Wszystkie promocje

TYLKO ONLINE
Sensum Mare Algoglow, wielofunkcyjny krem rozświetlający w matowym słoiku ze złotą nakrętką i pudełku.
Sensum Mare Algoglow
krem do twarzy, wielofunkcyjny, rozświetlająco-wygładzający 50 ml
159,99 zł
100 ml = 319,98 zł
Najniższa cena: 199,99 zł
MEGA!
Miya superTONIC, tonik antyoksydacyjny z witaminą C, żółta butelka z atomizerem, widok z przodu.
4,8
Miya Cosmetics superTONIC
tonik do twarzy, antyoksydacyjny, z witaminą C 100 ml
22,49 zł
100 ml = 22,49 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO ONLINE
Czerwona tubka Clarins Super Restorative Décolleté and Neck Concentrate i białe pudełko obok siebie.
Clarins Super Restorative
krem do szyi i dekoltu, intensywnie regenerujący 75 ml
329,99 zł
100 ml = 439,99 zł
Najniższa cena: 379,99 zł
Delia Eyebrow Expert wodoodporna pomada do brwi, ciemny brąz, opakowanie z grafiką oka, widok z przodu.
5,0
Delia Cosmetics Eyebrow Expert
pomada do brwi, wodoodporna, nr 3.0 Ciemny Brąz 7 g
19,99 zł
100 g = 285,57 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
Biała szczoteczka soniczna VITAMMY Sonice 5+ z inteligentnym wyświetlaczem, etui i pudełkiem, widok z przodu.
5,0
Vitammy Sonice 5+
szczoteczka soniczna, Biała 1 szt.
164,99 zł
1 szt. = 164,99 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
TYLKO ONLINE
Hydrolat rumiankowy Ministerstwo w bursztynowej butelce z atomizerem, biała etykieta z kwiatami rumianku, widok z przodu.
Ministerstwo.
hydrolat Rumiankowy, ekologiczny 100 ml
31,99 zł
100 ml = 31,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
Guess Seductive Homme woda toaletowa męska 30ml: czarny flakon z fioletowym płynem i czarne pudełko z napisem Guess.
4,8
Guess Seductive Homme
woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml
99,99 zł
100 ml = 333,30 zł
Najniższa cena: 139,99 zł
TYLKO ONLINE
Geske Cool & Warm Eye Massager 7w1 w kształcie O, różowo-biały, na tle białego pudełka. Widok pod kątem.
Geske Cool & Warm
masażer do oczu, 7w1, Starlight 1 szt.
66,99 zł
1 szt. = 66,99 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
TYLKO ONLINE
Błękitna szczoteczka soniczna VITAMMY NIKA dla dzieci 3+ w przezroczystym etui, z głowicą i osłoną.
1,0
Vitammy Tooth Friends
szczoteczka soniczna dla dzieci 3+, niebieska, Nika 1 szt.
37,99 zł
1 szt. = 37,99 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
MEGA!
L'Oreal Plump Ambition Hyaluron Lip Oil w transparentnej butelce z koralowym płynem, obok aplikator.
4,6
L'Oréal Paris Plump Ambition
olejek do ust, nr 601 Worth It 5 ml
43,99 zł
100 ml = 879,80 zł
Najniższa cena: 77,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor False Lash Effect Deep Raven Black mascara, otwarta tubka z łuskowatym wzorem i wyjęta szczoteczka.
4,2
Max Factor False Lash Effect
tusz do rzęs, z efektem sztucznych rzęs, nr 006 Deep Raven Black 13 ml
33,99 zł
100 ml = 259,47 zł
Najniższa cena: 61,99 zł
MEGA!
Złota miarka z klipsem do kawy lub herbaty, na kartonowym opakowaniu z grafikami napojów i owoców.
5,0
Eloy
łyżeczka do kawy z klipsem, Złota 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Cena regularna:9,99 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!
Paco Rabanne Black XS for Her Eau de Toilette, czarne opakowanie z dużą różową różą, widok z przodu.
4,8
Rabanne Black XS
woda toaletowa dla kobiet 80 ml
194,99 zł
100 ml = 243,74 zł
Najniższa cena: 339,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowa antycellulitowa bańka Easy Livin do masażu ciała, z widocznym pionowym napisem. Ujęcie z przodu, z połyskiem.
Easy Livin'
bańka do masażu ciała, silikonowa, antycellulitowa 1 szt.
35,99 zł
1 szt. = 35,99 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Białe pudełko i tubka WOOM JUNIOR Bubble Gum pasty 6+, z różowymi detalami i rysunkiem potworka.
Woom Junior
pasta do zębów dla dzieci, Guma Balonowa 50 ml
16,49 zł
100 ml = 32,98 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Srebrna brokatowa ramka na zdjęcie 13x18 cm z napisem „do what you love” i złotym sercem.
5,0
Hama
ramka 13x18cm, Glitter, mix 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO ONLINE
Srebrna szczoteczka soniczna Oclean Ease Pro, w opakowaniu i z kablem USB-C, na różowym tle.
Oclean Ease Pro
szczoteczka soniczna, Srebrna 1 szt.
109,99 zł
1 szt. = 109,99 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
TYLKO ONLINE
Aromase szampon przeciwłupieżowy w ciemnozielonej butelce z pompką i pudełku obok, widok z przodu.
AROMASE
szampon do włosów, przeciwłupieżowy, 400 ml
109,99 zł
100 ml = 27,50 zł
Najniższa cena: 134,99 zł
TYLKO ONLINE
Mini tint TIRTIR Waterism Glow Salmon Syrup w transparentnej tubce, z aplikatorem i błyszczącą smugą produktu.
TIRTIR Waterism Glow Tint
tint do ust, nr 09 Salmon Syrup 1,8 g
29,99 zł
100 g = 1666,11 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!
Zestaw 4 fioletowych gąbek Donegal Blending Sponge w transparentnym etui, do aplikacji podkładu, widok z góry.
4,8
Donegal
gąbki do makijażu, zestaw 1 szt.
17,99 zł
1 szt. = 17,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!
Przezroczysta szklana cukiernica z uchwytem, z drewnianą pokrywką i łyżeczką, widok od frontu.
5,0
Eloy
zestaw akcesoriów do podawania napojów, Mlecznik szklany, poj. 400ml + Cukiernica szklana, poj. 300ml, 2 elementy 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
Cena regularna:27,99 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO ONLINE
Wegański szampon SimplyO Green Breeze z biotyną na wypadanie włosów w beżowej butelce z pompką, widok z przodu.
SimplyO Green Breeze
szampon do włosów, przeciw wypadaniu, z Biotyną 500 ml
71,99 zł
100 ml = 14,40 zł
Najniższa cena: 89,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.