Wszystkie promocje

MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Otwarta pomadka Max Factor Mellow Blur Mochi Mauve, matowa, z wysuniętym sztyftem i różową nakrętką.
4,4
Max Factor Mellow Blur
pomadka do ust, nr 010 Mochi Mauve 3,5 g
34,99 zł
100 g = 999,71 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
Damskie majtki Henderson, 3-pak w białym pudełku z okienkiem, widoczne szare i czarne figi z logo.
4,7
Henderson RMI-MI
figi damskie, rozm. M 3 szt.
32,99 zł
1 szt. = 11,00 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
Biała saszetka Purella Superfoods Kurkuma Bio Trawienie, z grafiką proszku i korzenia kurkumy, 100% naturalna.
4,8
Purella Superfoods Trawienie
proszek kurkuma, Bio 20 g
2,69 zł
100 g = 13,45 zł
Najniższa cena: 3,49 zł
MEGA!
Suplement diety ApoD3 FORTE Witamina D 2000 j.m., 60 kapsułek, biała butelka, pomarańczowa nakrętka.
4,9
APOD3 Forte
kapsułki, Witamina D 2000 j.m., suplement diety 60 szt.
11,49 zł
1 szt. = 0,19 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!
Przezroczysty słoik na miód z naturalnym drewnianym wieczkiem i czerpakiem, widok z przodu.
4,9
Eloy
miodownik szklany, poj. 500ml 1 szt.
11,99 zł
1 szt. = 11,99 zł
Cena regularna:19,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
Czerwone opakowanie Disney Stitch Tongue Tattoos, 25 sztuk. Niebieski Stitch i usta z tatuażem, widok z przodu.
4,6
Disney Stitch
słodka przekąska, opłatki z tatuażem na język 11 g
4,99 zł
100 g = 45,36 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
MEGA!
Biała torebka One Day More Owsianka z fińskimi płatkami owsianymi, suszonymi morelami, migdałami, widok przodem.
4,8
OneDayMore
owsianka z fińskimi płatkami, Morele i Migdały 350 g
8,99 zł
100 g = 2,57 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!
Tick Twister Kleszczołapki TRIO. Zestaw rodzinny 3 turkusowo-białych haczyków do bezpiecznego usuwania kleszczy.
4,8
Tick Twister
kleszczołapki trio 3 szt.
16,99 zł
1 szt. = 5,66 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Weleda Sport Massage Oil z arniką: pomarańczowo-zielony karton i butelka, widok z przodu. Zawiera arnikę.
Weleda
olejek do masażu, rozgrzewający, Arnika 200 ml
55,99 zł
100 ml = 28,00 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
MEGA!
Różowe opakowanie wałków do włosów Ewa Schmitt z klipsami, średnica 4 cm, widok z przodu.
4,7
Ewa Schmitt
wałki do włosów z klamrą, średnica 4cm 2 szt.
6,59 zł
1 szt. = 3,30 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!
Eveline Gel Laque, lakier do paznokci o żelowym efekcie, opalizująca perłowa biel, widok z przodu.
4,7
Eveline Cosmetics Gel Laque
lakier do paznokci, żelowy, nr 201 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO ONLINE
HEITMANN Wäsche-Weiss Tücher (20 szt.) opakowanie, usuwa szarość/żółć, 97% włókien naturalnych, widok z przodu.
Heitmann
chusteczki wybielające do prania 20 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,50 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO ONLINE
Seboradin Pro Hydractive krem nawilżający do włosów suchych w turkusowej butelce z pompką, widok z przodu.
Seboradin Pro Hydractive
krem do włosów, bez spłukiwania 200 ml
27,99 zł
100 ml = 14,00 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Welsom Beauty Shot, mała butelka z różowo-fioletową etykietą, widok z przodu, kolagen 3000 mg, witamina C.
4,8
Welsom Beauty Shot
napój typu shot, Kolagen 3000mg, Witamina C 60 ml
3,79 zł
100 ml = 6,32 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
TYLKO ONLINE
Zestaw dwóch różowych, brokatowych baniek silikonowych EASY LIVIN' do masażu twarzy i oczu, widok z przodu.
Easy Livin'
zestaw baniek do masażu twarzy i okolic oczu 1 szt.
31,99 zł
1 szt. = 31,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
Białe opakowanie suplementu diety Neomag forte Magnez + B6, wspiera układ nerwowy i mięśnie, redukuje zmęczenie. 30 tabletek.
4,8
NeoMag Forte
tabletki, Magnez + B6, suplement diety 30 szt.
14,99 zł
1 szt. = 0,50 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowa silikonowa maska LED Beautifly Aura Glam PRO w białym pudełku z logo, widok z przodu pod kątem.
Beautifly Aura Glam PRO
maska do fototerapii, LED 1 szt.
999,99 zł
1 szt. = 999,99 zł
Najniższa cena: 1299,99 zł
TYLKO ONLINE
Biały słoik Arencia Fresh Blue Hyssop Rice Mochi Cleanser, otwarty, z widocznym puszystym niebieskim musem.
Arencia Blue Hyssop Rice Mochi
pasta do mycia twarzy, oczyszczająca, nawilżająca 120 g
62,99 zł
100 g = 52,49 zł
Najniższa cena: 78,99 zł
TYLKO ONLINE
LaLa Recipe Yuzu Vita-C Cream, rozjaśniający, w pomarańczowo-żółtym słoiczku z różową nakrętką, z przodu.
LalaRecipe Yuzu Vita C
krem do twarzy, rozjaśniający, z Witaminą C 50 ml
89,99 zł
100 ml = 179,98 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
MEGA!
Czerwony dezodorant w sztyfcie Old Spice Bearglove. Grafika niedźwiedzia, jagody. Zapach Juicy Berries. Widok z przodu.
Old Spice Bearglove
dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn, Scent of Juicy Berries, 85 ml
19,99 zł
100 ml = 23,52 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO ONLINE
Flos-Lek Pharma Podology Care spray z hesperydyną do nóg, biała butelka z atomizerem i pudełko, widok z przodu.
5,0
FlosLek Pharma Podology Care
spray do nóg z hesperydyną 100 ml
18,99 zł
100 ml = 18,99 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO ONLINE
Wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej Oclean, 2 szt., białe z niebiesko-zielonym włosiem, widok z opakowaniem.
Oclean Professional Clean
wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej, Białe 2 szt.
51,99 zł
1 szt. = 26,00 zł
Najniższa cena: 59,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.