Wszystkie promocje

Kremowe mitenki z dzianiny z haftowanymi papryczkami chili, kokardkami i kwiatami, widok z przodu.
Eloy
mitenki damskie, Kremowe z haftowanymi Wzorami 1 para
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
Otwarta pomadka Rimmel Lasting Finish w kolorze Mauve Quartz, z satynowym wykończeniem i czarną nakrętką obok.
4,8
Rimmel Lasting Finish
pomadka do ust, trwała, satynowa, nr 280 Mauve Quartz 4 g
23,99 zł
100 g = 599,75 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Facefinity Lasting Blur, jasny korektor wygładzający w butelce, z widocznym aplikatorem łezką.
Max Factor Facefinity Lasting Blur
korektor do twarzy, nawilżający, SPF 15, nr 1N 7,5 ml
22,99 zł
100 ml = 306,53 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
MEGA!
Davidoff Essentials Blue woda toaletowa dla mężczyzn, jasnoniebieska butelka i ciemnoniebieskie pudełko, widok z przodu.
4,7
Davidoff Essentials Blue
woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
114,99 zł
100 ml = 104,54 zł
Najniższa cena: 199,99 zł
Opakowanie bezglutenowych ciastek Schär Spéculoos w kolorach żółtym i fioletowym, z herbatnikami i cynamonem.
4,7
Schär Speculoos
herbatniki, bezglutenowe 100 g
6,49 zł
100 g = 6,49 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
TYLKO ONLINE
Givenchy Amarige klasyczna damska woda toaletowa. Czerwone pudełko i szklany flakon ze złotym korkiem, obok siebie.
Givenchy Amariage
woda toaletowa dla kobiet 100 ml
299,99 zł
100 ml = 299,99 zł
Najniższa cena: 429,99 zł
TYLKO ONLINE
Prada Luna Rossa Ocean męska woda toaletowa, granatowa butelka i pudełko z czerwonym paskiem, widok z przodu.
Prada Luna Rossa Ocean
woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml
429,99 zł
100 ml = 286,66 zł
Najniższa cena: 599,99 zł
MEGA!
Mgiełka Dobranoc! Doroty Szelągowskiej do tekstyliów, bursztynowa butelka z olejkami, etykieta, widok z przodu z luźnym paskiem.
Dorota & Aroma Home Dobranoc!
mgiełka zapachowa do tekstyliów 150 ml
12,49 zł
100 ml = 8,33 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
Front view Danvita Tomato & Basil Oven Baked Crisp Bread with Wheat Flour, high fibre, vegan, in clear packaging.
4,6
Danvita
płaskie chlebki pszenne z Pomidorami i Bazylią 130 g
4,99 zł
100 g = 3,84 zł
Najniższa cena: 6,59 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Różowy, kryjący podkład TIRTIR Mask Fit All Cover Cushion, otwarty, z gąbeczką, na beżowym tle.
5,0
TIRTIR Mask Fit All-Cover Cushion
podkład do twarzy, kryjący, nr 17W French Vanilla 18 g
59,99 zł
100 g = 333,28 zł
Najniższa cena: 109,99 zł
MEGA!
Biały refill mydła Apart Creamy Care Gardenia nawilżające, 900ml. Widok z przodu saszetki eco.
4,8
Apart Creamy Care
mydło w płynie, kremowe, nawilżające, Gardenia, zapas 900 ml
6,99 zł
100 ml = 0,78 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO ONLINE
Tisane Miód Mango balsam do ust SPF 30 w żółto-czarnym opakowaniu typu blister, widok z przodu.
Tisane Color
balsam do ust, SPF 30, Miód-Mango 5,1 g
15,49 zł
100 g = 303,73 zł
Cena regularna:18,99 zł
Najniższa cena: 15,49 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Beautifly Blush różowy masażer pod oczy EMS. Widok z przodu i boku pudełka z falistym urządzeniem.
Beautifly IllumiEyes Therapy Blush
masażer okolicy oczu, soniczny 1 szt.
239,99 zł
1 szt. = 239,99 zł
Najniższa cena: 399,99 zł
Zielony batonik Lindt Lindor czekolada mleczna z nadzieniem pistacjowym, widok z przodu z grafiką.
5,0
Lindt Lindor
czekolada mleczna z nadzieniem Pistacjowym 38 g
7,49 zł
100 g = 19,71 zł
Najniższa cena: 8,29 zł
MEGA!
Garnier Vitamin C Daily UV SPF 50+ w tubce, biała z żółtym dołem, napis "Very High Protection", przód.
4,8
Garnier Skin Naturals Vitamin C
fluid do twarzy rozświetlający, blask, SPF 50+ 40 ml
39,99 zł
100 ml = 99,98 zł
Najniższa cena: 67,99 zł
Niebieska butelka DUCK Deep Action Gel Marine, żel do WC, z żółtą zakrzywioną końcówką i kaczorem na etykiecie, widok z przodu.
4,8
Duck Deep Action Gel
żel do czyszczenia i dezynfekcji toalet, Marine 750 ml
10,99 zł
100 ml = 1,47 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Rimmel Brow Pro Micro, brązowa kredka do brwi z ultracienką końcówką i różową szczoteczką, widok z przodu.
5,0
Rimmel Brow Pro Micro
kredka do brwi, automatyczna, ze szczoteczką, nr 2 Soft Brown 0,09 g
19,99 zł
100 g = 22211,11 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!
Klamra METALLIC FLOWER Ewa Schmitt RKK116, błyszczący fioletowy kwiat pięciopłatkowy na brandowanej metce.
4,8
Ewa Schmitt
klamra do włosów, Metallic Flower, różne kolory 1 szt.
6,19 zł
1 szt. = 6,19 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
Czarna butelka Semilac Smart Extend 813, lakier hybrydowy multifunkcyjny, obok wzornik z intensywnym różowym kolorem.
4,9
Semilac Smart Extend 8w1
lakier hybrydowy, nr 813; 7 ml
29,99 zł
100 ml = 428,43 zł
Najniższa cena: 45,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.