Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Teal kids bath foam with white pump, cartoon face, 'Bubble Gum' scent, 98% natural, front view.
4,3
Hiskin Crazy for Kids
pianka do mycia ciała i dłoni, Guma Balonowa 300 ml
13,99 zł
100 ml = 4,66 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zestaw wybielający Coco.glam z PAP+, biało-złote pudełko z otwartym wnętrzem i różowym urządzeniem LED.
4,0
Coco Glam Pap+
zestaw do wybielania zębów, biały 1 szt.
85,99 zł
1 szt. = 85,99 zł
Najniższa cena: 126,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Cylindryczna, ciemna kredka do oczu z rozmytymi białymi napisami, widok z przodu. Automatyczna, długotrwała.
4,7
Lovely Long Lasting
kredka do oczu, nr 01 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Shakira ROJO Eau de Parfum: czerwona butelka z ozdobną, złotą nakrętką obok pasującego opakowania.
4,5
Shakira Rojo
woda perfumowana dla kobiet 80 ml
79,99 zł
100 ml = 99,99 zł
Najniższa cena: 138,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie rajstop modelujących Marilyn Super Talia 20 w kolorze beżowym, z modelką i widokiem na wyszczuplenie talii.
4,8
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, visone 3/M 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Balsam do ust Quret Coconut Ceramide w kremowym etui królika, otwarty, obok pomarańczowego opakowania z kokosami.
4,5
Quret
balsam do ust, Coconut Ceramide 3,5 g
12,99 zł
100 g = 371,14 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
ISANA clear skin anti-pimple micro-gel patches w różowej saszetce z żółtym napisem, widok z przodu.
Isana Clear Skin
plasterki do twarzy na niedoskonałości skóry z mikroigiełkami żelowymi 6 szt.
18,49 zł
1 szt. = 3,08 zł
Cena regularna:24,99 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka Hagi Mama, naturalny prebiotyczny płyn do higieny intymnej dla kobiet w ciąży i po porodzie, przód.
5,0
Hagi Mama
żel do higieny intymnej, nawilżająco-kojący 200 ml
22,49 zł
100 ml = 11,25 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Hagi Aqua Whisper nawilżający balsam do ciała w jasnozielonej tubie, z tealowym napisem i kwiatowym wzorem, widok z przodu.
4,8
Hagi Aqua Whisper
balsam do ciała, nawilżający 200 ml
25,49 zł
100 ml = 12,75 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Korektor BLACK ROSE & FILLED LIVE, jasny beż, butelka i aplikator z kremową formułą, wygładzający zmarszczki.
5,0
NAM Black Rose & Filler Like
korektor do twarzy z efektem wygładzającym, nr 06N Almond 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowy cień foliowy Wibo High Flex, okrągła wkładka w czarnym, kwadratowym kompakcie. Błyszczące wykończenie.
5,0
Wibo High Flex
cień do powiek, foliowy, nr 04 Rich Witch 2,5 g
15,99 zł
100 g = 639,60 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Damska woda perfumowana Esotiq Fresh Symphony Marcelina Zawadzka, szklana butelka i brązowe pudełko, widok z przodu.
4,2
Esotiq Marcelina Zawadzka Fresh Symphony
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
59,99 zł
100 ml = 119,98 zł
Najniższa cena: 105,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Cellular Expert Filler Daily UV Serum Fluid SPF50+ z kwasem hialuronowym w białym opakowaniu, widok z przodu.
4,7
NIVEA Cellular Expert Filler
serum do twarzy, nawilżające, SPF 50+, Kwas Hialuronowy 30 ml
37,99 zł
100 ml = 126,63 zł
Cena regularna:68,99 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
enerBiO RAW Czekolada Pistacjowa 80% kakao, zielone opakowanie. Wegańska, bezglutenowa, widok przodu, z pistacjami.
5,0
enerBiO
czekolada gorzka, ekologiczna, z Pistacjami i Migdałami 65 g
11,49 zł
100 g = 17,68 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa, półprzezroczysta saszetka Hairmate Kissy Mask 50ml. Odżywczo-regeneracyjna maska do włosów, widok z przodu.
5,0
Hairmate Kissy
maska do włosów, odżywcza 50 ml
7,49 zł
100 ml = 14,98 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Dwa niebieskie zmywaki do naczyń flink & sauber 3D, idealne do non-stick, w przezroczystym opakowaniu, widok z przodu.
4,8
Flink&Sauber
zmywak kuchenny do naczyń 2 szt.
3,79 zł
1 szt. = 1,90 zł
Najniższa cena: 4,69 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Tom Tailor Happy To Be Floriental Fragrance Body Splash, 250 ml, różowa butelka z logo, widok z przodu.
4,9
Tom Tailor Happy To Be
mgiełka do ciała dla kobiet 250 ml
31,99 zł
100 ml = 12,80 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
TYLKO U NAS
Słoiczek Babydream Musli jabłkowo-truskawkowe z jogurtem, różowe puree, zielona zakrętka, etykieta z owocami.
4,9
Babydream
deserek w słoiczku, Musli Jabłkowo-Truskawkowe z jogurtem, po 6. m-cu życia 190 g
3,79 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Mustela kojący balsam do nacierania klatki piersiowej, 40ml. Biało-niebieska tubka z dzieckiem i aromatem sosny.
4,5
Mustela
balsam kojący do nacierania klatki piersiowej, od 1. dnia życia 40 ml
17,99 zł
100 ml = 44,98 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Drewniany grzebień o naturalnym kolorze, w plastikowym opakowaniu, widok z przodu, z metką i kodem kreskowym.
Manufaktura Piękna
grzebień do włosów, drewniany 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Joanna Naturia żel pod prysznic mango i papaja w przezroczystej butelce, czarna zakrętka, widok z przodu.
Joanna Naturia
żel pod prysznic, Mango i Papaja 100 ml
4,79 zł
100 ml = 4,79 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
BMW The Scent of Bergamood, woda perfumowana 50ml. Przezroczysta butelka i białe pudełko, cytrusowa bergamotka.
5,0
BMW Bergamood
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
109,99 zł
100 ml = 219,98 zł
Najniższa cena: 189,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream mus owocowy Erdbeere & Granatapfel w różowej saszetce z pandą i owocami, bez cukru.
4,8
Babydream
mus w tubce, Jabłko, Truskawka, Granat, od 1.roku życia 100 g
2,79 zł
100 g = 2,79 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
MEGA!TYLKO U NAS
WIBO Calcium Milk Therapy Nail Conditioner, biała butelka z turkusowym napisem, do wzmacniania i nawilżania paznokci.
4,7
Wibo Calcium Milk Therapy
odżywka do paznokci, nawilżająco-wzmacniająca 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.