Wszystkie promocje

Nude, wysokiej jakości figi z wysokim stanem, laser-cut, modelujące talię, na sylwetce z czerwonymi strzałkami.
4,7
Marilyn Incognito
figi damskie, cięte laserowo, skin, rozm. L 1 szt.
25,49 zł
1 szt. = 25,49 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
TY Beanie Boos maskotka psa, czarno-beżowa z białym brzuchem i brokatowymi niebieskimi oczami, widok z przodu.
5,0
TY Beanie Babies
maskotka pluszowa, Pies, Czarno-Biały, Ranger, wys. 15cm 1 szt.
27,49 zł
1 szt. = 27,49 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Żółte opakowanie blistrowe balsamu do ust Carmex Classic, widok z przodu, z widocznym okrągłym słoiczkiem.
4,9
Carmex Classic
balsam do ust, nawilżający 7,5 g
9,99 zł
100 g = 133,20 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO ONLINE
Żółty balsam do ust Laneige Lip Glowy Balm Mango w tubce i pudełku, z napisem marki, obok siebie.
Laneige Lip Glowy
balsam do ust, nawilżający, Mango 10 g
63,99 zł
100 g = 639,90 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
Niebieskie opakowanie 8 wkładów do męskiej golarki BIC Hybrid 3 Flex, z widocznymi ostrzami i rączką.
5,0
BiC Hybrid 3 Flex
wkłady do maszynki do golenia dla mężczyzn, 3 ostrzowe 8 szt.
31,99 zł
1 szt. = 4,00 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!
Brązowa klamra do włosów Jean Louis David o skręconym kształcie, matowa, widok z przodu na opakowaniu.
4,4
Jean Louis David
klamra do włosów, Brązowa 1 szt.
6,79 zł
1 szt. = 6,79 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Foods by Ann Low Carb Prebiotic Bar Nutty, opakowanie z okienkiem. Baton wegański, bez cukru, bogaty w błonnik.
4,9
Foods by Ann Low Carb Nutty
baton orzechowy z czekoladą 35 g
5,79 zł
100 g = 16,54 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
MEGA!
David Beckham Bold Instinct parfum dezodorant 75ml w szklanej butelce, czarna etykieta, pomarańczowy napis, widok z przodu.
4,9
David Beckham Bold Instinct
dezodorant perfumowany dla mężczyzn 75 ml
26,99 zł
100 ml = 35,99 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
TYLKO ONLINE
Czerwona tubka Clarins Super Restorative Décolleté and Neck Concentrate i białe pudełko obok siebie.
Clarins Super Restorative
krem do szyi i dekoltu, intensywnie regenerujący 75 ml
329,99 zł
100 ml = 439,99 zł
Najniższa cena: 379,99 zł
Białe pudełko suplementu Vitapil Mama na zdrowe włosy dla mam karmiących, z ikonami i napisami.
4,9
Vitapil Mama
kapsułki dla kobiet po porodzie, suplement diety 60 szt.
46,99 zł
1 szt. = 0,78 zł
Najniższa cena: 54,99 zł
MEGA!
Guess Seductive Blue mgiełka zapachowa, jasnoniebieska butelka ze złotym atomizerem, widok z przodu.
4,7
Guess Seductive Blue
mgiełka do ciała dla kobiet 250 ml
32,99 zł
100 ml = 13,20 zł
Najniższa cena: 54,99 zł
Nestlé Kaszka Wielowocowa do picia, po 6. miesiącu. Opakowanie z misiem, owocami i zbożem.
5,0
Nestlé
kaszka do picia, wieloowocowa, po 6. m-cu życia 400 g
11,99 zł
100 g = 3,00 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO ONLINE
Banobagi Vita Genic Jelly Mask Refreshing (Vitamin B), okrągła etykieta, zielona kapsułka, koi i odświeża skórę.
5,0
Banobagi Vita Genic Jelly Mask
maska w płachcie, żelowa, odświeżająca, z Witaminą B 30 g
9,99 zł
100 g = 33,30 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!
Perfecta Skin odmładzająca maska w płachcie z Hero 3PEP, retinoidami, ceramidami. Brązowe opakowanie, widok z przodu.
5,0
Perfecta Skin by Małgorzata Kożuchowska
maska w płachcie, odmładzająca 1 szt.
6,99 zł
1 szt. = 6,99 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
Szminka Maybelline New York w matowej, beżowej tubce z pionowym logo. Widok z przodu, czerwony detal u podstawy.
5,0
Maybelline New York Serum Lipstick
pomadka do ust, matowa, nr 004 Wild Card 4,4 g
32,99 zł
100 g = 749,77 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Różowy żel pod prysznic Moee Calm z pompką, widok z przodu. Zawiera Centella Panthenol, 300 ml.
5,0
Moee
żel pod prysznic, kojący z Ekstraktem Wąkroty Azjatyckiej i Pantenolem 300 ml
26,49 zł
100 ml = 8,83 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
oho! chipsy z soczewicy o smaku boczku z syropem klonowym, brązowa paczka z ikoną wegan, widok z przodu.
4,9
Oho!
chipsy z czerwonej soczewicy, Bekon i Syrop Klonowy 100 g
4,79 zł
100 g = 4,79 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
MEGA!
Przezroczysty szklany kubek z uchem o unikalnym, podwójnie zaokrąglonym kształcie, widok z przodu.
5,0
Eloy
kubek szklany, Bubble, poj. 380ml 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Cena regularna:9,99 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO ONLINE
Sensum Mare Algopro esencja redukująca niedoskonałości z AHA/PHA. Biała butelka z pompką, obok pudełko.
Sensum Mare Algopro
esencja do twarzy, mikrozłuszczająca, wygładzająco-rozświetlająca 100 ml
124,99 zł
100 ml = 124,99 zł
Najniższa cena: 149,99 zł
TYLKO ONLINE
Matujący podkład TIRTIR Mask Fit AI Filter Cushion 21N Ivory w pomarańczowym, otwartym kompakcie z puszkiem.
5,0
TIRTIR Mask Fit AI Filter Cushion
podkład do twarzy, kryjący, nr 21N Ivory 18 g
76,99 zł
100 g = 427,72 zł
Najniższa cena: 109,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.