Wszystkie promocje

Czerwony lizak Melody Pops z gwizdkiem, truskawkowy, w niebiesko-różowym opakowaniu z wizerunkiem buźki i nut.
4,9
Chupa Chups Melody Pops
lizak z gwizdkiem, Truskawka 15 g
3,59 zł
100 g = 23,93 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA MEN Black & White Ultimate Impact Antyperspirant roll-on 50ml, przód butelki, 72H, Invisible.
4,9
NIVEA MEN Black & White Invisible
antyperspirant w kulce, dla mężczyzn, 72h, Ultimate Impact 50 ml
9,99 zł
100 ml = 19,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
Krem Bepanthen Sensiderm w niebiesko-białym opakowaniu 50g. Fioletowy pasek z napisem "Atopowe zapalenie skóry" i logo 30 min.
4,9
Bepanthen Sensiderm
krem łagodzący świąd i zaczerwienienie 50 g
58,99 zł
100 g = 117,98 zł
Najniższa cena: 68,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Purito Wonder Releaf Centella Cream, biała tubka z zieloną nakrętką, kojący krem do twarzy z wąkrotą azjatycką, widok z przodu.
Purito Wonder Releaf Centella
krem do twarzy, regenerujący, z wąkrotą azjatycką 50 ml
59,99 zł
100 ml = 119,98 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!
Bugatti Performance Red, czerwona męska woda toaletowa w butelce z czarnym atomizerem, widok pod kątem, obok pudełka.
4,9
bugatti Performance Red
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
65,99 zł
100 ml = 65,99 zł
Najniższa cena: 114,99 zł
MEGA!
L'Oréal Men Expert Power Age serum hialuronowe w niebieskiej butelce z zakraplaczem, redukcja zmarszczek, przód.
4,8
L'Oréal Paris Men Expert Power Age
serum do twarzy, z kwasem hialuronowym 30 ml
47,99 zł
100 ml = 159,97 zł
Najniższa cena: 81,99 zł
MEGA!
Eveline Gel Laque, jasnoróżowy, perłowy lakier do paznokci, żelowy efekt, szybkoschnący, w butelce z czarną nakrętką.
4,6
Eveline Cosmetics Gel Laque
lakier do paznokci, nr 317; 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO ONLINE
Chloé Lumineuse woda perfumowana 100ml. Ryflowana butelka z różową kokardką i jasnoróżowe pudełko, przód.
Chloé Lumineuse
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
349,99 zł
100 ml = 349,99 zł
Najniższa cena: 479,99 zł
TYLKO ONLINE
L'eau Kenzo pour Femme, świeży zapach w przezroczystej butelce, obok białe pudełko z niebieskimi falami.
Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme
woda toaletowa dla kobiet 50 ml
154,99 zł
100 ml = 309,98 zł
Najniższa cena: 219,99 zł
Brązowa torebka kawy Orzechownia kokosowej 100% Arabica ziarno, z białym panelem i ilustracjami kokosów, widok z przodu.
5,0
Orzechownia
kawa ziarnista, o smaku Kokosowym, 100% Arabica 200 g
29,99 zł
100 g = 15,00 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
Pudroworóżowa torba prezentowa z ozdobnym białym, koronkowym wzorem kwiatowym i satynowymi uchwytami, widok z przodu.
4,9
Bagland
torba prezentowa, wym. 17x17 cm, Beżowa, Białe wzory 1 szt.
3,99 zł
1 szt. = 3,99 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
TYLKO ONLINE
Giorgio Armani Emporio Homme, czarna butelka EDT 100ml i ciemne pudełko z napisem. Elegancki męski zapach.
Giorgio Armani Emporio Armani He
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
279,99 zł
100 ml = 279,99 zł
Najniższa cena: 399,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Wella Color Fresh Mask Mint, tuba koloryzującej maski z przodu z wizerunkiem lamy w okularach.
Wella Professionals Color Fresh
maska do włosów, koloryzująca, Mint 150 ml
31,99 zł
100 ml = 21,33 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
Zestaw 4 matowych spinek do włosów Jean Louis David: 2 beżowe proste, 2 brązowe faliste, na opakowaniu.
4,7
Jean Louis David
spinki do włosów, Brąz i Beż 4 szt.
7,99 zł
1 szt. = 2,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO ONLINE
Police Rich Girl, okrągła butelka perfum w kolorze różowego złota z napisem "RICH GIRL" i dopasowane pudełko.
Police Rich Girl
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
189,99 zł
100 ml = 189,99 zł
Brązowa torebka liofilizowanych, chrupiących truskawek. Etykieta z truskawkami, bez cukru i konserwantów, widok z przodu.
4,8
OtoLandia Tęczowy Ogród
owoce liofilizowane, Truskawka w kawałkach 20 g
10,99 zł
100 g = 54,95 zł
Najniższa cena: 13,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.