Wszystkie promocje

Pampers Active Baby, rozmiar 3 (6-10kg), 70 pieluch, opakowanie turkusowe z sercem i hasłem Stop & Protect Pocket.
5,0
Pampers Active Baby
pieluchy, 3, 6-10 kg, 70 szt.
54,99 zł
1 szt. = 0,79 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
Dyfuzor zapachowy Owocowa Aura w szklanej butelce z czarnymi patyczkami, obok kolorowe pudełko z grafiką kobiety w czapce.
Your Candle
dyfuzor zapachowy, Owocowa Aura 100 ml
24,99 zł
100 ml = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Organique Bloom Essence krem do rąk z masłem shea i wiśnią japońską, biała tubka z kwiatowym wzorem, widok z przodu.
Organique Hydrating Therapy Bloom Essence
krem do rąk, regenerująco - ochronny 70 ml
22,99 zł
100 ml = 32,84 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowe opakowanie balsamu Tisane Color Miód Malina, nawilżający koloryzujący balsam do ust, widok z przodu.
Tisane Color
balsam do ust, koloryzujący, Miód-Malina 5,1 g
15,49 zł
100 g = 303,73 zł
Cena regularna:18,99 zł
Najniższa cena: 15,49 zł
TYLKO ONLINE
Pomarańczowa woda perfumowana Narciso Ambrée 50ml dla kobiet, w szklanej butelce i pudełku, widok z przodu.
Narciso Rodriguez Narciso Ambrée
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
249,99 zł
100 ml = 499,98 zł
Najniższa cena: 349,99 zł
TYLKO ONLINE
Biała tuba REAL MARY RATED GREEN Purifying Scalp Scaler z rozmarynem i solą morską, widok z przodu.
5,0
Rated Green Real Mary
kuracja oczyszczająca dla skóry głowy i włosów 200 ml
75,99 zł
100 ml = 38,00 zł
Cena regularna:94,99 zł
Najniższa cena: 62,99 zł
MEGA!
AYOUTH VEDA Ayurvedic Mint Gel, pasta do zębów z mentolem, kardamonem, cynamonem, biało-niebieskie pudełko, widok z przodu.
4,8
Ayouthveda Ayurvedic Mint Gel
pasta do zębów 100 g
7,99 zł
100 g = 7,99 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
Przezroczysty, karbowany szklany słoik z pokrywką. Na froncie naklejka z kubkiem herbaty z cynamonem. Widok z przodu.
4,3
Eloy
pojemnik szklany, wym. 8,9x8x14cm, poj. 600ml 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!
Beżowo-brązowa klamra do włosów, przypominająca kwiat plumerii, widok z przodu. Idealna do letnich upięć.
4,5
Lolita Accessories
klamra do włosów, beżowa, Kwiat 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!
Drewniana szczotka do kąpieli i masażu z naturalnym włosiem dzika, widok z przodu, na beżowej zawieszce.
4,9
Ewa Schmitt Eco Friendly
szczotka do kąpieli i masażu 1 szt.
17,49 zł
1 szt. = 17,49 zł
Najniższa cena: 25,49 zł
TYLKO ONLINE
Czarna butelka Seboradin Men+ Lotion 200ml z atomizerem, na wypadanie i przerzedzanie włosów, widok z przodu.
Seboradin Men
lotion do włosów wypadających i przerzedzających się 200 ml
29,99 zł
100 ml = 15,00 zł
Cena regularna:37,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO ONLINE
Olejek hydrofilowy Ministerstwo Dobrego Mydła Róża-Malina w bursztynowej butelce z czarną pompką, widok z przodu.
Ministerstwo.
olejek do demakijażu, hydrofilowy, Róża-Malina 140 ml
56,99 zł
100 ml = 40,71 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
Czarne podkolanówki FIORE 20 den w groszki, z masażem stóp i bezuciskowym ściągaczem, widoczne na nogach.
4,7
Fiore
podkolanówki 20den, z efektem masażu, Czarne 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
Rimmel Brow Pro Micro kredka do brwi Dark Brown z różową szczoteczką, widok z przodu z odkręconymi nakrętkami.
4,7
Rimmel Brow Pro Micro
kredka do brwi, automatyczna, ze szczoteczką, nr 3 Dark Brown 0,09 g
19,99 zł
100 g = 22211,11 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!
Triple Dry Active roll-on i opakowanie, białe z niebieską nakrętką, pomarańczowymi akcentami, widoczne 100h ochrony.
4,9
Triple Dry Active
antyperspirant w kulce, antybakteryjny 50 ml
17,99 zł
100 ml = 35,98 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO ONLINE
Suplement OstroVit Collagen + Vitamin C, biała butelka z fioletową etykietą, 90 tabletek, widok z przodu.
OstroVit
tabletki, Kolagen + Witamina C, suplement diety 90 szt.
16,99 zł
1 szt. = 0,19 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Otwarta różowa paleta Bourjois Gold Glamour, 8 cieni do powiek: mat, połysk, metalik, róż i brązy.
4,7
Bourjois Rose Glamour
paleta cieni do powiek 8,5 g
47,99 zł
100 g = 564,59 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
MEGA!
Adidas Pure Game EDT dla mężczyzn: przezroczysta butelka z żółtym płynem i czarną etykietą, obok czarnego pudełka z zielonymi akcentami.
4,9
Adidas Pure Game
woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
33,99 zł
100 ml = 67,98 zł
Najniższa cena: 56,99 zł
TYLKO ONLINE
Zielony płyn do kąpieli "Olive Body wash" 800ml, z organiczną oliwą z oliwek, butelka z pompką, widok z przodu.
Frulatte Olive
żel pod prysznic z organiczną Oliwą z Oliwek 800 ml
44,99 zł
100 ml = 5,62 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
Seni Care delikatny żel myjąco-natłuszczający, biało-niebieskie opakowanie z fioletowym akcentem, widok z przodu.
4,9
Seni Care
żel myjący do ciała, natłuszczający, delikatny 500 ml
25,49 zł
100 ml = 5,10 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!
Pachnąca Saszetka Paczula & Bursztyn, z motywem drewnianym i błyszczącymi kroplami bursztynu na ciemnym tle.
4,7
Pachnąca Szafa
saszetka zapachowa, Paczula & Bursztyn 5 g
3,19 zł
100 g = 63,80 zł
Najniższa cena: 4,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.