Wszystkie promocje

TYLKO ONLINE
Mini tint TIRTIR Lovably, nawilżający błyszczyk w przezroczystej butelce z różową smugą, dodający połysku.
1,0
TIRTIR Waterism Glow Tint
tint do ust, nr 24 Lovably 1,8 g
29,99 zł
100 g = 1666,11 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!
Dr. Beckmann Listki czyszczące do WC Ocean Breeze, 20 sztuk. Biało-niebieskie opakowanie z falą i toaletą.
Dr. Beckmann Original Magic Leaves
listki czyszczące do WC, Ocean Breeze 20 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,50 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Szminka Rimmel Lasting Finish Amethyst Shimmer, fioletowo-różowa, satynowa, w czarno-srebrnym opakowaniu. Zbliżenie.
4,9
Rimmel Lasting Finish
pomadka do ust, trwała, satynowa, nr 084 Amethyst Shimmer 4 g
23,99 zł
100 g = 599,75 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!
Dwupak płynu do naczyń Fairy Original Cytryna, dwie białe butelki z żółtymi etykietami, z przodu, połączone czerwoną opaską GIGA PACK.
4,9
Fairy
płyn do mycia naczyń, Cytryna 2x900 ml
16,99 zł
100 ml = 0,94 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Zielony szampon Olive Heaven do włosów suchych i zniszczonych w butelce z pompką, widok z przodu.
Frulatte Olive
szampon do włosów z organiczną Oliwą z Oliwek 800 ml
36,99 zł
100 ml = 4,62 zł
Najniższa cena: 54,99 zł
Czerwona metalowa lokomotywa James z Thomas & Friends w blisterze, widok z przodu, napis 3+.
4,9
Fisher-Price Thomas & Friends
lokomotywa metalowa, duża, różne rodzaje 1 szt
35,99 zł
1 szt. = 35,99 zł
Cena regularna:44,99 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
Mus Tymbark 100% owoców truskawka, jabłko, banan, marchew w białej saszetce z zieloną zakrętką, widok z przodu.
4,7
Tymbark
mus owocowy, Truskawka, Jabłko, Banan, Marchew 120 g
2,69 zł
100 g = 2,24 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
TYLKO ONLINE
Mini tint do ust TIRTIR Waterism Glow Tint, berry kolor, z połyskującą smugą i wyciągniętym aplikatorem.
5,0
TIRTIR Waterism Glow Tint
tint do ust, nr 08 Summer Pumpkin 1,8 g
29,99 zł
100 g = 1666,11 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
Wielofunkcyjny lakier Semilac Smart Extend 804, butelka i wzornik brokatowego jasnego różu, widok z przodu.
5,0
Semilac Smart Extend 8w1
lakier hybrydowy, nr 804; 7 ml
29,99 zł
100 ml = 428,43 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Holika Holika Holi Pop Water Tint. Zamknięta tuba w kropki i otwarty aplikator z bordowym tintem.
Holika Holika Holi Pop Water Tint
tint do ust, nr 01 Cherry 9 ml
22,99 zł
100 ml = 255,44 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
MEGA!
Eco-refill Apart mydło w płynie Irys & Jaśmin 900 ml w białej saszetce z grafiką kwiatów, widok z przodu.
4,7
Apart Floral Care
mydło w płynie, pielęgnacyjne, Irys i Jaśmin, zapas 900 ml
6,99 zł
100 ml = 0,78 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO ONLINE
MINISTERSTWO. Organic Witch Hazel Hydrosol w brązowej butelce z atomizerem, etykieta z zielonym liściem, widok z przodu.
Ministerstwo.
hydrolat Oczarowy, ekologiczny 100 ml
31,99 zł
100 ml = 31,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Biała tubka kremu kojąco-nawilżającego Klairs Rich Moist Soothing Cream, widok z przodu w beżowym kartonie.
Dear Klairs
krem do twarzy, nawilżająco-łagodzący 80 g
64,99 zł
100 g = 81,24 zł
Najniższa cena: 109,99 zł
TYLKO ONLINE
Dr. Scholl's kojąco-rewitalizująca maska dla zmęczonych stóp. Żółto-niebieska saszetka z maską-skarpetką.
4,0
Dr.Scholl's
maska do stóp w formie skarpetek, kojąco-rewitalizująca 1 para
19,99 zł
1 szt. = 10,00 zł
Cena regularna:24,99 zł
Najniższa cena: 16,49 zł
TYLKO ONLINE
TIRTIR Mini tint do ust Waterism Glow Tint Mauve Blush, pionowy widok w buteleczce, z dużą smugą koloru.
5,0
TIRTIR Waterism Glow Tint
tint do ust, nr 30 Mauve Blush 1,8 g
29,99 zł
100 g = 1666,11 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO ONLINE
Beżowe pudełko BEAUTIFLY Lipomassage Slim Body massager z białym urządzeniem EMS, widok z przodu pod kątem.
4,0
Beautifly Lipomassage Slim Body
masażer do twarzy i ciała 1 szt.
379,99 zł
1 szt. = 379,99 zł
Najniższa cena: 499,99 zł
Czarny kabel USB-C do 8-pin (Lightning) z srebrnymi złączami, widok z przodu, pionowo na czarnym tle.
4,6
Istarworld
kabel USB-C - Lightning, 2m, czarny 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
Niebiesko-białe opakowanie Oho! Lentil Chips Sourcream & Onion, z chrupkami i dipem. Widok z przodu.
4,9
Oho!
chipsy z czerwonej soczewicy, Śmietana i Cebulka 100 g
4,79 zł
100 g = 4,79 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
MEGA!
Biały, brokatowy lakier do paznokci 7 DAYS GEL laque w szklanej butelce, widok z przodu, szybkoschnący.
4,9
Eveline Cosmetics 7 Days Gel Laque
lakier do paznokci, żelowy, nr 35 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Krem do stóp i pękających pięt Floslek Podology Care, zielono-biała tubka z mocznikiem i pudełko, front.
FlosLek Pharma Podology Care
krem do stóp i pękających pięt 40 ml
21,99 zł
100 ml = 54,98 zł
Najniższa cena: 34,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.