Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
KISS Salon Acrylic French, 28 beżowo-białych sztucznych paznokci w białym pudełku, widok z przodu.
5,0
Kiss Salon Acrylic French
sztuczne paznokcie, krótkie, KSA11C 28 szt.
35,99 zł
1 szt. = 1,29 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
TYLKO U NAS
Amo'ya kula do kąpieli jaśmin-mirabelka, jasnoniebieska, okrągła, na kremowym opakowaniu, widok z przodu.
4,9
Amo'ya Odpoczynek
musująca kula do kąpieli, Jaśmin, Mirabelka 165 g
9,99 zł
100 g = 6,05 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Biała tubka Trec Daily Protein Shake śmietankowo-waniliowy, 21g białka, z obrazkiem wanilii, widok z przodu.
Trec Daily Protein
napój białkowy w proszku, Creamy-Wanilia, suplement diety 300 g
38,99 zł
100 g = 13,00 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Latex Lipgloss jasnoróżowy, otwarty, z lustrzanym połyskiem, wyciągnięty aplikator, widok z przodu.
4,7
NAM Latex
błyszczyk do ust, z lustrzanym wykończeniem, nr 9 Pearly Rose; 3,5 ml
19,99 zł
100 ml = 571,14 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
TYLKO U NAS
BMW The Scent of Amberness Eau de Parfum 100ml, butelka i białe pudełko z logo, widok z przodu.
4,8
BMW Amberness
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
194,99 zł
100 ml = 194,99 zł
Najniższa cena: 277,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fluff Matcha Latte Milky Body Lotion, jasnozielona tubka z grafiką matcha. Cruelty-free, vegan, skin friendly. Widok z przodu.
5,0
Fluff
balsam do ciała, Matcha Latte 150 ml
15,49 zł
100 ml = 10,33 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO U NAS
Czarne, półmatowe rajstopy biodrówki Marilyn Prestige Line z koronkowym pasem z silikonem, na modelce.
5,0
Marilyn Prestige Line
rajstopy 20den, visone M 1 para
26,49 zł
1 szt. = 26,49 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żółte perfumy Shakira Amarillo w butelce i pudełku, widoczne z przodu, ze złotą nakrętką i napisami.
3,9
Shakira Amarillo
woda perfumowana dla kobiet, 80 ml
79,99 zł
100 ml = 99,99 zł
Najniższa cena: 138,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowa kredka Lovely Creamy do oczu, z otwartą skuwką, ukazująca szczegóły opakowania.
4,4
Lovely Creamy
kredka do oczu, nr 2 1 szt.
8,79 zł
1 szt. = 8,79 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zestaw 3 czarnych mini aplikatorów For Your Beauty do cieni z pianki, w blistrze, widok z przodu.
4,6
For Your Beauty
zestaw aplikatorów do cieni z pędzelkiem 1 szt.
4,99 zł
1 szt. = 4,99 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
TYLKO U NAS
Alterra uspokajający olejek do ciała z BIO-lawendą, białe opakowanie z grafiką lawendy, logo Rossmann.
4,9
Alterra
suchy olejek do ciała uspokajający z Olejkiem Lawendowym 100 ml
17,99 zł
100 ml = 17,99 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo FLUO Top Coat, bezbarwny lakier fluorescencyjny, widok frontalny butelki z pędzelkiem.
4,8
Wibo Fluo
top coat do lakierów klasycznych, świecący pod światłem UV 8,5 ml
7,49 zł
100 ml = 88,12 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Touch of Colour Blusher Insert #4 Sunkissed, pomarańczowo-brązowy z logo, w kartonie, przód.
4,6
NAM Touch of Color
róż do policzków, wkład do kasetki magnetycznej, nr 4 Sunkissed 7 g
13,49 zł
100 g = 192,71 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy, żeberkowany flakon i gradientowe pudełko perfum Banderas The Icon Splendid, ujęcie ukośne.
4,8
Banderas The Icon Splendid
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
129,99 zł
100 ml = 129,99 zł
Najniższa cena: 179,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy błyszczyk Lovely Buttery Babe, z otwartą buteleczką i uniesionym aplikatorem z produktem. Nawilżający.
4,8
Lovely Buttery Babe
błyszczyk do ust, nawilżający, nr 01; 5 g
15,99 zł
100 g = 319,80 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Rajstopy mia Eva 15 den, brązowe, z delikatnym połyskiem, na modelce, widok boczny nóg.
4,5
Mia Eva Beauty
rajstopy 15den, jasny beż 4 1 para
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Babydream BIO przecier bananowo-morelowy z jogurtem, 190g, słoiczek z zieloną zakrętką, widok z przodu.
4,9
Babydream
deserek w słoiczku, Banany i Morele z jogurtem, po 6. m-ca życia 190 g
3,79 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
TYLKO U NAS
Słoik Babydream Kaszka manna z mlekiem „Dobranoc” po 6. miesiącu, fioletowa etykieta, pszenica, mleko.
4,9
Babydream
danie w słoiczku, Kaszka manna z mlekiem, "Dobranoc", po 6. m-cu życia 190 g
3,79 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
TYLKO U NAS
Alterra Lipliner 06 Classic Red, wegańska konturówka do ust z bio-masłem shea, pionowe ujęcie z próbkami.
4,3
Alterra
konturówka do ust, nr 06 Classic Red 1,1 g
6,79 zł
100 g = 617,27 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
TYLKO U NAS
Biało-zielone opakowanie Flink & Sauber Mikrofaser ściereczek do kuchni i naczyń, 4 sztuki, zielono-różowe.
4,6
Flink&Sauber
ścierka kuchenna, z mikrofibry, rozm. 21,5 x 21,5 cm 4 szt.
5,39 zł
1 szt. = 1,35 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Jasnozielony dezodorant roll-on so!flow z postbiotykiem, o zapachu zielonego melona z aloesem, widok z przodu.
4,4
so!flow by Vis Plantis
dezodorant w kulce, dla kobiet, z postbiotykiem, Zielony Melon z Aloesem 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Cellulite Körperöl Bio-Brzoza i Bio-Limonka. Złota butelka z pompką i pasujące zielone pudełko.
4,8
Alterra
olejek do ciała, antycelulitowy, Brzoza 100 ml
17,99 zł
100 ml = 17,99 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Przednie ujęcie Donegal Spire Lashes, opakowanie z 90 kępkami rzęs 8-13mm dla anime looku.
4,0
Donegal Spire Lashes
sztuczne rzęsy, kępki, 8-13mm, nr 4418 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Alterra Deo-Balsam Bio-Zitronenmelisse w białej butelce roll-on z żółtym spodem, widok z przodu, certyfikat vegan, ocena ÖKO-TEST 'sehr gut'.
4,6
Alterra
dezodorant w kulce 50 ml
12,49 zł
100 ml = 24,98 zł
Najniższa cena: 14,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.