Wszystkie promocje

Maybelline New York Lifter Liner, różowo-czerwona konturówka do ust. Cylindryczne opakowanie z jasnoróżową górą.
4,0
Maybelline New York Lifter Liner
konturówka do ust, nr 11 Upstate 1,2 g
33,99 zł
100 g = 2832,50 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
MEGA!
Syoss Intense Plex Deep Conditioner w czarnej tubie z iryzującym wzorem, widok z przodu. 10% Plex-Bond-Complex.
4,7
Syoss Intense Plex
odżywka do włosów, mocno zniszczonych, intensywna 250 ml
16,99 zł
100 ml = 6,80 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO ONLINE
Złota i czarna szczotka soniczna GESKE LED Full-Body Brush 9w1, widok z przodu z białym pudełkiem produktu.
Geske Sonic
szczotka soniczna do ciała, złuszczająca, LED, 9w1, Szara 1 szt.
259,99 zł
1 szt. = 259,99 zł
Najniższa cena: 349,99 zł
TYLKO ONLINE
Brązowa butelka Ministerstwo Morela łagodny płyn micelarny do demakijażu, czarny korek, widok z przodu.
Ministerstwo.
płyn micelarny, łagodny, Morela 400 ml
31,99 zł
100 ml = 8,00 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
TYLKO ONLINE
GUM SONIC DAILY Soft: opakowanie z 2 wymiennymi główkami sonicznej szczoteczki, biało-zielone, widok przód.
5,0
GUM Sonic Daily
końcówki wymienne do szczoteczki sonicznej, Czarne 2 szt.
16,99 zł
1 szt. = 8,50 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO ONLINE
Żółto-niebieskie opakowanie Dr. Scholl's hydrożelowych poduszek na haluksy, 5 sztuk, z grafiką stopy, widok z przodu.
5,0
Dr.Scholl's
poduszki na haluksy, hydrożelowe 5 szt.
22,49 zł
1 szt. = 4,50 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO ONLINE
Dwie czarne końcówki Oclean Ultra White do szczoteczki sonicznej, z przezroczystym włosiem, w opakowaniu 2-pak, na czerwonym tle.
Oclean Ultra White
wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej, Czarne 2 szt.
68,99 zł
1 szt. = 34,50 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO ONLINE
Biały żel do mycia twarzy Slavia Cosmetics z 4% glukonolaktonem, z drewnianym korkiem, widok z przodu.
5,0
Slavia Cosmetics
żel do mycia twarzy, nawilżający, z Glukonolaktonem 4% 150 ml
73,99 zł
100 ml = 49,33 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
TYLKO ONLINE
Seboradin Men Szampon przeciw wypadaniu włosów, czarna butelka z pompką, widok z przodu, białe napisy.
Seboradin Men
szampon do włosów wypadających 400 ml
41,99 zł
100 ml = 10,50 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
TYLKO ONLINE
Mgiełka Bosko zwiększająca objętość 100ml, biała butelka z różowo-zielonym gradientowym labelem, widok z przodu.
Bosko Cosmetics
mgiełka do włosów, zwiększająca objętość 100 ml
56,99 zł
100 ml = 56,99 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO ONLINE
Inteligentna czarna szczoteczka soniczna Oclean X Kids dla dzieci, obok opakowania i kabla USB-C.
5,0
Oclean X Kids
szczoteczka soniczna, Czarna 1 szt.
184,99 zł
1 szt. = 184,99 zł
Najniższa cena: 219,99 zł
Moreso gładka pasta tahini sezamowa w słoiku, fioletowa etykieta, białe wieczko, bez dodatku cukru, przód.
5,0
Moreso Smooth
pasta Tahini, sezamowa 200 g
7,49 zł
100 g = 3,75 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Płyn do płukania Colgate Plax Fresh & Protect Cool Mint. Bezalkoholowy, 24/7 ochrona, niebieska butelka, widok przodem.
4,8
Colgate Plax
płyn do płukania jamy ustnej, bezalkoholowy 100 ml
5,69 zł
100 ml = 5,69 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!
Triple Dry Fresh Roll-on, biały antyperspirant z niebieską nakrętką i fioletową etykietą, 100h ochrony, częściowo przed pudełkiem.
4,8
Triple Dry Fresh
antyperspirant w kulce, świeży zapach 50 ml
17,99 zł
100 ml = 35,98 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO ONLINE
Pantene Pro-V Miracles 7w1 olejek do włosów z biotyną, w przezroczystej butelce z atomizerem, złota nakrętka, front.
Pantene Pro-V Miracles 7 in 1
olejek do włosów 150 ml
39,99 zł
100 ml = 26,66 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
Suplement diety Noble Health Kolagen Morski 60 kapsułek, butelka i pudełko. Wspiera włosy, skórę, paznokcie.
4,9
Noble Health Premium Wellness
kapsułki, Kolagen Morski, suplement diety 60 szt.
31,99 zł
1 szt. = 0,53 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
TYLKO ONLINE
Zielona butelka Sessio Hey Centella! z białym aplikatorem, peeling kwasowy do skóry głowy, widok z przodu.
Sessio Hey Centella!
peeling do skóry głowy, kwasowy, łagodny 100 ml
19,99 zł
100 ml = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
KillyS 5mm metalowe cążki do skórek z niebieskim kapturkiem ochronnym, w blistrze, widok z przodu.
4,2
KillyS Salon Results
cążki do skórek, 5 mm 1 szt.
27,99 zł
1 szt. = 27,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Pomarańczowa świeca zapachowa Dorota & Aroma Home Pumpkin Latte z dyniami, drewniana pokrywka, widok z przodu.
Dorota & Aroma Home
świeca zapachowa, Dyniowe Latte 150 g
28,99 zł
100 g = 19,33 zł
Najniższa cena: 42,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.