Wszystkie promocje

NOWE
Nivea Watermelon Shine lip balm, Disney Princess Ariel, pink hair on green leaf packaging, front view.
NIVEA Disney Princess
pomadka do ust, Watermelon Shine 4,8 g
12,99 zł
100 g = 270,63 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Kawiarka aluminiowa w kolorze ciemnobrązowym, klasyczny ośmiokątny kształt, ze srebrnym paskiem, widok z przodu.
5,0
Eloy
kawiarka aluminiowa, Czekoladowa, poj. 270ml 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Cena regularna:36,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Jasnoniebieski żel pod prysznic Nivea Creme Smooth z masłem shea i witaminami, butelka widok z przodu.
4,9
NIVEA Creme Smooth
żel pod prysznic, pielęgnujący, z Masłem Shea 500 ml
11,99 zł
100 ml = 2,40 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!
Biało-turkusowa pianka Tołpa Sebio+ do mycia twarzy z kwasami AHA+LHA, na trądzik, widok z przodu.
5,0
Tołpa Dermo Face Sebio+.
pianka do mycia twarzy 2 kwasy, 2%:AHA+LHA 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Pachnąca Chmurkolina, niebieska masa plastyczna w kolorowej torebce. Miękka, puchata, rozciągliwa, dla dzieci.
4,8
EPEE
zabawka, Pachnąca Chmurkolina, 3+, różne rodzaje 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!
Sofin Amber Delight Luxury, skoncentrowany płyn do płukania tkanin. Złoto-brązowa butelka z kwiatem, widok z przodu.
4,8
Sofin Oriental Care
płyn do płukania tkanin, skoncentrowany, Amber Delight 0,81 l
11,49 zł
1 l = 14,19 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
Perfecta Pharmacy Exfoliating Foot Mask, błękitno-białe opakowanie, przód, z 6,6% kwasami i awokado.
4,7
Perfecta Pharmacy
skarpetki złuszczające 1 para
11,49 zł
1 szt. = 11,49 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!
Szampon Tołpa Green nawilżający do włosów cienkich, z olejem lnianym i oliwą z oliwek, widok z przodu.
4,8
Tołpa Green Nawilżanie.
szampon do włosów, micelarny, włosy suche i odwodnione 300 ml
14,49 zł
100 ml = 4,83 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO ONLINE
Białe urządzenie Garett Beauty Cellu Body z szarymi rolkami obok jego ciemnego opakowania z logo, widok z przodu.
Garett Beauty Cellu Body
masażer antycellulitowy, wodoodporny 1 szt.
259,99 zł
1 szt. = 259,99 zł
Najniższa cena: 349,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Srebrny antyperspirant NIVEA MEN Silver Protect w kulce, z niebieską nakrętką, widok z przodu, 48h.
4,8
NIVEA MEN Silver Protect
antyperspirant w kulce, dla mężczyzn, 48h 50 ml
9,99 zł
100 ml = 19,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Kolastyna przyspieszacz opalania do twarzy i ciała, beżowa tubka z palmą i słońcem, widok z przodu.
4,8
Kolastyna
przyspieszacz opalania do twarzy i ciała 80 ml
9,49 zł
100 ml = 11,86 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO ONLINE
Tisane Classic balsam do ust miodowo-ziołowy, biały blister z różowymi paskami i widocznym słoiczkiem z przodu.
5,0
Tisane Classic
balsam do ust, ziołowy o miodowym smaku i waniliowym zapachu, w słoiku 4,7 g
13,49 zł
100 g = 287,02 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
Kremowe, prążkowane podkolanówki Eloy 35-40, opakowanie z brązową etykietą 'Idealne do kozaków'.
Eloy
podkolanówki, Kremowe, rozm. 35-40; 1 para
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
Fa Coconut Milk kremowy żel pod prysznic w białej butelce z brązową nakrętką, front, z grafiką plaży.
4,7
Fa Coconut Milk
żel pod prysznic o zapachu mleka kokosowego, kremowy 400 ml
8,99 zł
100 ml = 2,25 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Okrągły puder Eveline Wonder Match Luminous Finishing Powder 16H AI Filter w czerwonej oprawce, widok z góry.
4,8
Eveline Cosmetics Wonder Match
puder do twarzy, satynowy, nr 01; 8 g
21,99 zł
100 g = 274,88 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match 4w1 Velour Cheek & Lip Color Balm, różowo-brzoskwiniowy płyn w butelce, z aplikatorem i czarną zakrętką.
4,7
Eveline Cosmetics Wonder Match
Róż do policzków i pomadka, 4w1, nr 01 4,5 ml
15,49 zł
100 ml = 344,22 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!
Truth Calvin Klein woda perfumowana, butelka z srebrną nakrętką obok beżowego pudełka, widok pod kątem.
4,9
Calvin Klein Truth
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
114,99 zł
100 ml = 114,99 zł
Najniższa cena: 199,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.