Wszystkie promocje

MEGA!
Veet Professional wax strips for sensitive skin, dark blue box with pink stripe, 40 strips, almond oil.
4,7
Veet
plastry z woskiem do depilacji, ciało i nogi, skóra wrażliwa 40 szt.
34,99 zł
1 szt. = 0,87 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
Transparentny brelok album na zdjęcia, otwarty, ukazujący małe fotografie: pary, krajobrazu i psa.
4,4
Hi There
breloczek w formie albumu na zdjęcia 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!
Czarna, matowa klamra do włosów Jean Louis David, otwarta, na białym opakowaniu produktu.
4,7
Jean Louis David
klamra do włosów, Czarna 1 szt.
6,79 zł
1 szt. = 6,79 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Butcher's Adult Mini karma z jagnięciną dla psów, 1.7kg, granatowo-zielona torba z owcą, widok z przodu.
4,9
Butcher's Adult
karma pełnoporcjowa sucha dla dorosłych psów, ras miniaturowych, Jagnięcina 1,7 kg
22,49 zł
1 kg = 13,23 zł
Cena regularna:27,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!
Eloy drewniana łyżeczka CHASHAKU do matchy, 1 sztuka, widok z przodu w opakowaniu z grafikami matcha.
4,8
Eloy
łyżeczka do matchy, Chashaku 1 szt.
3,99 zł
1 szt. = 3,99 zł
Cena regularna:6,99 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
Johnson's Bedtime Baby Oil 200ml w przezroczystej butelce z fioletową etykietą i gwiazdkami, widok z przodu.
4,9
Johnson's Bedtime
oliwka dla dzieci, na dobranoc 200 ml
11,99 zł
100 ml = 6,00 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!
Syoss Color Glaze Castano Intenso, maska do włosów, czarna tuba, efekt laminacji, do 8 myć, przód.
5,0
Syoss Color Glaze
toner do włosów, z efektem tafli, Deep Brunette 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
NOWE
Cerruti 1881 VIVO ELIXIR męskie perfumy. Butelka z kodem VIVO i granatowe pudełko, widok z przodu.
Cerruti 1881 Vivo Elixir
woda perfumowana dla mężczyzn 60 ml
269,99 zł
100 ml = 449,98 zł
Najniższa cena: 379,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Pasta do zębów Colgate Total Active Prevention Original, tubka na białym pudełku z napisem XL, widok z góry.
4,8
Colgate Total Active Prevention
pasta do zębów 125 ml
9,49 zł
100 ml = 7,59 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!
Palmolive Naturals Almond Milk mydło w płynie, 1000ml refill w białej saszetce z zieloną górą i migdałami.
4,8
Palmolive Naturals
mydło w płynie, Mleko i Migdał, zapas 1 l
14,99 zł
1 l = 14,99 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Granatowy antyperspirant w sprayu NIVEA MEN Dry Fresh XXL, 72h ochrona, białe napisy, widok z przodu.
4,9
NIVEA MEN Dry Fresh
antyperspirant w sprayu, dla mężczyzn, 72h 250 ml
15,99 zł
100 ml = 6,40 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
Cillit Bang Expert Czystość i Dezynfekcja, turkusowo-fioletowy spray do dezynfekcji, 99.9% bakterii, widok frontalny.
4,9
Cillit Bang Expert
spray do czyszczenia powierzchni, uniwersalny 750 ml
16,99 zł
100 ml = 2,27 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Oral-B iO Ultimate Clean końcówki szczoteczki x4, białe opakowanie, do głębokiego czyszczenia, przód.
5,0
Oral-B iO Ultimate Clean
końcówki wymienne do szczoteczki elektrycznej, Białe 4 szt.
99,99 zł
1 szt. = 25,00 zł
Najniższa cena: 139,99 zł
Fioletowa paczka Mamba Magic Sticks, elastycznych gum rozpuszczalnych, z rysunkiem pomarańczowej postaci i cukierków.
4,9
Storck Mamba Magic Sticks
gumy rozpuszczalne o smakach owocowych 150 g
7,29 zł
100 g = 5,21 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!
Front beżowej saszetki Nestlé Kaszka Mleczno-Ryżowa Kakao dla dzieci od 10m, z miseczką i ziarnami ryżu.
4,9
Nestlé
kaszka mleczno-ryżowa, Kakao, po 10. m-cu życia 230 g
6,59 zł
100 g = 2,87 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO ONLINE
Astonish Daily Shower & Shine White Lilies, niebiesko-biały spray do łazienek z naturalnymi olejkami, widok z przodu.
2,0
Astonish
płyn do czyszczenia kabin prysznicowych, White Lilies 750 ml
9,99 zł
100 ml = 1,33 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
Różowy blister pomadki NIVEA Pearly Shine z masłem Shea, zapewnia 24h nawilżenia i perłowy blask, widok z przodu.
4,9
NIVEA
balsam do ust, Pearly Shine 4,8 g
11,49 zł
100 g = 239,38 zł
Najniższa cena: 13,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.