Wszystkie promocje

Róż w kremie Everybody London w odcieniu Mauve Rose w okrągłym różowym kompakcie. Widok z góry, napis na wieczku.
4,3
Everybody London
róż do policzków, kremowo-pudrowy, Mauve Rose 8 g
27,99 zł
100 g = 349,88 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Biała butelka ZIELKO płyn do płukania Owocowy z czarną nakrętką, zielonym napisem i grafiką owoców, przód.
Zielko
płyn do płukania tkanin, Owocowy 1 l
19,99 zł
1 l = 19,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO ONLINE
212 VIP Black Men woda perfumowana od Carolina Herrera; czarna butelka i pudełko ze srebrnym napisem, widok z przodu.
Carolina Herrera 212 VIP Men Black
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
399,99 zł
100 ml = 399,99 zł
Najniższa cena: 549,99 zł
TYLKO ONLINE
Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented w przezroczystej butelce z zieloną zakrętką, widok z przodu.
2,0
Purito Wonder Releaf Centella
serum do twarzy, bezzapachowe, z wąkrotą azjatycką 15 ml
27,99 zł
100 ml = 186,60 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Bielenda Vanity Laser Expert krem do depilacji bikini w czarnej tubce z pudełkiem, widok z przodu.
4,7
Bielenda Vanity Laser Expert
zestaw do depilacji, bikini 100 ml
8,49 zł
100 ml = 8,49 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Brązowa, dwustronna kredka do brwi Rimmel Brow This Way ze szczoteczką, stojąca pionowo z odsłoniętymi skuwkami.
4,7
Rimmel Brow This Way
kredka do brwi ze szczoteczką, nr 002, Medium Brown 0,25 g
19,99 zł
100 g = 7996,00 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
TYLKO ONLINE
Mini tint do ust TIRTIR Sand Mond Waterism Glow Tint, z aplikatorem i błyszczącym swatchem w odcieniu brudnego różu.
5,0
TIRTIR Waterism Glow Tint
tint do ust, nr 03 Sand Mond 1,8 g
29,99 zł
100 g = 1666,11 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
Frontalne ujęcie beżowego pudełka Vitter Herbs Melatonina z ziołami, suplementu diety wspierającego sen, z ilustracjami roślin.
4,8
Vitter Herbs
tabletki, Melatonina z ziołami, suplement diety 20 szt.
13,49 zł
1 szt. = 0,67 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Lenor Gold Orchid & Vanilla perełki zapachowe, butelka XL Pack z orchideami i wanilią, widok z przodu.
5,0
Lenor
perełki zapachowe do prania, Gold Orchid & Vanilla 495 g
34,99 zł
100 g = 7,07 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Klairs Midnight Blue Youth Activating Drop, serum EGF Peptide w ciemnej butelce z kroplomierzem, widok z przodu.
Dear Klairs Midnight Blue Youth Activating Drop
serum do twarzy, regenerujące 20 ml
75,99 zł
100 ml = 379,95 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
Różowe opakowanie Bob Snail Fruit Roll Apple-Raspberry z wesołym ślimakiem, maliną i jabłkiem.
5,0
Bob Snail Fruit Roll Looong
przekąska owocowa, Jabłkowo-Malinowa 15 g
2,29 zł
100 g = 15,27 zł
Najniższa cena: 2,99 zł
TYLKO ONLINE
Urządzenie do mezoterapii Garett Beauty Fresh Skin Pro, białe z czarnymi akcentami, obok granatowego pudełka.
5,0
Garett Beauty Fresh Skin Pro
urządzenie do mezoterapii bezigłowej 1 szt.
379,99 zł
1 szt. = 379,99 zł
Najniższa cena: 499,99 zł
TYLKO ONLINE
Fioletowy tusz Delia New Look Max Volume z złotymi napisami i czarną silikonową szczoteczką, widok z przodu.
4,0
Delia Cosmetics New Look Max Volume
tusz do rzęs, pogrubiający 12 ml
13,99 zł
100 ml = 116,58 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Zielona szczoteczka PIUMA z jeżówką, miękkim włosiem i czyścikiem do języka w czarnym opakowaniu. Widok z przodu.
Piuma Echinacea
szczoteczka do zębów, z ekstraktem z jeżówki, Zielona, Soft 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Cena regularna:14,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!
Antyperspirant Adidas Control 72H w różowo-białym sprayu, widok z przodu, chroni i jest łagodny dla skóry.
4,8
Adidas Control
antyperspirant w sprayu, 72h 150 ml
9,49 zł
100 ml = 6,33 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO ONLINE
Urocza różowo-niebieska soniczna szczoteczka Vitammy Bunny dla dzieci 0-3, widoczna w pudełku i obok.
5,0
Vitammy Bunny
szczoteczka soniczna dla dzieci 0-3 lata, różowa 1 szt.
59,99 zł
1 szt. = 59,99 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
MEGA!
Brązowa miseczka kamionkowa z fioletowym wnętrzem, rustykalne wykończenie i prążki u podstawy, widok z przodu.
5,0
Miska kamionkowa
Ciemny Fiolet, poj. 400ml 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!
DKNY Be Delicious woda toaletowa w kształcie srebrnego jabłka z żółtym logo, obok brązowe pudełko z napisem Be Delicious.
4,9
DKNY Be Delicious
woda toaletowa dla kobiet 30 ml
89,99 zł
100 ml = 299,97 zł
Najniższa cena: 159,99 zł
MEGA!
Modelka w czarnych, wzorzystych rajstopach Gabriella Carmela z koronką. Widok od pasa, tło beżowe.
5,0
Gabriella Fashion Collection Carmela
rajstopy wzorzyste inspirowane koronką, Nero, rozm. 3 1 para
24,49 zł
1 szt. = 24,49 zł
Cena regularna:38,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.