Wszystkie promocje

Kremowe, prążkowane podkolanówki Eloy 35-40, opakowanie z brązową etykietą 'Idealne do kozaków'.
Eloy
podkolanówki, Kremowe, rozm. 35-40; 1 para
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
Różowo-złota maskara VOLUMIX FIBERLAST z otwartą, zakrzywioną szczoteczką, dla efektu sztucznych rzęs.
4,6
Eveline Cosmetics Volumix Fiberlast
tusz do rzęs, efekt sztucznych rzęs 10 ml
13,99 zł
100 ml = 139,90 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
NOWE
NIVEA Cherry Shine Disney Princess Mulan pomadka nawilżająca, różowe opakowanie blister z Mulan, widok z przodu.
5,0
NIVEA Disney Princess
pomadka do ust, Cherry Shine 4,8 g
12,99 zł
100 g = 270,63 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Pampers Aqua Soft Touch, niebiesko-białe chusteczki nawilżane dla niemowląt, 60 sztuk, 99% wody, widok z góry z wystającą chusteczką.
5,0
Pampers Aqua Soft Touch
chusteczki nawilżane 60 szt.
13,49 zł
1 szt. = 0,22 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
Pomarańczowy kubek ceramiczny z falowanym brzegiem i jesiennym wzorem kwiatowym wewnątrz, widok z przodu.
5,0
Eloy
kubek porcelanowy z tłoczeniem, Dynia, Pomarańczowy, poj. 400ml 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray, 30ml, w przezroczystej butelce i jasnozielonym pudełku z liściem herbaty, widok z przodu.
4,9
Elizabeth Arden Green Tea Scent
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
29,99 zł
100 ml = 99,97 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
Biała tuba kremu do rąk Neutrogena Formuła Norweska, bezzapachowy, z czerwoną nakrętką, widok z przodu.
4,8
Neutrogena
krem do rąk, skoncentrowany, bezzapachowy 75 ml
9,99 zł
100 ml = 13,32 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!
Różowa woda perfumowana Kylie Minogue Darling 30ml, zaokrąglona butelka z czarnym korkiem obok prostokątnego pudełka.
5,0
Kylie Minogue Darling
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
11,99 zł
100 ml = 39,97 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Dove Moisturising Hand Wash refill pouch 500ml, white with green top, showing pump bottle inside.
4,9
Dove Deeply Nourishing
mydło w płynie, do rąk, zapas 500 ml
9,99 zł
100 ml = 2,00 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
Cleanic chusteczki nawilżane Mango&Passion fruit, białe opakowanie 15 sztuk z owocową grafiką, widok z przodu.
4,7
Cleanic
chusteczki odświeżające, Mango/Passion fruit 15 szt.
2,49 zł
1 szt. = 0,17 zł
Najniższa cena: 2,99 zł
MEGA!
Syoss Intense Plex Deep Caring Shampoo, czarna butelka z irydującym logo, do włosów zniszczonych, widok z przodu.
4,9
Syoss Intense Plex
szampon do włosów, mocno zniszczonych, odbudowujący 440 ml
14,99 zł
100 ml = 3,41 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!NOWE
Tuli Labs Hybrid Bronze: logo i nazwa marki na białym tle, złoty, okrągły wzornik koloru bronzera.
Tuli Labs Hybrid
bronzer do twarzy, hybrydowy 6,9 g
21,99 zł
100 g = 318,70 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!
Opakowanie Kubuś Baby Mus+Kaszka jabłko-banan, kaszka ryżowa dla niemowląt po 5. miesiącu, z owocami.
5,0
Kubuś
mus+kaszka, Jabłko, Banan, po 5. miesiącu życia 100 g
1,99 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 2,79 zł
Różowa saszetka musu owocowego Owolovo Jabłkowo-Truskawkowego 200g, bez dodatku cukru, widok z przodu.
4,9
Owolovo Truskawkowo
mus Jabłkowo-Truskawkowy 200 g
2,79 zł
100 g = 1,40 zł
Najniższa cena: 3,49 zł
Bodymax Bodymisie Multiwitamina w białej butelce z pomarańczową zakrętką, z przodu kolorowe żelkowe misie bez cukru.
5,0
Bodymax Bodymisie
żelki, multiwitamina, o smaku owocowym, suplement diety 60x2g
29,99 zł
1 szt. = 0,50 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
NOWE
Balsam do ust Stitch z bananowym zapachem i główką 3D, w wakacyjnym opakowaniu z palmami, widok przód.
5,0
Disney Stitch
balsam do ust, Banan 4,5 ml
12,99 zł
100 ml = 288,67 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Eloy Kubek z driperem ceramiczny, ciemnoniebieski z białymi plamkami, fasetowany, widok z przodu.
4,8
Eloy
kubek ceramiczny z zaparzaczem przelewowym do kawy, Czarny 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Cena regularna:29,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Balsam do ust Carmex Wiśniowy SPF 15 w żółto-czerwonym blistrze, nawilżający sztyft, widok z przodu.
4,9
Carmex Cherry
balsam do ust, nawilżający, SPF 15, Cherry 4,25 g
9,99 zł
100 g = 235,06 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
Velvet Boost! papierowy ręcznik GIGA rolka, 300 podzielnych listków, 3 warstwy, chłonny, do sucha i mokro.
4,8
Velvet Boost!
ręcznik papierowy, 3-warstwowy 1 szt
13,99 zł
1 szt. = 13,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Słoiczek BoboVita przecier suszona śliwka dla niemowląt, zielona etykieta, napis PO 4 MIESIĄCU, widok z przodu.
5,0
BoboVita Pierwsza łyżeczka
deserek w słoiczku, Suszona Śliwka, 4m+ 125 g
2,79 zł
100 g = 2,23 zł
Najniższa cena: 3,79 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Męski żel LaQ Dzikus z Lasu 8w1, brązowa butelka z pompką, etykieta z dzikiem w okularach, widok z przodu.
LaQ Dzikus z Lasu
żel pod prysznic, 8w1, zapach Walki o Szyszki 500 ml
14,49 zł
100 ml = 2,90 zł
Najniższa cena: 21,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.