Wszystkie promocje

Biała torba One Day More Musli Immuno z Fe i Cu, grafiką miski owocowego musli, widok z przodu.
4,9
OneDayMore Immuno
musli, Migdały Ziemne i Czarna Porzeczka 200 g
5,99 zł
100 g = 3,00 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
DKNY Be Delicious jabłkowa mgiełka zapachowa, przezroczysta butelka z limonkowym płynem i srebrnym korkiem, widok z przodu.
4,8
DKNY Be Delicious
mgiełka do ciała 250 ml
49,99 zł
100 ml = 20,00 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO ONLINE
Mediheal Vitamin C Brightening Serum z niacynamidem w czarnej butelce z żółtą etykietą, widok z przodu.
5,0
Mediheal Vitamin C
serum do twarzy, rozjaśniające 40 ml
55,99 zł
100 ml = 139,98 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
ARGANICARE szampon do włosów suchych i zniszczonych w ciemnej butelce z pompką, fioletowo-turkusowa etykieta, widok z przodu.
Arganicare
szampon do włosów suchych i zniszczonych, z Masłem Shea 400 ml
32,99 zł
100 ml = 8,25 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!
Beżowe opakowanie kaszki Nestle Mleczno-Ryżowej 5 owoców dla dzieci po 9. miesiącu, z grafikami owoców i napisem „ŻELAZO”.
4,8
Nestlé
kaszka mleczno-ryżowa, 5 owoców, po 9. m-cu życia 230 g
6,59 zł
100 g = 2,87 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
Granola One Day More Coconut Biscuit 400g w niebieskiej puszce, miska z chrupiącą granolą, mlekiem i kokosem.
4,8
OneDayMore
granola, Kokos i Biała Czekolada 400 g
11,99 zł
100 g = 3,00 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Czarny lakier Syoss Strong Hairspray z witaminami, zielone logo, 4/5 siła utrwalenia, widok z przodu.
5,0
Syoss Strong
lakier do włosów, bardzo mocne utrwalenie, poziom 4; 300 ml
17,99 zł
100 ml = 6,00 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!
Joanna Ultra Color Pigment Pink Blond, różowy tonujący pigment w opakowaniu kartonowym i czerwonej butelce stojących obok siebie.
4,3
Joanna Ultra Color
pigment do włosów, tonujący kolor, Różowy Blond 100 ml
12,49 zł
100 ml = 12,49 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO ONLINE
Opakowanie 2 końcówek GUM SONIC DAILY Soft od Sunstar GUM, białe z zielonym logo, widok z przodu.
GUM Sonic Daily
końcówki wymienne do szczoteczki sonicznej, Białe, soft 2 szt.
16,99 zł
1 szt. = 8,50 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO ONLINE
Ministerstwo Olej z Opuncji Figowej do twarzy i oczu w bursztynowej butelce z zakraplaczem, widok z przodu.
Ministerstwo.
olej z opuncji figowej, do twarzy i skóry wokół oczu 30 ml
104,99 zł
100 ml = 349,97 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
TYLKO ONLINE
Balsam do ust Bee Natural Strawberry w białym tubie z czerwoną etykietą, widok z przodu. 100% naturalny.
5,0
Bee Natural
balsam do ust, Strawberry 4,2 g
13,99 zł
100 g = 333,10 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO ONLINE
Issey Miyake L'eau D'Issey Pure Petale De Nectar EDT, butelka z różowozłotymi płatkami obok beżowego pudełka, widok z przodu.
5,0
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pure Petale De Nectar
woda toaletowa dla kobiet 90 ml
174,99 zł
100 ml = 194,43 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
Welsom Curcuma Shot z kurkumą, imbirem i pomarańczą, mała brązowa butelka, zielona etykieta, widok z przodu.
4,9
Welsom Curcuma Shot
napój typu shot, Kurkuma, Imbir, Pomarańcza 60 ml
3,79 zł
100 ml = 6,32 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
TYLKO ONLINE
I'm from Mugwort Essence: przezroczysta butelka z bursztynowym płynem, oliwkowy korek, biała etykieta, widok z przodu.
I'm From Mugwort
esencja do twarzy, kojąca, z bylicą 30 ml
49,99 zł
100 ml = 166,63 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO ONLINE
Purito Mighty Bamboo Panthenol Cleanser, nawilżający żel w zielonym opakowaniu z gradientem, biały tekst, widok z przodu.
Purito Mighty Bamboo Panthenol
żel do mycia twarzy z ekstraktem z bambusa, nawilżający 150 ml
67,99 zł
100 ml = 45,33 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!
Słoik BoboVita rosołek z kurczaka z ryżem, zielona etykieta z rysunkami mięsa i warzyw, dla dzieci po 6 miesiącu.
4,8
BoboVita
danie w słoiczku, Rosołek z kurczaka z ryżem, 6m+ 190 g
3,99 zł
100 g = 2,10 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
TYLKO ONLINE
Holika Holika The Real Glutathione Gel Mask, złota saszetka z błyszczącymi kroplami żelu, rozjaśniająca maska w płachcie.
5,0
Holika Holika The Real Glutathione
maska w płachcie, hydrożelowa, przywracająca blask 35 g
24,99 zł
100 g = 71,40 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO ONLINE
Hanskin Pore Cleansing Oil PHA do cery wrażliwej, butelka z żółtym olejkiem i pompką, widok z przodu.
Hanskin
olejek do twarzy, oczyszczający pory, z kwasami PHA 200 ml
73,99 zł
100 ml = 37,00 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
TYLKO ONLINE
Easy Livin' Easy Eye Pads, reusable silicone eye patches with orange scalloped packaging, two transparent pads.
4,5
Easy Livin' Easy Eye Pads
płatki pod oczy, wielorazowe, silikonowe 1 szt.
54,99 zł
1 szt. = 54,99 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO ONLINE
Złuszczający szampon Real Mary Rated Green z rozmarynem i miętą, zielona butelka, widok z przodu.
Rated Green Real Mary
szampon do skóry głowy, złuszczający 400 ml
87,99 zł
100 ml = 22,00 zł
Cena regularna:109,99 zł
Najniższa cena: 87,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Róż w kamieniu Revolution Blusher Reloaded Ballerina. Jasnoróżowy kompakt z tłoczeniem w różowo-złotym opakowaniu, widok z góry.
Revolution Reloaded
róż do policzków, Ballerina 7,5 g
18,99 zł
100 g = 253,20 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
TYLKO ONLINE
Opakowanie 2 końcówek Oclean Ultra Gum Care, mint green, z miękkim włosiem, obok 2 pojedyncze końcówki.
Oclean Ultra Gum Care
wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej, Miętowe 2 ml
75,99 zł
100 ml = 3799,50 zł
Najniższa cena: 89,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.