Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Nail Spa Nail Serum z keratyną, miodem i wodą termalną, w przezroczystej butelce z beżowym płynem, widok z przodu.
4,5
Wibo Nail Spa
serum do paznokci, z keratyną i miodem 8,5 ml
8,79 zł
100 ml = 103,41 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
RIVAL me GLAM EFFECT lakier do paznokci, różowy z opalizującym złotym połyskiem, butelka, widok z przodu.
4,8
Rival Loves Me Glam Effect
lakier do paznokci, nr 01 Rainbow Crystals 9 ml
5,39 zł
100 ml = 59,89 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Mamas Babydream Płyn do kąpieli, biała butelka z różową nakrętką i kwiatem, widok z przodu, dla relaksu.
4,9
Babydream Mamas
płyn do kąpieli, na dobre samopoczucie, dla kobiet w ciąży 500 ml
12,49 zł
100 ml = 2,50 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Rozświetlacz w sztyfcie AA Design It 01 Stardust, srebrno-biały, z opakowaniem i gąbeczką, widok z przodu.
4,6
AA Wings of Color It Girl Design It
rozświetlacz w sztyfcie, nr 01 Stardust 5 g
33,99 zł
100 g = 679,80 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream mus owocowy Apfel & Birne 100% Bio-Früchte, biały pouch z liskiem, bez cukru, widok z przodu.
5,0
Babydream
mus w tubce, Jabłko, Gruszka, od 6. m-ca życia 100 g
2,79 zł
100 g = 2,79 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Korektor BLACK DOSE & FILLED w szklanej butelce z miedzianą zakrętką. Jasny aplikator, próbka koloru obok.
5,0
NAM Black Rose & Filler Like
korektor do twarzy z efektem wygładzającym, nr 05C Cold Beige 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
TYLKO U NAS
Rival ♡ me Soft & Sheer lakier do paznokci utwardzający, jasnoróżowa butelka, nakrętka z 97% recyklingu.
4,4
Rival Loves Me Soft & Sheer
lakier do paznokci, nr 03 Raspberry Shake 10,5 ml
4,79 zł
100 ml = 45,62 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO U NAS
Marilyn Prestige Line: półmatowe rajstopy biodrówki z ozdobnym koronkowym pasem silikonowym, na opakowaniu.
5,0
Marilyn Prestige Line
rajstopy 20den nero 2 1 para
26,49 zł
1 szt. = 26,49 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
LAAB Krem-serum do rąk kojąco-nawilżające w różowej tubce, z kwasem hialuronowym, widok z przodu.
AA LAAB Skin Barrier Protection
krem-serum do rąk, kojąco - nawilżający 75 ml
15,99 zł
100 ml = 21,32 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Zielona tuba szamponu DX2 dla mężczyzn z węglem aktywnym, głęboko oczyszczający, widok z przodu.
4,8
DX2
szampon do włosów dla mężczyzn, głęboko oczyszczający 150 ml
24,49 zł
100 ml = 16,33 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwona matowa pomadka w płynie Wibo Million Dollar nr 4 w tubce, z precyzyjnym aplikatorem i smugą koloru.
4,5
Wibo Million Dollar
pomadka do ust, matowa, nr 4 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo 2 Hot 2 Handle czarny eyeliner i kredka w pisaku. Pionowe różowe napisy, z boku otwarte skuwki.
4,8
Wibo 2 Hot 2 Handle
eyeliner i kredka do oczu, 2w1; 1 szt.
18,99 zł
1 szt. = 18,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Buttery Babe lipgloss w jasnobrązowym odcieniu, z aplikatorem. Przezroczysta tubka, różowa zakrętka. Wzbogacony masłem awokado i kokosowym.
5,0
Lovely Buttery Babe
błyszczyk do ust, nawilżający, nr 04; 5 g
15,99 zł
100 g = 319,80 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Pudełko butelki filtrującej Philips GoZero Daily szarej 660ml, widok z dwóch stron, napisy PL/CZ, filtr.
4,8
Philips GoZero Daily
butelka filtrująca, Szara, poj. 660ml, AWP2731; 1 szt.
48,99 zł
1 szt. = 48,99 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO U NAS
domol Mini-Spray Nachfüller White Rose, zielone opakowanie z białymi różami, odświeżacz powietrza neutralizujący.
4,8
Domol
zapas do mini odświeżacza powietrza, White Rose 25 ml
3,99 zł
100 ml = 15,96 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Yoskine Wabi Sabi Regenerating Body Cream-Mask w beżowej tubie z brązowym wzorem i ciemną zakrętką.
4,6
Yoskine Wabi Sabi
krem-maska do ciała, regenerujący 200 ml
25,49 zł
100 ml = 12,75 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
Rubin 9V E-Block Powerful Alkaline bateria w niebieskim blistrze z piorunami, przód opakowania Rossmann.
4,5
Rubin
bateria alkaliczna 9V, E-Block, 6LR61 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wypiekany róż do policzków Wibo Hottie, marmurkowy różowo-beżowy w czarnym kompakcie, widok z góry.
4,9
Wibo Hottie
róż do policzków, nr 02 Hot Gossip, 4 g
15,99 zł
100 g = 399,75 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Biotaniqe Maska-Krem regenerująca do stóp z probiotykami w oliwkowej tubce z pompką, widok z przodu.
5,0
Biotaniqe Dermoskin Expert probio.Logy
maska - krem do stóp, intensywnie regenerująca 50 ml
13,49 zł
100 ml = 26,98 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowo-czarna klamra do włosów Louis David w panterkę, w opakowaniu z hasłem UNBREAKABLE, widok z przodu.
5,0
Jean Louis David Unbreakable
klamra do włosów, Panterka, Beżowa 1 szt.
8,99 zł
1 szt. = 8,99 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ardell Nail Addict Nail Strips Midnight Sky, ciemnoniebieskie z brokatem, trwałe do 7 dni. Opakowanie, widok z przodu.
Ardell Nail Addict
naklejki na paznokcie, Midnight Sky 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
KISS Salon Acrylic French, 28 beżowo-białych sztucznych paznokci w białym pudełku, widok z przodu.
5,0
Kiss Salon Acrylic French
sztuczne paznokcie, krótkie, KSA11C 28 szt.
35,99 zł
1 szt. = 1,29 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
TYLKO U NAS
Amo'ya kula do kąpieli jaśmin-mirabelka, jasnoniebieska, okrągła, na kremowym opakowaniu, widok z przodu.
4,9
Amo'ya Odpoczynek
musująca kula do kąpieli, Jaśmin, Mirabelka 165 g
9,99 zł
100 g = 6,05 zł
Najniższa cena: 12,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.