Wszystkie promocje

MEGA!
Frosch Baby odplamiacz w białej butelce ze sprayem, usuwa plamy z mleka i marchewki z ubranek, widok z przodu.
Frosch Baby
odplamiacz do ubranek dziecięcych 300 ml
9,49 zł
100 ml = 3,16 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO ONLINE
Sypki puder Revolution Baking Powder Lace w otwartym, przezroczystym słoiczku, z beżowym pudrem rozsypanym na tle.
Revolution
puder sypki, Lace 32 g
31,99 zł
100 g = 99,97 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
TYLKO ONLINE
Sensum Mare Algolight Advanced Anti Age Cream, biały słoik i błękitne pudełko, przeciwzmarszczkowy krem, widok z przodu.
Sensum Mare Algolight
krem do twarzy o lekkiej konsystencji, rewitalizujący, przeciwzmarszczkowy 50 ml
129,99 zł
100 ml = 259,98 zł
Najniższa cena: 159,99 zł
TYLKO ONLINE
REAL ARGAN by Rated Green, ciemnobrązowa maska do włosów z olejem arganowym i kokosowym, widok z przodu.
Rated Green Real Argan
maska do włosów, wygładzająco-regenerująca 200 ml
75,99 zł
100 ml = 38,00 zł
Cena regularna:94,99 zł
Najniższa cena: 75,99 zł
Słoik miodu Dobry Dzień z pomarańczą i imbirem, kremowa zawartość, czarna nakrętka, widok z przodu.
5,0
Pszczelarz Kozacki Na Dobry Dzień
miód z Pomarańczą i Imbirem 375 g
22,99 zł
100 g = 6,13 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Lattafa Bade'e al Oud Honor & Glory, biała butelka unisex EDP ze złotym, geometrycznym wzorem z przodu.
Lattafa Bade'e al Oud Honor & Glory
woda perfumowana unisex 100 ml
94,99 zł
100 ml = 94,99 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
TYLKO ONLINE
Furla Pura woda perfumowana damska: biała butelka z czarnym logo obok białego pudełka ze złotym napisem Pura.
Furla Pura
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
174,99 zł
100 ml = 174,99 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
Semilac Skin Tone Cover Base UV Gel Base w różowo-beżowej butelce i błyszczący swatch nude, widok frontalny.
4,9
Semilac Skin Tone
baza do lakierów hybrydowych, kryjąca, Ecru 7 ml
28,99 zł
100 ml = 414,14 zł
Najniższa cena: 43,99 zł
TYLKO ONLINE
Biała tubka odżywki AROMATICA ROSEMARY Hair Thickening Conditioner. Zielona etykieta, widok z przodu. Bez silikonów.
Aromatica Rosemary
odżywka do włosów, zagęszczająca 180 ml
47,99 zł
100 ml = 26,66 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
Opakowanie chrupek malinowych Oto Chrupki w brązowej torebce, z widocznymi różowymi pałeczkami. Bez dodatku cukru.
4,7
OtoLandia
chrupki Malinowe 25 g
7,49 zł
100 g = 29,96 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO ONLINE
Biało-złota maska w płachcie Banobagi Brightening, z grafiką ampułki PDRN. Widok z przodu.
Banobagi Skin Booster Mask Brightening
maska w płachcie, rozjaśniająca 25 g
10,99 zł
100 g = 43,96 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO ONLINE
Sensum Mare Algotonic mikrobiotyczny tonik do twarzy, brzoskwiniowa butelka ze srebrnym atomizerem.
Sensum Mare Algotonic
tonik do twarzy, łagodzący 100 ml
36,99 zł
100 ml = 36,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!
Słoiczek BoboVita Barszcz Ukraiński, zupa dla niemowląt po 8 miesiącu, widok z przodu. Zielona etykieta z warzywami.
4,8
BoboVita
barszcz ukraiński 8m+ 190 g
3,99 zł
100 g = 2,10 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
TYLKO ONLINE
Żółta tubka Mediheal Vitamin C Pore Toning Cleanser, widok z przodu. Formuła rozjaśniająca i nawilżająca, redukująca pory.
Mediheal Vitamin C
pianka do mycia twarzy, rozświetlająca 120 ml
65,99 zł
100 ml = 54,99 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
Różowa gąbeczka 3D do makijażu KillyS, obok opakowania z różowym prosiaczkiem, widok z przodu.
4,7
KillyS
gąbka do makijażu, 3D, świnka Suzi 1 szt.
8,49 zł
1 szt. = 8,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO ONLINE
Otwarty pomarańczowy podkład TIRTIR Mask Fit AI Filter Cushion 29N Natural Beige, matowy, z gąbeczką, widok z góry.
TIRTIR Mask Fit AI Filter Cushion
podkład do twarzy, kryjący, nr 29N Natural Beige 18 g
76,99 zł
100 g = 427,72 zł
Najniższa cena: 109,99 zł
MEGA!
Różowy Coccolino Wonder Wash Sensitive żel do prania w butelce z misiem, PRO-S, do krótkich cykli, widok z przodu.
4,6
Coccolino Wonder Wash Sensitive
żel do prania 1,48 l
29,99 zł
1 l = 20,26 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO ONLINE
Bujairami Unforgettable, cytrusowa woda perfumowana damska. Butelka i pudełko z gradientem niebiesko-pomarańczowym, złote logo.
Bujairami Unforgettable
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
139,99 zł
100 ml = 139,99 zł
Najniższa cena: 199,99 zł
Karnet urodzinowy B6 ręcznie składany, niebieskie róże, opaska kraft 'Wszystkiego najlepszego', okrągła ozdoba.
5,0
Delta
kartka okolicznościowa, Wszystkiego Najlepszego 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.