Wszystkie promocje

MEGA!
Srebrny Doppelherz aktiv Błonnik, suplement diety z babką jajowatą, wspomagający trawienie i jelita. Frontalny widok.
4,8
Doppelherz Aktiv
proszek, Błonnik, suplement diety 250 g
22,99 zł
100 g = 9,20 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!
Różowe bawełniane stopki SOXO z wzorem psów (jamniki, mopsy), w opakowaniu z białą metką. Rozmiar 35-40.
4,6
Soxo Comfort
skarpetki damskie, bawełniane, Pieski, Różowe, rozm. 35-40; 1 para
7,49 zł
1 szt. = 7,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!
Fioletowe opakowanie Plusssz Junior Odporność 3+ z żyrafą, widok z przodu. Wyróżnione wit. C, cynk, rutyna.
5,0
Plusssz Junior
tabletki musujące, Odporność, 3+, suplement diety 20 szt.
8,99 zł
1 szt. = 0,45 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!
Zestaw Soxo: czerwone pudełko prezentowe z granatowymi skarpetkami i brelokiem 'Super facet', widok z przodu.
5,0
Soxo
zestaw dla mężczyzn, brelok+skarpetki, Super Facet, rozm. 40-45 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Danvita Oven Baked Crispbread z mąki pszennej, z serem i czosnkiem, w przezroczystym opakowaniu, widok z przodu.
4,8
Danvita
płaskie chlebki pszenne z Serem i Czosnkiem 130 g
4,99 zł
100 g = 3,84 zł
Najniższa cena: 6,59 zł
MEGA!
Pinkowo-biały antyperspirant Adidas Invisible Control w sprayu, 72H ochrona, bez białych i żółtych plam, widok z przodu.
4,8
Adidas Invisible Control
antyperspirant w sprayu, 72h 150 ml
9,49 zł
100 ml = 6,33 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
Napój kokosowy Jumi Jumi w białej butelce z niebieską nakrętką, z Nata de Coco, otoczony kokosami i wodą.
4,4
Jumi Jumi
napój kokosowy z kawałkami galaretki kokosowej 280 ml
4,99 zł
100 ml = 1,78 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
Semilac UV gel polish w białej butelce z logo i owalny biały wzornik koloru obok, widok frontalny.
5,0
Semilac
baza do lakierów hybrydowych 7 ml
23,49 zł
100 ml = 335,57 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Różowe opakowanie Miya BEAUTY.lab serum wygładzającego z kompleksem anti-aging 5%, widok z przodu.
4,7
Miya Cosmetics BEAUTY.lab
serum do twarzy, wygładzające, z kompeksem anti-aging 5% 30 ml
28,99 zł
100 ml = 96,63 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Czarne okrągłe opakowanie nici dentystycznej SEYSSO Mint Waxed 40m, widok z góry na matowym tle.
5,0
Seysso
nić dentystyczna woskowana, z węglem aktywnym, 40 m 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Zielony kubek do mieszania "stir cup" ze szklanym słoikiem 250ml, z miarką i wewnętrznym mieszadłem, widok z przodu.
5,0
Eloy
szklanka z elektrycznym mieszadłem, poj. 300ml 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Cena regularna:24,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Słoiczek Gerber: Pomidorowa z ryżem i indykiem dla dzieci po 8. miesiącu, niebieska etykieta, widok z przodu.
4,9
Gerber
danie w słoiczku, Pomidorowa z ryżem i indykiem, po 8. m-cu życia 190 g
4,59 zł
100 g = 2,42 zł
Najniższa cena: 6,19 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Biała tuba i niebieskie pudełko pasty Alpine White Whitening Toothpaste Extra White 75 ml, obok siebie.
Alpine White Extra White
pasta do zębów, wybielająca 75 ml
39,99 zł
100 ml = 53,32 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!
Chusteczki nawilżane Kindii 99% Water 4x48, stos białych opakowań z kolorowymi morskimi rysunkami, widok z przodu.
4,2
Kindii 99% Water
chusteczki nawilżane 4x48 szt.
13,99 zł
1 szt. = 0,07 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Opakowanie Venita Herbal Hair Color 3.0 Black Chocolate, brązowe, z przodu, 100% Natural, Vegan, 100g.
4,8
Venita 100% Natural
farba do włosów, ziołowa, nr 3.0 Czarna Czekolada 100 g
16,49 zł
100 g = 16,49 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Serum Genabelle PDRN Vita Toning Ampoule w białym pudełku i butelce z pomarańczowym płynem i kapsułkami.
5,0
Genabelle PDRN Vita Toning Ampoule
serum do twarzy, rozjaśniająco-regenerujące 30 ml
69,99 zł
100 ml = 233,30 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor 2000 Calorie, czarny pogrubiający tusz do rzęs. Wodoodporna tuba z błękitnym akcentem i otwarta szczoteczka.
4,2
Max Factor 2000 Calorie
tusz do rzęs, wodoodporny, pogrubiający, Black 9 ml
18,49 zł
100 ml = 205,44 zł
Cena regularna:34,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
Modny brelok z karabińczykiem w kształcie serca, skórzanym rogalikiem, beżowym chwostem i ozdobnymi sznurkami, zbliżenie.
Eloy
brelok, Croissant 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
Biały kubek ceramiczny z jesiennym wzorem pomarańczowych dyń i zielonych liści, widok z przodu pod kątem.
5,0
Eloy
kubek porcelanowy, Dynie, Zielony, poj. 630ml 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.