Wszystkie promocje

MEGA!
Biały refill mydła Apart Creamy Care Gardenia nawilżające, 900ml. Widok z przodu saszetki eco.
4,8
Apart Creamy Care
mydło w płynie, kremowe, nawilżające, Gardenia, zapas 900 ml
6,99 zł
100 ml = 0,78 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO ONLINE
Tisane Miód Mango balsam do ust SPF 30 w żółto-czarnym opakowaniu typu blister, widok z przodu.
Tisane Color
balsam do ust, SPF 30, Miód-Mango 5,1 g
15,49 zł
100 g = 303,73 zł
Cena regularna:18,99 zł
Najniższa cena: 15,49 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Beautifly Blush różowy masażer pod oczy EMS. Widok z przodu i boku pudełka z falistym urządzeniem.
Beautifly IllumiEyes Therapy Blush
masażer okolicy oczu, soniczny 1 szt.
239,99 zł
1 szt. = 239,99 zł
Najniższa cena: 399,99 zł
Zielony batonik Lindt Lindor czekolada mleczna z nadzieniem pistacjowym, widok z przodu z grafiką.
5,0
Lindt Lindor
czekolada mleczna z nadzieniem Pistacjowym 38 g
7,49 zł
100 g = 19,71 zł
Najniższa cena: 8,29 zł
MEGA!
Garnier Vitamin C Daily UV SPF 50+ w tubce, biała z żółtym dołem, napis "Very High Protection", przód.
4,8
Garnier Skin Naturals Vitamin C
fluid do twarzy rozświetlający, blask, SPF 50+ 40 ml
39,99 zł
100 ml = 99,98 zł
Najniższa cena: 67,99 zł
Niebieska butelka DUCK Deep Action Gel Marine, żel do WC, z żółtą zakrzywioną końcówką i kaczorem na etykiecie, widok z przodu.
4,8
Duck Deep Action Gel
żel do czyszczenia i dezynfekcji toalet, Marine 750 ml
10,99 zł
100 ml = 1,47 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Rimmel Brow Pro Micro, brązowa kredka do brwi z ultracienką końcówką i różową szczoteczką, widok z przodu.
5,0
Rimmel Brow Pro Micro
kredka do brwi, automatyczna, ze szczoteczką, nr 2 Soft Brown 0,09 g
19,99 zł
100 g = 22211,11 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!
Klamra METALLIC FLOWER Ewa Schmitt RKK116, błyszczący fioletowy kwiat pięciopłatkowy na brandowanej metce.
4,8
Ewa Schmitt
klamra do włosów, Metallic Flower, różne kolory 1 szt.
6,19 zł
1 szt. = 6,19 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
Czarna butelka Semilac Smart Extend 813, lakier hybrydowy multifunkcyjny, obok wzornik z intensywnym różowym kolorem.
4,9
Semilac Smart Extend 8w1
lakier hybrydowy, nr 813; 7 ml
29,99 zł
100 ml = 428,43 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
MEGA!
Adidas Fresh Endurance antyperspirant 72h, biało-niebieski spray z technologią Smart Body Response, widok z przodu.
4,8
Adidas Fresh Endurance
antyperspirant w sprayu, 72h 150 ml
9,49 zł
100 ml = 6,33 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Dwie złote klamry do włosów z ozdobnymi kamieniami i pętlami, widok z boku na czarnym tle, duże spinki.
5,0
Lolita Accessories
klamry do włosów, metalowe, Złote z cyrkoniami 2 szt.
13,99 zł
1 szt. = 7,00 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
Front opakowania kwaśnych cukierków Brain Blasterz, zielono-czerwone, z dużą grafiką czaszki i skalą kwasowości.
4,4
Brain Blasterz
cukierki o smaku truskawki i jabłka, kwaśne 45 g
3,79 zł
100 g = 8,42 zł
Najniższa cena: 4,19 zł
Biała butelka Bodymax Bodymisie multiwitamina żelki cola, bez cukru, z misiami i deskorolką, widok z przodu.
5,0
Bodymax Bodymisie
żelki, multiwitamina, o smaku coli, suplement diety 60x2g
29,99 zł
1 szt. = 0,50 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
NIVEA Strawberry Shine pomadka do ust w czerwonym blistrze, z truskawką, 24h nawilżenia i masłem shea, widok z przodu.
4,8
NIVEA
balsam do ust, Strawberry Shine 4,8 g
11,49 zł
100 g = 239,38 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO ONLINE
Biała butelka OstroVit Omega 3-6-9, 90 kapsułek, złoto-biała etykieta, widok z przodu pod kątem.
OstroVit
kapsułki, Omega 3-6-9, suplement diety 90 szt.
18,99 zł
1 szt. = 0,21 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO ONLINE
Oclean Professional Clean Brush Head 2-Pack, czarne końcówki do szczoteczki elektrycznej z zielono-niebieskimi włóknami.
Oclean Professional Clean
wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej, Czarne 2 szt.
51,99 zł
1 szt. = 26,00 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!
Czerwony lakier do paznokci 7 DAYS GEL laque, szybkoschnący, bez lampy, z efektem żelowym, widok z przodu.
4,6
Eveline Cosmetics 7 Days Gel Laque
lakier do paznokci, żelowy, nr 53 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.