Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Louis David duża spinka szczęka do włosów w szylkretowy wzór, na białym tle. Opakowanie podkreśla "Unbreakable".
4,8
Jean Louis David Unbreakable
klamra do włosów, Panterka, Brązowa 1 szt.
8,99 zł
1 szt. = 8,99 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Czarne półmatowe rajstopy Marilyn Prestige Line z koronkowym pasem silikonowym, widok na talię i nogi.
4,7
Marilyn Prestige Line
rajstopy 20den, visone 4 1 para
26,49 zł
1 szt. = 26,49 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Biało-brązowe opakowanie EnerBiO Dinkel Kugeln 100g, orkiszowe kulki w mlecznej czekoladzie, widok z przodu.
5,0
enerBiO
kulki orkiszowe, czekoladowe 100 g
6,79 zł
100 g = 6,79 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra bogaty olejek do ciała z bio-migdałem, dla suchej skóry i masażu, biała butelka z piwoniami.
4,9
Alterra
olejek do ciała, Piwonia i Migdały 100 ml
17,99 zł
100 ml = 17,99 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
Babydream BIO mus jabłko i brzoskwinia z wanilią, pomarańczowa saszetka z pandą, tekst "bez cukru", widok z przodu.
4,8
Babydream
przecier w tubce, Jabłko, Brzoskwinia, Wanilia, po 6. m-cu życia 100 g
2,79 zł
100 g = 2,79 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
TYLKO U NAS
Mamas Babydream: czarny biustonosz ciążowy i do karmienia na modelu, z klipsem, bez fiszbin i szwów.
5,0
Babydream Mamas
biustonosz laktacyjny, rozm. XXL, Czarny 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Paw Patrol Skye 3w1 szampon, odżywka i żel pod prysznic w pomarańczowo-różowej butelce z pompką, widok z przodu.
5,0
Paw Patrol Skye
żel pod prysznic, 3w1; 400 ml
16,49 zł
100 ml = 4,12 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO U NAS
Balsam BIOTANIQE Probio.Logy do stóp z gliceryną i mocznikiem, w zielonej tubce z pompką, widok z przodu.
Biotaniqe Dermoskin Expert probio.Logy
balsam do stóp, nawilżająco-zmiękczający 50 ml
13,49 zł
100 ml = 26,98 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Domol Golden Vibes Auto-Parfüm, na białym opakowaniu kwiaty wanilii i róży, neutralizuje zapachy do 50 dni.
Domol Perfume & Style
zapach do samochodu, Golden Vibes 9 ml
8,29 zł
100 ml = 92,11 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błyszczyk Lovely Buttery Babe w odcieniu różu. Butelka i wyjęty aplikator, z masłem awokado i kokosem.
5,0
Lovely Buttery Babe
błyszczyk do ust, nawilżający, nr 05; 5 g
15,99 zł
100 g = 319,80 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Róż NAM Touch of Color 04 Sunkissed w ciepłym brzoskwiniowym kompakcie, z poziomymi prążkami.
4,7
NAM Touch of Color
róż do policzków, nr 04 Sunkissed 7 g
22,99 zł
100 g = 328,43 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa gąbeczka KillyS Baby Doll do makijażu, w kształcie łzy, widoczna w otwartym beżowym opakowaniu kartonowym.
5,0
KillyS Baby Doll
gąbka do makijażu, 3D 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBiO pestki dyni 200g w przezroczystej torbie, zielona etykieta z nasionami dyni i logo BIO, widok z przodu.
4,9
enerBiO
pestki dyni 200 g
8,99 zł
100 g = 4,50 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
L'Oréal Paris Bright Reveal Daily UV Stick SPF 50+, biały sztyft z żółtym detalem, obok opakowania, front.
L'Oréal Paris Bright Reveal
sztyft przeciwsłoneczny, SPF 50+, przeciw przebarwieniom 9 g
41,99 zł
100 g = 466,56 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
BMW The Scent of Amberness, woda perfumowana 50ml. Widok z przodu butelki z czarną nakrętką i białego pudełka z logo BMW.
BMW Amberness
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
109,99 zł
100 ml = 219,98 zł
Najniższa cena: 189,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Eyeliner do powiek Deep Olive w smukłej butelce w kolorze oliwkowym, z widocznym pociągnięciem pędzla.
4,4
Wibo Deep Olive
eyeliner w płynie, Oliwkowy 3,5 g
12,49 zł
100 g = 356,86 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Miss Sporty Perfect to Last wodoodporna maskara do brwi, otwarta czarna tuba i brązowy aplikator.
4,7
Miss Sporty Perfect To Last
tusz do brwi, wodoodporny, nr 10 4,5 ml
14,49 zł
100 ml = 322,00 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Granatowa kredka do oczu Blue Eyeliner z dołączoną temperówką, obok intensywnego śladu koloru.
4,8
Lovely
kredka do oczu, z temperówką, Blue 1,8 g
6,99 zł
100 g = 388,33 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Eyebrow Powder Warm Dark Brown: dwa brązowe cienie w różowym opakowaniu z logo, widok z przodu.
4,2
NAM
cień do brwi, w blistrze, nr 1 Warm Dark Brown 2,5 g
13,49 zł
100 g = 539,60 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Matowy czarny czajnik Ideenwelt 1,7L, bezprzewodowy, z widocznym wskaźnikiem wody, na kuchennym blacie.
4,3
Ideenwelt
czajnik elektryczny, Czarny, poj. 1,7l 1 szt.
79,99 zł
1 szt. = 79,99 zł
Najniższa cena: 95,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Jasnoniebieski, sferyczny krem Blue Pudding Cream Nawilżający w lśniącym pojemniku. Widok z przodu, z góry.
5,0
Routines Next Gen
pudding-krem do twarzy, nawilżający 50 ml
29,99 zł
100 ml = 59,98 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Pędzel do rozświetlacza Perfect Touch 4 More Care, biały uchwyt, złota skuwka, włosie z fioletowymi końcówkami.
4,7
More4Care Perfect Touch
pędzel do rozświetlacza 1 szt.
23,49 zł
1 szt. = 23,49 zł
Najniższa cena: 29,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.