Wszystkie promocje

Karnet urodzinowy B6, UV, z kotem w tiarze, naszyjniku, dmuchającym gumę. Napis 'Jesteś Super Kociakiem'.
4,6
Delta
kartka okolicznościowa, Jesteś Super Kociakiem 1 szt.
5,69 zł
1 szt. = 5,69 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
Zestaw 3 par fig damskich Henderson w folii: granatowe w kropki, białe, granatowe w kwiaty. Widok z przodu.
4,9
Henderson RMI-MI
figi damskie, rozm. L 3 szt.
32,99 zł
1 szt. = 11,00 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
TYLKO ONLINE
TIRTIR Mask Fit AI Filter Cushion, matujący podkład w pomarańczowym kompakcie, otwarty, obok puszku.
TIRTIR Mask Fit AI Filter Cushion
podkład do twarzy, kryjący, nr 17N Vanilla 18 g
76,99 zł
100 g = 427,72 zł
Najniższa cena: 109,99 zł
MEGA!
Słoiczek przecieru BoboVita jabłka i banany, dla niemowląt od 4 miesięcy, zielona nakrętka, widok z przodu.
4,9
BoboVita Pierwsza łyżeczka
deserek w słoiczku, Jabłko i Banan, 4m+ 125 g
2,79 zł
100 g = 2,23 zł
Najniższa cena: 3,79 zł
TYLKO ONLINE
Chicco różowy zestaw higieniczny dla dzieci: etui, szczoteczka i pasta jabłkowo-bananowa. Widok z przodu.
Chicco
zestaw, pasta, etui, szczoteczka do zębów, Lila, 6-36 m 1 szt.
41,99 zł
1 szt. = 41,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
Fioletowa saszetka Amos 4D Fruit Gummy Grape Burst z winogronowymi żelkami 3D, wypełnionymi sokiem.
5,0
Amos 4D Gummy
żelki Winogronowe 65 g
6,29 zł
100 g = 9,68 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO ONLINE
Turkusowa butelka Seboradin Pro Hydractive nawilżającej odżywki do włosów suchych, widok z przodu, 400 ml.
Seboradin Pro Hydractive
odżywka do włosów 400 ml
27,99 zł
100 ml = 7,00 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO ONLINE
Biała butelka szamponu Rated Green Real Shea Nourishing z czarnym korkiem, masłem shea i olejem słonecznikowym, przód.
Rated Green Real Shea
szampon do włosów, odżywczy 400 ml
87,99 zł
100 ml = 22,00 zł
Cena regularna:109,99 zł
Najniższa cena: 87,99 zł
TYLKO ONLINE
Mini tint TIRTIR Waterism Glow Nutty Pink, przezroczysta butelka z srebrną zakrętką, z tyłu błyszcząca smuga koloru.
TIRTIR Waterism Glow Tint
tint do ust, nr 25 Nutty Pink 1,8 g
29,99 zł
100 g = 1666,11 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO ONLINE
MINISTERSTWO. Rose-Raspberry Eye & Lip Active Serum w czarnej butelce z dropperem, widok z przodu.
Ministerstwo.
serum-eliksir pod oczy i okolice ust, Róża-Malina + Kwas Xymenowy 15 ml
65,99 zł
100 ml = 439,93 zł
Najniższa cena: 81,99 zł
Biała torebka prezentowa z zielonymi uchwytami, motyw cytrynowy i liście mięty, ujęcie z przodu i z boku.
5,0
Bagland
torba prezentowa, wym. 18x23 cm, Cytryny 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO ONLINE
Sensum Mare Algomask, kremowa maska pod oczy. Ciemnogranatowe pudełko i złoto-biała butelka, widok z przodu.
Sensum Mare Algomask
maska pod oczy, bogata, intensywnie odżywcza 15 ml
114,99 zł
100 ml = 766,60 zł
Najniższa cena: 169,99 zł
KillyS 3w1 różowo-biała polerka do paznokci w białym opakowaniu z różowozłotą górą, napisem STEP 1, widok z przodu.
4,6
KillyS Salon Results Japanese Nail Care
polerka do paznokci, 3w1 1 szt.
6,39 zł
1 szt. = 6,39 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO ONLINE
Zielone opakowanie Purito Wonder Releaf Centella Eye Cream Unscented, 30ml, z logo vegan, widok z przodu.
5,0
Purito Wonder Releaf Centella
krem pod oczy, bezzapachowy, z ekstraktem z wąkroty azjatyckiej 30 ml
55,99 zł
100 ml = 186,63 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
Vertical yellow & black Brain Blasterz Sour Candy Brain Breakerz packaging with skull, candies, and sour scale.
4,8
Brain Blasterz
landrynki z kwaśnym pudrowym nadzieniem, różne smaki, 3+ 45 g
5,69 zł
100 g = 12,64 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
TYLKO ONLINE
Różowa rękawica GLOV Scrubex do peelingu ust obok różowo-białego opakowania z ilustracją ust i logo.
Glov Scrubex
rękawica do peelingu ust 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
Zestaw prezentowy Guess Seductive z dwiema wodami toaletowymi w złotej i czarnej butelce, w eleganckim opakowaniu.
5,0
Guess Seductive
zestaw dla kobiet, woda toaletowa 2 x 15ml 1 szt.
109,99 zł
1 szt. = 109,99 zł
Najniższa cena: 149,99 zł
Biały napój izotoniczny OSHEE Multifruit Flavour z Iga Świątek, widok z przodu, z małą niebieską butelką.
4,6
Oshee Isotonic Drink
napój izotoniczny, niegazowany o smaku Multifruit 750 ml
3,69 zł
100 ml = 0,49 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
MEGA!
Gerber Grain & Grow Porridge Banan & Mango. Niebieskie opakowanie z ilustracją owoców i zbóż.
4,9
Gerber Grain & Grow
kaszka mleczna, Banan, Mango, po 8. m-cu życia 200 g
9,99 zł
100 g = 5,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!
Czarny, nakrapiany kubek z napisem 'BEAN DOPAMINE', matowe wykończenie, widok z boku.
4,7
Eloy
kubek ceramiczny do Espresso, poj. 70ml, różne rodzaje 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 zł
Cena regularna:7,99 zł
Najniższa cena: 5,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.