Wszystkie promocje

Tołpa Dermo Face Hydrativ głęboko nawilżające serum-booster, biała butelka z pompką, widok z przodu, obok pudełko.
5,0
Tołpa Dermo Face Hydrativ.
serum-booster do twarzy, głeboko nawilżajace 75 ml
29,99 zł
100 ml = 39,99 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
Ostromecko Premium, naturalna woda mineralna niegazowana. Zielona butelka ze złotą zakrętką i etykietami, widok z przodu.
4,7
Ostromecko
woda mineralna, niegazowana 300 ml
2,49 zł
100 ml = 0,83 zł
Najniższa cena: 2,99 zł
Czarna butelka szamponu Barbero do brody i włosów z biotyną i kofeiną, z przodu, 200ml z pompką.
4,0
Barbero
szampon do włosów i brody, delikatnie oczyszczający 200 ml
19,99 zł
100 ml = 10,00 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Tęczowy Ogród Chrupiąca Malina, liofilizowana w kawałkach, w brązowej torebce papierowej z różową etykietą, widok z przodu.
4,8
OtoLandia Tęczowy Ogród
owoce liofilizowane, Malina w kawałkach 20 g
11,49 zł
100 g = 57,45 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Olejek do pielęgnacji ciała Your Kaya dla ciężarnych w szklanej butelce z pipetą oraz zielonym opakowaniu, obok siebie.
5,0
Your Kaya
olejek do ciała, pielęgnacyjny 100 ml
54,99 zł
100 ml = 54,99 zł
Najniższa cena: 78,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Czarny wodoodporny tusz do rzęs Max Factor False Lash Effect, butelka otwarta z złotym paskiem, szczoteczka obok.
4,4
Max Factor False Lash Effect
tusz do rzęs, wodoodporny, z efektem sztucznych rzęs, Black 13,1 ml
33,99 zł
100 ml = 259,47 zł
Najniższa cena: 61,99 zł
MEGA!
Szklany kubek na napoje z zieloną pokrywką i słomką, z żebrowaniami, naklejka z truskawką i matcha. Widok z przodu.
5,0
Eloy
kubek szklany z pokrywką i słomką, poj. 450ml 1 szt.
13,99 zł
1 szt. = 13,99 zł
Cena regularna:22,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO ONLINE
ICONIQUE STRONG LIKE YOU maska do włosów w szarym słoiku z białą pokrywką, z proteinami pszenicy. Widok z przodu.
Iconique Professional Strong Like You
maska do włosów, regenerująca 200 ml
55,99 zł
100 ml = 28,00 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO ONLINE
Krem Axis-Y Complete No-Stress Physical Sunscreen SPF 50+ w białej tubce z pompką, z zielonymi napisami.
Axis-Y Complete No-Stress V3
krem do twarzy, przeciwsłoneczny, SPF 50 PA++++ 50 ml
63,99 zł
100 ml = 127,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO ONLINE
Czarna butelka serum Ministerstwo Ryż + Ceramidy, łagodzące do twarzy, z zakraplaczem, widok z przodu.
Ministerstwo.
serum do twarzy, hipoalergiczne, łagodzące, Ryż + Ceramidy 30 ml
71,99 zł
100 ml = 239,97 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
MEGA!
Biała saszetka Apart Creamy Care Kremowe Mydło w Płynie Mleko i Miód, z zielonym paskiem Eco Refill.
4,8
Apart Creamy Care
mydło w płynie, kremowe, nawilżenie, Mleko i Miód, zapas 900 ml
6,99 zł
100 ml = 0,78 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO ONLINE
Hipoalergiczny olejek Ministerstwo Ryż do demakijażu w brązowej butelce z czarną pompką, widok frontalny.
Ministerstwo.
olejek do demakijażu, hipoalergiczny, Ryż 140 ml
56,99 zł
100 ml = 40,71 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
MEGA!
Męska woda toaletowa Adidas Dynamic Pulse 50ml, szklana butelka z czarną, teksturowaną nakrętką i pudełko.
4,9
Adidas Dynamic Pulse
woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
33,99 zł
100 ml = 67,98 zł
Najniższa cena: 56,99 zł
Maskotka pluszowa Miso, kot syjamski 15cm, biało-brązowy z dużymi niebieskimi oczami, widok z przodu.
5,0
TY Beanie Babies
maskotka pluszowa, Kot Syjamski, Miso, wys. 15cm 1 szt.
27,49 zł
1 szt. = 27,49 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO ONLINE
Beautifly B-Fresh Slim Basic, różowa szczoteczka soniczna w białym pudełku, widok z przodu.
Beautifly B-Fresh Slim Basic
szczoteczka soniczna do twarzy 1 szt.
109,99 zł
1 szt. = 109,99 zł
Najniższa cena: 149,99 zł
AA MEN Sensitive Care kojąco-regenerujący balsam po goleniu w białej tubce i kartoniku, widok z przodu, 0% alkoholu.
4,9
AA Men Sensitive Care
balsam po goleniu, kojąco - regenerujący 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO ONLINE
Żółto-pomarańczowy kartonik balsamu do ust Bee Natural Beeswax Lip Balm Mango 100% naturalny, widok z przodu.
5,0
Bee Natural
balsam do ust, Mango 4,2 g
13,99 zł
100 g = 333,10 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO ONLINE
Oclean Ultra Gum Care 2-pack czarnych końcówek do szczoteczki, dla wrażliwych dziąseł, obok dwie luźne.
Oclean Ultra Gum Care
wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej, Czarne 2 szt.
75,99 zł
1 szt. = 38,00 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
MEGA!
Pomarańczowe pudełko Waterdrop Ice Tea Peach Zero Sugar, 12 kostek, z brzoskwinią i hasłem 'HYDRATION + VITAMINS'.
4,4
Waterdrop
kostki musujące do wody, Ice Tea Peach 25,2 g
23,49 zł
100 g = 93,21 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowe serum do twarzy so!flow z ceramidami, do skóry suchej i odwodnionej, o zapachu liczi i arbuza, widok z przodu.
so!flow by Vis Plantis
serum do twarzy, nawilżające, z ceramidami 30 ml
27,99 zł
100 ml = 93,30 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Różowa matowa butelka Nike Chic & Cool 100ml i pasujące pudełko z srebrnym logo, widok z przodu.
4,7
Nike Chic & Cool
woda toaletowa dla kobiet 100 ml
47,99 zł
100 ml = 47,99 zł
Najniższa cena: 79,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.