Wszystkie promocje

MEGA!
Butcher's Delicious Dinners karma dla kota, puszka z kurczakiem w galaretce, rudy kot, widok z przodu.
4,6
Butcher's Delicious Dinners
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, w galaretce z kurczakiem 400 g
4,79 zł
100 g = 1,20 zł
Cena regularna:7,49 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Black & White Invisible Clear, 72h ochrona, 50ml. Przezroczysty roll-on z białą nakrętką, widok z przodu.
4,9
NIVEA Black & White Invisible
antyperspirant w kulce, dla kobiet, 72h, Clear 50 ml
9,99 zł
100 ml = 19,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
Opakowanie nimm 2: cukierki pomarańczowo-cytrynowe z witaminami. Żółto-niebieskie, z napisem i matką z dzieckiem.
4,8
Nimm 2
cukierki nadziewane, pomarańczowe i cytrynowe 50 g
3,39 zł
100 g = 6,78 zł
Najniższa cena: 3,79 zł
TYLKO ONLINE
Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum: męska woda perfumowana w czarno-turkusowej butelce-torsie i zielonym cylindrycznym pudełku.
Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum
woda perfumowana dla mężczyzn 125 ml
349,99 zł
100 ml = 279,99 zł
Najniższa cena: 499,99 zł
MEGA!NOWE
Biofos Professional 5+1 gratis, preparat do szamb z lawendą, w zielono-białym pudełku. Widok z przodu.
4,8
Biofos Professional
preparat biologiczny do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków 6 szt.
9,99 zł
1 szt. = 1,67 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match 4w1 Velour Cheek & Lip Color+Balm, różowy płynny róż i pomadka, widok z aplikatorem.
4,7
Eveline Cosmetics Wonder Match
róż do policzków i pomadka, 4w1, nr 04; 4,5 ml
15,49 zł
100 ml = 344,22 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!
Zielono-niebieska pianka Venus 200ml, łagodząca z konwalią i bawełną do golenia wrażliwej skóry, widok z przodu.
4,9
Venus
pianka do golenia, łagodząca, Konwalia i Bawełna 200 ml
6,99 zł
100 ml = 3,50 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Flakon perfum JOOP! Homme, klarowne szkło, intensywny różowy płyn, czarna lśniąca nakrętka, widok z przodu.
Joop! Homme
woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
99,99 zł
100 ml = 133,32 zł
Najniższa cena: 169,99 zł
Sztuczne paznokcie KillyS migdałowe french, różowo-białe, 24 szt. w opakowaniu, widok z przodu.
4,7
KillyS Salon Results
sztuczne paznokcie, Almond Pink 24 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,42 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
Delia Cosmetics Powder Eyebrow Tint 4.0 Brown, vegan. White box with green leaves, model's eyes. Front view.
4,7
Delia Cosmetics Eyebrow Expert
henna do brwi, pudrowa, nr 4.0 Brązowy 4 g
18,49 zł
100 g = 462,25 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!
Różowy płyn do płukania Lenor Fresh Air Pink Blossom na 50 prań, z kwiatami, widok z przodu.
4,8
Lenor Fresh Air
płyn do płukania tkanin, Pink Blossom 700 ml
17,49 zł
100 ml = 2,50 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!
Szczotka Jean Louis David Soft & Flex, błękitna, do delikatnego rozczesywania włosów cienkich i normalnych, w opakowaniu.
4,9
Jean Louis David Urban Hair
szczotka do włosów, igły flex 1 szt.
16,49 zł
1 szt. = 16,49 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
LaQ Rekin Biznesu żel pod prysznic 8w1, brązowa butelka z czarną pompką i etykietą z rekinem, widok z przodu.
5,0
LaQ Rekin Biznesu
żel pod prysznic, 8w1, o zapachu kreatywnej księgowości 500 ml
14,49 zł
100 ml = 2,90 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO ONLINE
Męskie perfumy Armani Code Parfum 50ml. Czarny flakon z białym napisem obok czarnego opakowania produktu.
5,0
Giorgio Armani Armani Code
perfumy dla mężczyzn 50 ml
329,99 zł
100 ml = 659,98 zł
Najniższa cena: 449,99 zł
MEGA!
Ambi Pur 3Volution Spring Awakening plug-in air freshener starter pack, device with 3 scent refills.
4,7
Ambi Pur 3volution
elektryczny odświeżacz powietrza z wkładem, Lenor Spring Awakening 20 ml
27,49 zł
100 ml = 137,45 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
Niebieskie opakowanie pomadki NIVEA Original Care z masłem shea, 24h nawilżenie, widok z przodu.
4,8
NIVEA Original
pomadka do ust, pielęgnująca 4,8 g
11,49 zł
100 g = 239,38 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO ONLINE
Dolce & Gabbana The One for Men woda toaletowa 50ml. Brązowe pudełko obok butelki z bursztynowym płynem i brązową zakrętką.
Dolce & Gabbana The One
woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
209,99 zł
100 ml = 419,98 zł
Najniższa cena: 299,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.