Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Przednie ujęcie Donegal Spire Lashes, opakowanie z 90 kępkami rzęs 8-13mm dla anime looku.
4,0
Donegal Spire Lashes
sztuczne rzęsy, kępki, 8-13mm, nr 4418 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Alterra Deo-Balsam Bio-Zitronenmelisse w białej butelce roll-on z żółtym spodem, widok z przodu, certyfikat vegan, ocena ÖKO-TEST 'sehr gut'.
4,6
Alterra
dezodorant w kulce 50 ml
12,49 zł
100 ml = 24,98 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Czerwona aksamitna gumka do włosów scrunchie na białej tekturowej metce For Your Beauty. Widok z przodu.
4,9
For Your Beauty
gumka do włosów, Czerwona 1 szt.
4,69 zł
1 szt. = 4,69 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
TYLKO U NAS
Pomarańczowa saszetka Babydream, przecier morela, mango i jabłko, 100% bio, z tygrysem, widok z przodu.
5,0
Babydream
mus w tubce, Jabłko, Morela, Mango, od 1.roku życia 100 g
2,79 zł
100 g = 2,79 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
TYLKO U NAS
Różowa sojowa świeca zapachowa Amo'ya Równowaga, bergamotka i kwiat wiśni, obok eleganckiego pudełka.
4,9
Amo'ya Równowaga
świeca sojowa, Bergamotka, Wiśnia 150 g
37,99 zł
100 g = 25,33 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Złota maska-krem rozświetlająca UZDROVISCO Perfect Glow, saszetka, widok z przodu, z efektem ekspresowym.
5,0
Uzdrovisco Perfect Glow
maska-krem do twarzy, rozświetlająca 2 x 5 ml
5,69 zł
100 ml = 56,90 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zielona saszetka Dinożart, owocowa musująca tabletka do kąpieli z grafiką uśmiechniętego dinozaura, widok z przodu.
5,0
Manufaktura Piękna Dinożarł
tabletka do kąpieli, musująca 40 g
2,99 zł
100 g = 7,48 zł
Najniższa cena: 4,19 zł
TYLKO U NAS
Alterra Aromadusche Glücksgefü÷hl Bio-Zitrone w żółtej tubce. Wegański żelu pod prysznic, odświeżający.
4,8
Alterra
żel pod prysznic, Cytrynowy 200 ml
9,49 zł
100 ml = 4,75 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Schwarzkopf LIVE Toner Cherry Cola Red Go Gloss, niebiesko-bordowa tuba do 8 myć, widok z przodu.
3,0
Schwarzkopf LIVE Go Gloss
toner do włosów, Cherry Cola Red 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Paw Patrol Chase 3w1 szampon, żel i odżywka, butelka w kształcie psa, niebieska czapka policyjna.
5,0
Paw Patrol Chase
żel pod prysznic, 3w1; 400 ml
16,49 zł
100 ml = 4,12 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
WIBO 9in1 Argan Power odżywka do paznokci, przezroczysta butelka z białą etykietą i turkusowym tekstem, widok z przodu.
4,9
Wibo 9in1 Argan Power
odżywka do paznokci, odnowa i regeneracja 8,5 ml
8,79 zł
100 ml = 103,41 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żółta musująca tabletka do kąpieli Kaczka dziwaczka w kształcie głowy kaczki, w żółtym opakowaniu, widok z przodu.
4,5
Manufaktura Piękna Kaczka Dziwaczka
tabletka do kąpieli, musująca 40 g
2,99 zł
100 g = 7,48 zł
Najniższa cena: 4,19 zł
TYLKO U NAS
Altapharma Energy 20 tabletek musujących czarna porzeczka, czerwono-niebieska tuba, widok z przodu.
5,0
Altapharma Energy
tabletki musujące o smaku Czarnej Porzeczki, suplement diety 20 szt.
7,49 zł
1 szt. = 0,37 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie rajstop Mia Eva Beauty 15 den, z grafiką nóg w transparentnych, beżowych rajstopach i próbką materiału.
3,6
Mia Eva Beauty
rajstopy 15den, czarne 2 1 para
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Baterie alkaliczne D Mono Rubin, dwie cylindryczne sztuki w niebieskim blistrze Rossmann, widok z przodu.
4,7
Rubin Powerful Alkaline
baterie alkaliczne 1,5V D Mono LR20 2 szt.
7,49 zł
1 szt. = 3,75 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarna szczotka do masażu włosów For Your Beauty Rossmann, różowe końcówki, w przezroczystym opakowaniu.
5,0
For Your Beauty Professional Care
szczotka do masażu 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Rexona Men Whole Body Deo Active Fresh, 0% aluminium, dark teal spray can with white cap, front view.
4,9
Rexona Men Whole Body Deo Active Fresh
dezodorant w sprayu, dla mężczyzn, 72h 150 ml
17,49 zł
100 ml = 11,66 zł
Cena regularna:24,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Hagi Volcano Kiss, energetyzujący peeling cukrowy do ciała, w brzoskwiniowej tubce z kwiatowym wzorem.
4,8
Hagi Volcano Kiss
peeling do ciała, energetyzujący, cukrowy, Ogień 200 ml
24,99 zł
100 ml = 12,50 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Invisible Deo Roll-On w białej butelce z zieloną etykietą, wegański, bez aluminium, widok z przodu.
4,7
Alterra Invisible
dezodorant w kulce 50 ml
12,49 zł
100 ml = 24,98 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Cukrowy peeling do ciała 'Wakacje pod palmą' w szarym słoiku, biała etykieta z żółtym napisem.
5,0
Manufaktura Piękna Wakacje pod Palmą
peeling do ciała, cukrowy 250 g
19,99 zł
100 g = 8,00 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA CELLULAR EPIGENETICS serum pod oczy z Cryo-Technologią, butelka i biało-niebieskie pudełko, z przodu.
4,3
NIVEA Cellular Epigenetics
serum pod oczy, odmładzające 15 ml
49,99 zł
100 ml = 333,27 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
TYLKO U NAS
Czerwona pomadka Alterra Soft Matt Lipstick w kredce, widok z przodu na tle matowych swatchy koloru.
4,8
Alterra Soft Matt
pomadka do ust, nr 03 Modern Red 3 g
8,79 zł
100 g = 293,00 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ados Aromatic biały lakier do paznokci kokosowy. Beżowa etykieta z napisem "KOKOS" i grafiką kokosa, "Pachnie po wyschnięciu".
3,4
Ados Aromatic
lakier do paznokci, o zapachu kokosowym, nr 01 Kokos 6 ml
6,79 zł
100 ml = 113,17 zł
Najniższa cena: 12,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.