Wszystkie promocje

TYLKO ONLINE
Narciso Rodriguez For Him Vetiver Musc, męskie wegańskie perfumy w jasnoniebieskiej butelce i pudełku.
Narciso Rodriguez Vetiver Musc
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
249,99 zł
100 ml = 249,99 zł
Najniższa cena: 349,99 zł
Herbamedicus Pferdebalsam Hot, rozgrzewający balsam koński w jasnobrązowym słoiku z czerwoną pokrywką, widok z przodu.
4,7
Herbamedicus
balsam koński, rozgrzewający 500 ml
19,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
L'Oréal Lumi Glotion, 903 Medium Glow, w beżowej tubce z różową nakrętką, widok z przodu.
4,8
L'Oréal Paris Lumi Glotion
rozświetlacz do twarzy i ciała, nr 903 Medium Glow 40 ml
49,99 zł
100 ml = 124,98 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Róż Revolution Reloaded Rose Kiss, matowy, prasowany, w okrągłym kompakcie ze złotą obwódką, widok z góry.
Revolution Reloaded
róż do policzków, Rose Kiss 7,5 g
18,99 zł
100 g = 253,20 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
TYLKO ONLINE
Suplement OstroVit Omega 3, biała butelka z etykietą 180 EPA / 120 DHA, widok z przodu pod lekkim kątem.
OstroVit
kapsułki, Omega 3, suplement diety 90 szt.
15,99 zł
1 szt. = 0,18 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!
BoboVita krupniczek z cielęciną, słoiczek dla niemowląt po 8 miesiącu, zielona etykieta, widok z przodu.
4,9
BoboVita
danie w słoiczku, Krupniczek z cielęciną, 8m+ 190 g
3,99 zł
100 g = 2,10 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
Pieluszki Pampers Active Baby, rozmiar 6 (48 szt.), 13-18 kg, z uśmiechniętym dzieckiem, Instant Absorb Core.
5,0
Pampers Active Baby
pieluchy, 6, 13-18 kg, 48 szt.
54,99 zł
1 szt. = 1,15 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
Przezroczysty słoik różowych koralików woskowych Sliick Dragon Fruit, do depilacji twarzy i ciała, widok z przodu.
4,7
Salon Perfect Sliick Dragon Fruit
wosk do depilacji ciała, twardy 226 g
39,99 zł
100 g = 17,69 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
Czerwona, prążkowana czapka beanie z wywiniętym brzegiem, zdobiona haftami wiśni, jamnika i kubka kawy.
5,0
Eloy
czapka damska, prążkowana, Bordowa z Naszywkami 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO ONLINE
Podkład wygładzający Affect Ideal Blur 4N w matowej beżowej butelce ze złotą pompką, widok z przodu.
AFFECT Ideal Blur
podkład do twarzy, wygładzający, 4N; 30 ml
56,99 zł
100 ml = 189,97 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
Maybelline New York Lifter Liner, różowo-czerwona konturówka do ust. Cylindryczne opakowanie z jasnoróżową górą.
4,0
Maybelline New York Lifter Liner
konturówka do ust, nr 11 Upstate 1,2 g
33,99 zł
100 g = 2832,50 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
MEGA!
Syoss Intense Plex Deep Conditioner w czarnej tubie z iryzującym wzorem, widok z przodu. 10% Plex-Bond-Complex.
4,7
Syoss Intense Plex
odżywka do włosów, mocno zniszczonych, intensywna 250 ml
16,99 zł
100 ml = 6,80 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO ONLINE
Złota i czarna szczotka soniczna GESKE LED Full-Body Brush 9w1, widok z przodu z białym pudełkiem produktu.
Geske Sonic
szczotka soniczna do ciała, złuszczająca, LED, 9w1, Szara 1 szt.
259,99 zł
1 szt. = 259,99 zł
Najniższa cena: 349,99 zł
TYLKO ONLINE
Brązowa butelka Ministerstwo Morela łagodny płyn micelarny do demakijażu, czarny korek, widok z przodu.
Ministerstwo.
płyn micelarny, łagodny, Morela 400 ml
31,99 zł
100 ml = 8,00 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
TYLKO ONLINE
GUM SONIC DAILY Soft: opakowanie z 2 wymiennymi główkami sonicznej szczoteczki, biało-zielone, widok przód.
5,0
GUM Sonic Daily
końcówki wymienne do szczoteczki sonicznej, Czarne 2 szt.
16,99 zł
1 szt. = 8,50 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO ONLINE
Żółto-niebieskie opakowanie Dr. Scholl's hydrożelowych poduszek na haluksy, 5 sztuk, z grafiką stopy, widok z przodu.
5,0
Dr.Scholl's
poduszki na haluksy, hydrożelowe 5 szt.
22,49 zł
1 szt. = 4,50 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO ONLINE
Dwie czarne końcówki Oclean Ultra White do szczoteczki sonicznej, z przezroczystym włosiem, w opakowaniu 2-pak, na czerwonym tle.
Oclean Ultra White
wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej, Czarne 2 szt.
68,99 zł
1 szt. = 34,50 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO ONLINE
Biały żel do mycia twarzy Slavia Cosmetics z 4% glukonolaktonem, z drewnianym korkiem, widok z przodu.
5,0
Slavia Cosmetics
żel do mycia twarzy, nawilżający, z Glukonolaktonem 4% 150 ml
73,99 zł
100 ml = 49,33 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
TYLKO ONLINE
Seboradin Men Szampon przeciw wypadaniu włosów, czarna butelka z pompką, widok z przodu, białe napisy.
Seboradin Men
szampon do włosów wypadających 400 ml
41,99 zł
100 ml = 10,50 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
TYLKO ONLINE
Mgiełka Bosko zwiększająca objętość 100ml, biała butelka z różowo-zielonym gradientowym labelem, widok z przodu.
Bosko Cosmetics
mgiełka do włosów, zwiększająca objętość 100 ml
56,99 zł
100 ml = 56,99 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO ONLINE
Inteligentna czarna szczoteczka soniczna Oclean X Kids dla dzieci, obok opakowania i kabla USB-C.
5,0
Oclean X Kids
szczoteczka soniczna, Czarna 1 szt.
184,99 zł
1 szt. = 184,99 zł
Najniższa cena: 219,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.