Wszystkie promocje

MEGA!
Joanna Sensual Vegan krem do depilacji twarzy w kartonowym pudełku, biała tubka i beżowa szpatułka.
4,9
Joanna Sensual Vegan
krem do depilacji twarzy 20 g
6,79 zł
100 g = 33,95 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
Brązowa torebka kawy ziarnistej Orzechownia 100% Arabica o smaku pistacji, z fioletową etykietą.
4,6
Orzechownia
kawa ziarnista o smaku Pistacji, 100% Arabica 200 g
29,99 zł
100 g = 15,00 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!
Dezodorant David Beckham Classic Blue 75ml, szklana butelka, niebieska etykieta w jodełkę, z przodu.
4,8
David Beckham Classic Blue
dezodorant perfumowany dla mężczyzn 75 ml
26,99 zł
100 ml = 35,99 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
L'Oréal Lumi Glotion 902 Light Glow, beżowa tubka płynnego rozświetlacza z różową nakrętką, widok przód.
4,7
L'Oréal Paris Lumi Glotion
rozświetlacz do twarzy i ciała, nr 902 Light Glow 40 ml
49,99 zł
100 ml = 124,98 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
Carmex Passion Fruit nawilżający balsam do ust SPF 15 w żółtym opakowaniu, widok z przodu z grafiką owocu.
4,9
Carmex Passion Fruit
balsam do ust, nawilżający, SPF 15, Passion Fruit 4,25 g
9,99 zł
100 g = 235,06 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
Niebieskie opakowanie Gerber Snacks for Baby ciasteczka pszenne maślane, z logo Gerber i ilustracjami zbóż, widok z przodu.
5,0
Gerber Snacks
ciasteczka pszenne, maślane, po 12. m-cu życia 150 g
9,99 zł
100 g = 6,66 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
Carmex nawilżający sztyft do ust Tropical mango w żółtym opakowaniu blistrowym, widok z przodu.
4,9
Carmex Tropical
balsam do ust, nawilżający, Tropical 4,25 g
9,99 zł
100 g = 235,06 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
Venita 100% Natural Herbal Hair Color 4.0 BROWN, 100g opakowanie, brązowo-zielone z kwiatami, widok z przodu.
5,0
Venita 100% Natural
farba do włosów, ziołowa, nr 4.0 Brąz 100 g
16,49 zł
100 g = 16,49 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!
Naturalna pasta do zębów Bio Madent Green Tea w zielono-białej tubce i pudełku z liśćmi herbaty, widok z przodu.
4,9
Bio Madent
pasta do zębów, o smaku zielonej herbaty 100 ml
9,49 zł
100 ml = 9,49 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
Big Mixit LYO Crunchy Fruits package, front view, highlighting freeze-dried strawberries, raspberries, and banana.
5,0
Mixit
mieszanka owoców liofilizowanych 150 g
34,99 zł
100 g = 23,33 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
TYLKO ONLINE
Nić dentystyczna Jordan Whitening 25m, z węglem aktywnym i miętą, w recyklingu, widok przód.
5,0
Jordan Whitening
nić dentystyczna z węglem aktywnym, wybielająca, o smaku Miętowym, dł. 25m 1 szt.
11,49 zł
1 szt. = 11,49 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Różowy lakier do paznokci 7 DAYS GEL laque w butelce, szybkoschnący, bez lampy UV/LED, widok z przodu.
4,4
Eveline Cosmetics 7 Days Gel Laque
lakier do paznokci, żelowy, nr 38 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
NOWE
Cerruti 1881 VIVO woda perfumowana męska, stalowo-niebieski flakon z pomarańczowym dołem, obok pudełko VIVO.
Cerruti 1881 Vivo
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
279,99 zł
100 ml = 279,99 zł
Najniższa cena: 399,99 zł
Starbucks Frappuccino Sweet Creamy Coffee, szklana butelka z beżowym napojem i zieloną nakrętką, z przodu.
4,7
Starbucks Frappuccino
napój kawowy, mleczny 250 ml
9,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO ONLINE
Holika Holika Bouncing Petit BB krem w białej tubce z fioletową zakrętką, SPF 30 PA++, widok z przodu.
5,0
Holika Holika Petit BB Bouncing
krem BB do twarzy, SPF 30, PA++, lekki 30 ml
34,99 zł
100 ml = 116,63 zł
Cena regularna:41,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.