Wszystkie promocje

TYLKO ONLINE
Sorvella Perfume 50ml, damskie perfumy w szklanej butelce obok czarno-złotego kartonika, widok z przodu.
Sorvella V-244
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
85,99 zł
100 ml = 171,98 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Klairs Supple Preparation Unscented Toner w przezroczystej butelce z fioletową etykietą, widok z przodu, 180 ml.
Dear Klairs Supple Preparation Unscented
tonik do twarzy, nawilżający, bezzapachowy 180 ml
59,99 zł
100 ml = 33,33 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
Różowo-srebrna butelka Oshee Drop In D.I. koncentratu Vitamin Water Red Grape Dragonfruit z witaminami.
4,7
Oshee Vitamin Water
koncentrat napoju do sodastream, Red Grape - Dragonfruit 500 ml
22,49 zł
100 ml = 4,50 zł
Najniższa cena: 27,49 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Otwarta paleta cieni 2000 Calorie Shadow Shaper, kremowo-pudrowa. Matowy taupe i błyszczący beż, lustro z logo.
Max Factor 2000 Calorie Shadow Shaper
paleta cieni do powiek, nr 030 Shell Shadow 4 g
22,99 zł
100 g = 574,75 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
TYLKO ONLINE
Złota woda toaletowa Police Rich Guy 100ml: okrągła butelka i pudełko z reliefem herbu i napisem.
Police Rich Guy
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
189,99 zł
100 ml = 189,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Otwarta paleta cieni Affect Treasures z 12 matowymi i błyszczącymi odcieniami nude i fioletu, na ciemnym tle.
AFFECT Treasures
paleta cieni do powiek 24 g
78,99 zł
100 g = 329,13 zł
Najniższa cena: 149,99 zł
Biało-czerwone opakowanie Doppelherz aktiv Na sen kapsułki z ekstraktami melisy i chmielu, widok z przodu.
4,6
Doppelherz Aktiv
kapsułki, Na sen, suplement diety 20 szt.
14,99 zł
1 szt. = 0,75 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO ONLINE
Chicco różowy zestaw higieniczny dla dzieci: etui, szczoteczka i pasta jabłkowo-bananowa. Widok z przodu.
Chicco
zestaw, pasta, etui, szczoteczka do zębów, Lila, 6-36 m 1 szt.
41,99 zł
1 szt. = 41,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO ONLINE
Czerwony balsam do ust Tisane Color Miód Truskawka w opakowaniu blistrowym, widoczny sztyft.
Tisane Color
balsam do ust, koloryzujący, Miód-Truskawka 5,1 g
15,49 zł
100 g = 303,73 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO ONLINE
Opakowanie 2 miętowych końcówek Oclean Ultra Clean do szczoteczki sonicznej i dwie luźne główki z boku.
Oclean Ultra Clean
wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej, Miętowe 2 szt.
72,99 zł
1 szt. = 36,50 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
TYLKO ONLINE
Krem przeciwzmarszczkowy Sensum Mare Algorich w białym słoiczku z różowym opakowaniem obok, z przodu.
Sensum Mare Algorich
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy i rewitalizujący o bogatej konsystencji 50 ml
129,99 zł
100 ml = 259,98 zł
Najniższa cena: 159,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
SOMEBYMI Snail Truecica Miracle Repair Low pH Gel Cleanser, czerwona tubka, czarna zakrętka, widok z przodu.
Some By Mi Snail TrueCICA
żel do mycia twarzy o niskim pH, oczyszczający 100 ml
44,99 zł
100 ml = 44,99 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Indola Repair Keratin Filler, biały spray do włosów z zielonymi napisami, widok z przodu.
Indola Repair
filler-spray do włosów, keratynowy, regenerujący 300 ml
58,99 zł
100 ml = 19,66 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
MEGA!
Dwa bambusowe akcesoria do herbaty: szpatułka i cienki patyczek, naturalny jasny kolor drewna, widok z przodu.
4,9
Eloy
zestaw do matchy, Łyżeczka + Nabierak, 2 elementy 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Cena regularna:9,99 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Arkemusa Green Olive spray ochronny przeciw puszeniu w ciemnozielonej butelce z czarną nakrętką, widok z przodu.
Green Arkemusa Milano Olive
odżywka do włosów puszących się, w sprayu, termoochronna 150 ml
25,99 zł
100 ml = 17,33 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
TYLKO ONLINE
So!flow krem normalizujący z witaminą C do cery tłustej, zielony melon i mango, widok na pudełko i butelkę.
5,0
so!flow by Vis Plantis
krem do twarzy z witaminą C, normalizujący 50 ml
35,99 zł
100 ml = 71,98 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
Biały antyperspirant Fa Fresh+Dry Peony Sorbet, 72h ochrony, z piwonią na etykiecie. Widok z przodu.
4,9
Fa Fresh+Dry
antyperspirant w sprayu, dla kobiet, 48h, Sorbet z piwonii 150 ml
10,99 zł
100 ml = 7,33 zł
Najniższa cena: 12,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.