Wszystkie promocje

TYLKO ONLINE
Holika Holika Shimmering Petit BB krem SPF 45 PA+++ w różowej tubce z fioletową nakrętką, widok z przodu.
5,0
Holika Holika Petit BB Shimmering
krem BB do twarzy, SPF 45, PA+++, lekki 30 ml
34,99 zł
100 ml = 116,63 zł
Cena regularna:41,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
Męska woda toaletowa Jaguar Era 60ml, czarne pudełko i szklana butelka ze srebrną nakrętką, widok z przodu.
4,8
Jaguar Era
woda toaletowa dla mężczyzn 60 ml
65,99 zł
100 ml = 109,98 zł
Najniższa cena: 114,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowy balsam do demakijażu Clean It Zero Original w słoiku z białym napisem na jasnym tle, widok z przodu.
Banila Co Clean It Zero Original
balsam do demakijażu, sorbetowy, hipoalergiczny 25 ml
29,99 zł
100 ml = 119,96 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
Szara torebka Dobra Kaloria Owsianka Królewska z Jabłkami, bez cukru, z magnezem. Widok z przodu.
4,8
Dobra Kaloria
owsianka królewska, z jabłkami, bez dodatku cukru 320 g
7,29 zł
100 g = 2,28 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
Beauty of Joseon Calming Serum Green Tea + Panthenol w szklanej butelce z zakraplaczem i zielonym pudełkiem.
4,8
Beauty of Joseon
serum do twarzy, kojące, Green Tea + Panthenol 30 ml
55,99 zł
100 ml = 186,63 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO ONLINE
MINISTERSTWO. organiczny hydrolat różany w bursztynowej butelce z atomizerem. Tonizuje, nawilża i odświeża cerę.
5,0
Ministerstwo.
hydrolat Różany, ekologiczny 100 ml
31,99 zł
100 ml = 31,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!
Przezroczysta butelka szamponu Tołpa Green z grafiką moreli, do suchych włosów, regenerujący, widok z przodu.
4,7
Tołpa Green Regeneracja.
szampon do włosów micelarny, włosy suche i zniszczone 300 ml
14,49 zł
100 ml = 4,83 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Męska woda toaletowa Issey Miyake Nuit d’Issey. Ciemna butelka z czarnym korkiem, obok teksturowane pudełko.
5,0
Issey Miyake Nuit D'Issey
woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml
169,99 zł
100 ml = 135,99 zł
Najniższa cena: 349,99 zł
TYLKO ONLINE
Sessio Cherry Lady Creamy Protein Conditioner w bordowej butelce z białą nakrętką i wiśniami, widok z przodu.
5,0
Sessio Cherry Lady
odżywka do włosów, proteinowa 300 ml
17,99 zł
100 ml = 6,00 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO ONLINE
Zielone serum Seboradin Pro Seboclear, normalizujące do skóry głowy, tuba z aplikatorem-grzebykiem.
Seboradin Pro Seboclear
serum do skóry głowy, normalizujące 100 ml
36,99 zł
100 ml = 36,99 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
MEGA!
Słoik Gerber Rosół z cielęcinką dla niemowląt po 9 miesiącu, z widocznym błękitnym wieczkiem i etykietą.
5,0
Gerber
danie w słoiczku, Rosół z cielęcinką, po 9. m-cu życia 190 g
4,59 zł
100 g = 2,42 zł
Najniższa cena: 6,19 zł
MEGA!
Cleanic chusteczki do demakijażu z lnu, różowo-białe opakowanie, widok z przodu, dla skóry wrażliwej i suchej.
4,7
Cleanic
chusteczki do demakijażu, nawilżająco-kojące 10 szt.
4,49 zł
1 szt. = 0,45 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
MEGA!
Somat Intensive Machine Cleaner 5in1 Power & Pearls, czerwono-niebieska butelka z białymi perłami, widok z przodu.
5,0
Somat Intensive
płyn do czyszczenia zmywarki 250 ml
8,99 zł
100 ml = 3,60 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
Biała butelka Magnez SKURCZ, Polski Lek, suplement diety z potasem, 50 tabletek, widok z przodu.
4,8
Polski Lek Magnez Skurcz
tabletki, suplement diety 50 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,20 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
Lirene Skarpetki Złuszczające, biało-niebieskie opakowanie, z grafiką stóp i tekstem "Exfoliating Foot Peel Mask, 4% ekstrakty owocowe".
4,7
Lirene Stopy
zabieg do stóp w formie skarpetek, złuszczający 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,49 zł
Zestaw miękkich brązowych gumek Jean Louis David do cienkich włosów, na firmowym opakowaniu, widok z przodu.
4,8
Jean Louis David
gumki do włosów cienkich, brązowe 8 szt.
5,69 zł
1 szt. = 0,71 zł
Najniższa cena: 6,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.