Wszystkie promocje

BeRAW! PURE baton orzechowy, bez dodatku cukru i oleju palmowego, w brązowym opakowaniu z widocznym batonem i orzechami.
4,3
BeRAW! Ewa Chodakowska Pure
baton daktylowy, Masło Orzechowe 40 g
3,99 zł
100 g = 9,98 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
TYLKO ONLINE
Mugler A*Men męska woda toaletowa, ciemna butelka z niebieską gwiazdą i czarne pudełko 'Rechargeable Spray'.
Mugler A*Men
woda toaletowa dla mężczyzn, refillable 50 ml
174,99 zł
100 ml = 349,98 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
Czarna szczotka ceramiczna do modelowania włosów z włosiem z dzika, w białym opakowaniu, widok z przodu.
5,0
Glamour Studio
szczotka do włosów, ceramiczna 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Najniższa cena: 25,49 zł
Kleenex Balsam chusteczki, zielone pudełko z logo i napisem 'aloe vera & vitamin e', widok z przodu.
4,9
Kleenex Balsam
chusteczki higieniczne, 3-warstwowe 64 szt.
6,99 zł
1 szt. = 0,11 zł
Najniższa cena: 7,79 zł
TYLKO ONLINE
Fioletowa szczoteczka soniczna Oclean Ease Pro w opakowaniu oraz obok, z białym etui, na czerwonym tle.
5,0
Oclean Ease Pro
szczoteczka soniczna, Fioletowa 1 szt.
109,99 zł
1 szt. = 109,99 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
MEGA!
Bobini Fun 2w1 płyn i żel malinowy. Różowa butelka z kreskówkową syrenką i skarbem, widok przodem.
4,8
Bobini Fun
płyn do kąpieli i żel do mycia, 2w1, o zapachu malin 500 ml
8,49 zł
100 ml = 1,70 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Facefinity Lasting Blur korektor beżowy z aplikatorem, widok z przodu, wygładzający, SPF 15.
Max Factor Facefinity Lasting Blur
korektor do twrzy, nawilżający, SPF 15, nr 2N 7,5 ml
22,99 zł
100 ml = 306,53 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
Brązowa butelka White Flower's Experience soli do stóp z Morza Martwego, z olejem czarnuszki i jojoba.
4,9
White Flower's Experience
sól do kąpieli stóp, z Morza Martwego 500 g
12,99 zł
100 g = 2,60 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
PumiceSPA Bio-Natural, drewniana tarka do dłoni i stóp, częściowo wysunięta z brązowego opakowania.
4,9
PumiceSPA BIO Natural
tarka do stóp i dłoni 1 szt.
6,99 zł
1 szt. = 6,99 zł
Najniższa cena: 8,79 zł
Pampers Active Baby pieluszki rozmiar 5 (11-16 kg) z kieszonką Stop & Protect. Opakowanie turkusowo-białe, przód.
5,0
Pampers Active Baby
pieluchy, 5, 11-16 kg 54 szt.
54,99 zł
1 szt. = 1,02 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
MEGA!
Pampers Premium Care Pants pieluchomajtki, rozm. 3 (6-11 kg), 48 sztuk. Jasnoniebieskie opakowanie, 360 Soft Fit.
5,0
Pampers Premium Care
pieluchomajtki, 3, 6-11 kg 48 szt.
39,99 zł
1 szt. = 0,83 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Nivea Pielęgnujący Żel-krem do mycia twarzy, różowa tuba 150ml, z olejkiem arganowym, do cery suchej i wrażliwej.
4,9
NIVEA
żel-krem do mycia twarzy, pielęgnujący, cera sucha i wrażliwa, Olejek Migdałowy 150 ml
11,49 zł
100 ml = 7,66 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!
Słoiczek Gerber Warzywa z wołowinką i kaszą, z niebieską nakrętką, dla dzieci po 10. miesiącu, widok z przodu.
4,9
Gerber
danie w słoiczku, Warzywa z wołowinką i kaszą, po 10. m-cu życia 190 g
4,59 zł
100 g = 2,42 zł
Najniższa cena: 6,19 zł
TYLKO ONLINE
Clean @ ang Wash Me Softly płyn do płukania Wild Fruit & Vanilla, jasnożółta butelka z owocami, front.
2,3
Cleangang Wash Me Softly
płyn do płukania tkanin, skoncentrowany, Wild Fruit & Vanilla 1 l
21,99 zł
1 l = 21,99 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO ONLINE
Swederm GEL TRAP żelowy balsam do ciała w różowej tubce z białym logo i krzyżem, widok z przodu.
Swederm Gel Trap
balsam-żel do ciała, intensywnie nawilżający 250 ml
51,99 zł
100 ml = 20,80 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
Carmex nawilżający balsam do ust Lime Twist SPF 15 w zielono-żółtym opakowaniu blistrowym, widok z przodu.
4,8
Carmex Lime Twist
balsam do ust, intensywnie nawilżający, SPF 15, Lime 4,25 g
9,99 zł
100 g = 235,06 zł
Najniższa cena: 11,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.