
chusteczki do rąk, oczyszczające, Clean Water 15 szt.
3,29 zł
1 szt. = 0,22 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
MEGA!
Bio-Oil® olejek do pielęgnacji skóry 125 ml. Butelka z widoczną etykietą na tle białego opakowania, z przodu.
5,0
Bio-Oil
olejek do pielęgnacji skóry, na blizny i rozstępy 125 ml
43,99 zł
100 ml = 35,19 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
MEGA!
Czarna klamra do włosów w kształcie kwiatka z pięcioma matowymi, zaokrąglonymi płatkami. Widok z góry pod kątem.
4,2
Lolita Accessories
klamra do włosów, czarna, Kwiat 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
Para brązowych, pluszowych kapci domowych z Hello Kitty i różową kokardką, widok z góry na ciemnym tle.
5,0
Hello Kitty
kapcie damskie, rozm. 38-39; 1 para
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!
Biała butelka Srebro Argentum 200 aerozol 150ml, na skórę trądzikową i do matowienia, widok z przodu.
4,7
Aura Herbals Argentum200
tonik do twarzy ze srebrem, w sprayu 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
Białe skarpetki eloy ze wzorem brązowych lisów i czerwonych serc, rozmiar 35-40, widok z przodu.
Eloy
skarpetki damskie, Jamniki, Beżowe, rozm. 35-40; 1 para
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.