Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Różowy, okrągły, puszysty puszek Lovely Fluffy Powder Puff z niebieską wstążką, widok z przodu.
4,9
Lovely Fluffy
puszek do pudru 1 szt.
8,29 zł
1 szt. = 8,29 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Eyebrow Powder nr 2 Cool Blonde. Dwa odcienie pudru w różowym opakowaniu, do naturalnego efektu ombre.
3,5
NAM
cień do brwi, w blistrze, nr 2 Cool Blonde 2,5 g
13,49 zł
100 g = 539,60 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Sól Perfecta Pharmacy do kąpieli stóp, zmiękczająca z 10% mocznika, biały słoik z fioletową etykietą.
Perfecta Pharmacy
sól do kąpieli stóp, zmiękczająca 360 g
16,99 zł
100 g = 4,72 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
WINGS Mix It Lip Combo 2 w 1, srebrny aplikator z brązową konturówką, obok białego pudełka z nazwą.
3,2
AA Wings of Color It Girl Mix It
konturówka+błyszczyk do ust, 2w1, nr 02 Nude Praline 0,2+7,5 g
37,99 zł
100 g = 493,38 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Tołpa Dermo Body Gym serum treningowe na brzuch, uda, w białej butelce z pompką, obok pomarańczowe opakowanie.
4,7
Tołpa Dermo Body Gym
serum do ciała, treningowe 200 ml
33,99 zł
100 ml = 17,00 zł
Najniższa cena: 50,99 zł
TYLKO U NAS
Momme Lipidowe masełko pielęgnacyjne 0+ w białej tubce i pudełku z fioletowym logo i rysunkiem niemowlaka.
4,4
MomMe
masełko pielęgnacyjne, lipidowe, od 1. dnia życia 100 ml
25,49 zł
100 ml = 25,49 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Maska Wella Invigo Volume Boost Crystal Mask, w turkusowej butelce, dla włosów cienkich, z bawełną, widok z przodu.
5,0
Wella Professionals Invigo Volume Boost
maska do włosów nadająca objętości 145 ml
71,99 zł
100 ml = 49,65 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
TYLKO U NAS
Czarna butelka ADBL Easy Quick Detailer z kolorowym logo i białym konturem sportowego samochodu, widok z przodu.
Easy By ADBL
nabłyszczacz do lakieru 450 ml
19,99 zł
100 ml = 4,44 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Woda perfumowana dla kobiet Furla Pura. Biała, elegancka, zaokrąglona butelka z matowego szkła, z logo FURLA.
Furla Pura
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
94,99 zł
100 ml = 316,63 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Donegal Bubble Matcha Makeup Set, pudełko pod kątem, z grafiką gąbki i etui-kubka matcha. Brązowo-różowe opakowanie.
5,0
Donegal Bubble Matcha
gąbka do makijażu z etui 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Tołpa Dermo Body Gym Nocny Żel regenerujący z borowiną, pomarańczowa butelka z pompką i pudełko, przód.
4,4
Tołpa Dermo Body Gym
żel do ciała, regenerująco-ujędrniający, na noc 200 ml
33,99 zł
100 ml = 17,00 zł
Najniższa cena: 50,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo S.O.S. Weak Nails, odżywka do paznokci w białej butelce z turkusowym napisem, ujęcie z przodu.
5,0
Wibo S.O.S. Weak Nails
odżywka do paznokci, regenerująca 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Czerwona opaska do włosów For Your Beauty, z dużą ozdobną kokardą i wypukłymi kropkami, widok z przodu.
4,9
For Your Beauty
opaska do włosów z Kokardą, różne kolory 1 szt.
8,99 zł
1 szt. = 8,99 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
TYLKO U NAS
Niebieska opaska do włosów w białe kropki z ozdobnym wiązaniem, na opakowaniu 'FOR YOUR Beauty', widok z przodu.
4,8
For Your Beauty
opaska do włosów z Węzłem, różne kolory 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Yoskine Wabi Sabi Nawilżający Balsam do ciała w białej butelce z brązową pompką, widok frontowy.
5,0
Yoskine Wabi Sabi
balsam do ciała, nawilżający 200 ml
25,49 zł
100 ml = 12,75 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy eyeliner Lovely Candy, butelka z logo, otwarty z cienkim aplikatorem i matową smugą.
4,8
Lovely Candy
eyeliner matowy, nr 2 Różowy 4,2 g
9,99 zł
100 g = 237,86 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Hagi Aqua Whisper peeling cukrowy, jasnoturkusowa tubka z kwiatowym wzorem, widok z przodu.
4,6
Hagi Aqua Whisper
peeling do ciała, cukrowy, nawilżający, Woda 200 ml
24,99 zł
100 ml = 12,50 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Słoiczek Babydream jabłka i mango dla niemowląt po 4 m. życia, 100% bio owoców, bez dodatku cukru.
4,9
Babydream
deserek w słoiczku, Jabłka i Mango, po 4. m-cu życia 190 g
3,79 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały cylindryczny dezodorant do butów SNEAKERHEAD DEO 360° z fioletowymi końcówkami i złotym napisem.
5,0
Sneakerhead Deo 360o
dezodorant do obuwia 100 ml
16,99 zł
100 ml = 16,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Kredka do brwi NAM Pro Brow 02 Cool Dark Brown, beżowa, z wysuwanym rysikiem i szczoteczką. Obok dwie nasadki.
5,0
NAM Pro Brow
kredka do brwi, nr 02 Cool Dark Brown 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
Biały pokrowiec na deskę do prasowania Ideenwelt z okrągłym, niebiesko-żółtym wzorem, częściowo w opakowaniu z prasującą osobą.
5,0
Ideenwelt
pokrowiec na deskę do prasowania, Koła, wym. ok: 130x48cm 1 szt.
22,49 zł
1 szt. = 22,49 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Herbata Dobra Forma Brown House & Tea w cylindrycznym kartoniku, z grafiką kobiety, opuncji, probiotyk, wspomaga odchudzanie.
4,8
Brown House & Tea Dobra Forma
herbatka wspierająca odchudzanie, Opuncja Figowa, suplement diety 60 g
12,99 zł
100 g = 21,65 zł
Najniższa cena: 17,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.