Wszystkie promocje

MEGA!
Davidoff Hot Water woda toaletowa 110ml, czerwona butelka i opakowanie z czarnym tłem, widok z przodu.
4,8
Davidoff Hot Water
woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
104,99 zł
100 ml = 95,45 zł
Najniższa cena: 179,99 zł
Czarne podkolanówki Eloy, rozmiar 35-40, w opakowaniu z brązowymi detalami, idealne do kozaków.
4,0
Eloy
podkolanówki, Czarne, rozm. 35-40; 1 para
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
Sofin Oriental Care Sandalwood Mist skoncentrowany płyn do płukania. Brązowo-błękitna butelka z kwiatem.
5,0
Sofin Oriental Care
płyn do płukania tkanin, skoncentrowany, Sandalwood Mist 0,81 l
11,49 zł
1 l = 14,19 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
Zielona tuba kremu do golenia Lider Classic, z białym pasem, czerwonym logo i napisem 'MARKA NR1', widok z przodu.
4,8
Lider Classic
krem do golenia 65 g
4,99 zł
100 g = 7,68 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
Biała tubka kremu CC L'Oréal Magic, nawilżającego anti-redness z witaminami, z różowo-złotą zakrętką, widok z przodu.
4,6
L'Oréal Paris Magic
krem CC do twarzy, 5w1, Anti Redness 30 ml
41,99 zł
100 ml = 139,97 zł
Najniższa cena: 58,99 zł
MEGA!
Zestaw dwóch zielonych gąbek Vileda Pur Active Non Scratch do czyszczenia bez zarysowań, widok z przodu.
4,9
Vileda Pur Active
zmywak kuchenny, do delikatnych powierzchni 2 szt.
4,99 zł
1 szt. = 2,50 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
Neutrogena Norwegian Formula Hand Cream, biała tubka z niebieską nakrętką i napisem 'UPGRADED FORMULA'.
4,9
Neutrogena
krem do rąk, skoncentrowany 75 ml
9,99 zł
100 ml = 13,32 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!
Szklana butelka soku Bracia Sadownicy tłoczonego jabłko z pigwą 250ml, z żółtą etykietą, widok z przodu.
4,9
Bracia Sadownicy
sok, tłoczone jabłko z pigwą 250 ml
2,99 zł
100 ml = 1,20 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
MEGA!
Białe opakowanie NeoMag skurcz, suplementu z magnezem i potasem, z niebieskimi akcentami i grafiką, widok z przodu.
4,8
NeoMag Skurcz
tabletki, Magnez + B6 + Potas, suplement diety 30 szt.
11,49 zł
1 szt. = 0,38 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!
Bref Power Active Hawaii, zawieszki do WC. Opakowanie z zielono-różowymi kulkami, ananasem i arbuzem.
4,8
Bref Classic Power Aktiv
zawieszka do WC, Hawaii 3x50 g
13,99 zł
100 g = 9,33 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Złota pomadka satynowa Eveline Celebrity Lips Glimmer, sztyft i próbka koloru jagodowego różu na jasnym tle.
4,8
Eveline Cosmetics Celebrity Lips Satin
pomadka do ust, satynowa, nr 602 Glimmer 4,1 g
17,99 zł
100 g = 438,78 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!
Czerwony lakier 7 DAYS GEL laque w szklanej butelce, widok frontalny, z czarną nakrętką i złotym logo.
4,6
Eveline Cosmetics 7 Days Gel Laque
lakier do paznokci, żelowy, nr 55 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
PumiceSPA BIO Naturalny pumeks do dłoni i stóp, szary z czarnymi drobinkami, z zieloną etykietą i sznurkiem.
4,7
PumiceSPA BIO Natural
pumeks do dłoni i stóp, naturalny 1 szt.
3,79 zł
1 szt. = 3,79 zł
Najniższa cena: 4,69 zł
Starbucks Frappuccino Classic Vanilla, kawowy napój mleczny w szklanej butelce, widok z przodu.
4,9
Starbucks Frappuccino Vanilla
napój kawowy o smaku waniliowym 250 ml
9,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
Jasnoniebieskie pudełko kremu nawadniajacego Miya mySKINisotonic z elektrolitami, widok z przodu.
4,9
Miya Cosmetics mySKINisotonic
krem do twarzy, lekki, nawadniający, z elektrolitami 40 ml
21,99 zł
100 ml = 54,98 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
Butelka Semilac Smart Extend 8.1, czarna ze srebrną nakrętką, obok swatcha brokatowego różowego lakieru nr 805.
4,7
Semilac Smart Extend 8w1
lakier hybrydowy, nr 805; 7 ml
29,99 zł
100 ml = 428,43 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA MEN Black & White Invisible Epic Night 72h antyperspirant roll-on, butelka z niebieską nakrętką i biało-czarną etykietą.
4,9
NIVEA MEN Black & White Invisible
antyperspirant w kulce, dla mężczyzn, 72h, Epic Night 50 ml
9,99 zł
100 ml = 19,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.