Wszystkie promocje

TYLKO ONLINE
Front maski Banobagi Skin Booster Moisture w jasnoniebieskiej saszetce z ampułką PDRN+Aloe Exosome.
Banobagi Skin Booster Mask Moisture
maska w płachcie, nawilżająca 25 g
10,99 zł
100 g = 43,96 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!
Apart Pielęgnacyjne Mydło w Płynie Róża z gliceryną 900ml, biały eko-wkład, przód opakowania.
4,7
Apart Floral Care
mydło w płynie, pielęgnacyjne, Róża, zapas 900 ml
6,99 zł
100 ml = 0,78 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO ONLINE
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ krem ujędrniający, złoty słoik obok miętowego pudełka, widok z przodu.
5,0
Estée Lauder Revitalizing Supreme+
krem do twarzy, ujędrniający 50 ml
299,99 zł
100 ml = 599,98 zł
Najniższa cena: 379,99 zł
TYLKO ONLINE
Vitammy Smile szczoteczka soniczna 3+, beżowe pudełko z Myszką w paski i figurką myszki obok.
Vitammy Smile MiniMini+
szczoteczka soniczna, Myszka w Paski 1 szt.
54,99 zł
1 szt. = 54,99 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
MEGA!
L'Oréal Paris Lumi Bronze rozświetlający bronzer w sztyfcie, brązowy z różowo-złotą bazą, widok z przodu.
4,7
L'Oréal Paris Lumi
bronzer do twarzy, w sztyfcie, nr 130 Sunset Dore 28 g
39,99 zł
100 g = 142,82 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor False Lash Effect XXL mascara: czarna tuba z holograficzną etykietą, odkręcony korek, szczoteczka obok.
4,4
Max Factor False Lash Effect
tusz do rzęs, wydłużający, XXL, Black 13 ml
33,99 zł
100 ml = 261,46 zł
Cena regularna:61,99 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
Białe opakowanie suplementu diety Prenatal uno z niebieską grafiką ciężarnej kobiety, dla I trymestru ciąży, Folian, Cholina.
4,9
Prenatal Uno
kapsułki dla kobiet na I trymestr ciąży, suplement diety 30 szt.
35,99 zł
1 szt. = 1,20 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
Pionowy baner: Mediheal Teatree maska kojąca, butelka z kroplomierzem i mokre liście.
5,0
Mediheal TeaTree
maska w płachcie, kojąco-nawilżająca 24 ml
10,99 zł
100 ml = 45,79 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!
Coccolino Fresh Silk Lily, płyn do płukania, duża różowa butelka z misiem i polaną kwiatów, 74 prania.
Coccolino Fresh
płyn do płukania tkanin, Silk Lily 1 702 ml
17,99 zł
100 ml = 1,06 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Beautifly Hydraclear PRO, różowo-białe urządzenie do oczyszczania wodorowego, widoczne przez okienko opakowania.
Beautifly Hydraclear PRO
urządzenie do oczyszczania wodorowego twarzy, Hydrobrazja 1 szt.
429,99 zł
1 szt. = 429,99 zł
Najniższa cena: 699,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Czarny wodoodporny tusz do rzęs Max Factor False Lash Effect, butelka otwarta z złotym paskiem, szczoteczka obok.
4,4
Max Factor False Lash Effect
tusz do rzęs, wodoodporny, z efektem sztucznych rzęs, Black 13,1 ml
33,99 zł
100 ml = 259,47 zł
Najniższa cena: 61,99 zł
AA MEN Sensitive Care kojąco-regenerujący balsam po goleniu w białej tubce i kartoniku, widok z przodu, 0% alkoholu.
4,9
AA Men Sensitive Care
balsam po goleniu, kojąco - regenerujący 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO ONLINE
Maska Banobagi Skin Booster Pore Care, biała saszetka, widok z przodu, grafika ampułki, zwężająca pory.
Banobagi Skin Booster Mask Pore Care
maska w płachcie, zwężająca pory 25 g
10,99 zł
100 g = 43,96 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Mellow Blur, otwarta szminka rozmycająca w odcieniu pudrowego różu, z napisem i nakrętką.
5,0
Max Factor Mellow Blur
pomadka do ust, nr 020 Raspberry Rush 3,5 g
34,99 zł
100 g = 999,71 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
Czarna saszetka maski Dermika Luxury Caviar ujędrniająco-upiększającej, złoty wzór z kwiatem, widok z przodu.
4,6
Dermika Luxury Caviar
maseczka do twarzy, ujędrniajaco-upiększająca 10 ml
5,99 zł
100 ml = 59,90 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!
Różowa matowa butelka Nike Chic & Cool 100ml i pasujące pudełko z srebrnym logo, widok z przodu.
4,7
Nike Chic & Cool
woda toaletowa dla kobiet 100 ml
47,99 zł
100 ml = 47,99 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO ONLINE
Krem Axis-Y Complete No-Stress Physical Sunscreen SPF 50+ w białej tubce z pompką, z zielonymi napisami.
Axis-Y Complete No-Stress V3
krem do twarzy, przeciwsłoneczny, SPF 50 PA++++ 50 ml
63,99 zł
100 ml = 127,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!
Niebieski Calgon Total Action, skoncentrowany żel do pralki, chroniący przed kamieniem i brudem, widok z przodu.
4,9
Calgon Total Action
żel do czyszczenia pralki, 4w1 750 ml
28,49 zł
100 ml = 3,80 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
Pasta BlanX Coco White Detox dla wrażliwych dziąseł, biała tubka z zielonym liściem i widocznym opakowaniem.
4,9
BlanX Kokosowa Biel
pasta do zębów, wybielająca, z olejem kokosowym 75 ml
21,49 zł
100 ml = 28,65 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
Czarny, nakrapiany kubek z napisem 'BEAN DOPAMINE', matowe wykończenie, widok z boku.
4,7
Eloy
kubek ceramiczny do Espresso, poj. 70ml, różne rodzaje 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 zł
Cena regularna:7,99 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!
Szklany kubek na napoje z zieloną pokrywką i słomką, z żebrowaniami, naklejka z truskawką i matcha. Widok z przodu.
5,0
Eloy
kubek szklany z pokrywką i słomką, poj. 450ml 1 szt.
13,99 zł
1 szt. = 13,99 zł
Cena regularna:22,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
Adidas Ice Dive, niebieska woda toaletowa w szklanej butelce, obok czarne pudełko z błękitnymi detalami.
5,0
Adidas Ice Dive
woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
33,99 zł
100 ml = 67,98 zł
Najniższa cena: 56,99 zł
Baseus USB-C kabel 100W do szybkiego ładowania w żółto-białym pudełku, z dwoma czarnymi kablami i pieczęcią NR1.
5,0
Baseus Fast Charge
kabel, 100W, USB C-USB C, 2m, Czarny 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO ONLINE
Mini tint do ust TIRTIR Waterism Glow Grapen: przezroczysta butelka, aplikator z czerwonym płynem i smuga koloru.
5,0
TIRTIR Waterism Glow Tint
tint do ust, nr 15 Grapen 1,8 g
29,99 zł
100 g = 1666,11 zł
Najniższa cena: 36,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.