Wszystkie promocje

MEGA!
Mleczko przeciwsłoneczne Mustela SPF 50+ dla całej rodziny, biała tuba w żółte pasy, widok z przodu, 100ml.
4,9
Mustela
mleczko przeciwsłoneczne, do twarzy i ciała, SPF 50+, od 1. dnia życia 100 ml
44,99 zł
100 ml = 44,99 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
WIBO Diamond Hard Nail Hardener w przezroczystej butelce z białą etykietą i niebieskim napisem, widok z przodu.
4,6
Wibo Diamond Hard
odżywka do paznokci, wzmacniająca 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ciemnozielona konturówka do oczu w kredce, z napisem „Green eyeliner”, obok nakładka z temperówką.
4,7
Lovely
kredka do oczu z temperówką, precyzyjna, Green 1 szt.
8,29 zł
1 szt. = 8,29 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Eyebrow Pen Pomade, beżowa tubka ze skośnym pędzelkiem i odkręconą nakrętką. Widok z przodu.
3,7
NAM
pomada do brwi w pisaku, nr 03 Natural Medium Blonde 1 szt.
22,99 zł
1 szt. = 22,99 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Amo'ya musująca kula do kąpieli, różowa, z bergamotką i kwiatem wiśni, widok z góry na beżowym tle.
5,0
Amo'ya Równowaga
musująca kula do kąpieli, Bergamotka, Kwiat Wiśni 165 g
8,79 zł
100 g = 5,33 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Isana Vital Tagescreme SPF15 do skóry dojrzałej, zwiększa elastyczność, biały słoik i pudełko, widok z przodu.
4,7
Isana Vital
krem do twarzy, do skóry dojrzałej, na dzień, SPF 15 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dwustronna kredka do brwi NAM Pro Brow 01 Neutral Medium Brown z precyzyjnym rysikiem i szczoteczką, obok zatyczki.
5,0
NAM Pro Brow
kredka do brwi, nr 01 Neutral Medium Brown 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
Opakowanie czekolady mlecznej Solé Zero KETO ze słonym karmelem, bez cukru, słodzonej stewią, widok z przodu.
3,5
Solé
czekolada mleczna bez dodatku cukru, Słony Karmel 100 g
12,99 zł
100 g = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
CRYSTALIC brokatowy lakier do paznokci, różowe złoto z brokatem, w szklanej butelce ze złotą zakrętką.
4,5
Ados Crystalic
lakier do paznokci, nr 07; 6 ml
8,99 zł
100 ml = 149,83 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
TYLKO U NAS
Alterra Black Intense Volume Mascara, czarna tubka z otwartą szczoteczką z tuszem, widoczna gęsta smuga.
4,0
Alterra Intense Volume
tusz do rzęs, nr 01 Black 13 ml
12,49 zł
100 ml = 96,08 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Coco Glam Bright miętowy proszek do wybielania zębów, widok różowego pudełka i słoika.
4,6
Coco Glam Bright
proszek wybielający zęby 15 g
51,99 zł
100 g = 346,60 zł
Najniższa cena: 76,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Peeling do ust Lovely Sweetest Scrub z masłem shea, różowy szklany słoiczek z białą zakrętką, widok z przodu.
4,6
Lovely Sweetest Scrub
peeling do ust, wygładzający 12 ml
14,49 zł
100 ml = 120,75 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Jasnożółte mydło w kostce SKINEVER z kwasem salicylowym, obok woreczek i pomarańczowe pudełko.
4,0
SkinEver
mydło w kostce do rąk, ciała i twarzy z Kwasem Salicylowym 80 g
8,99 zł
100 g = 11,24 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Energetyzujący booster Routines by Alkmie, białe opakowanie i tubka z 2% RejuveNAD™ i 2% AA2G, widok z przodu.
4,9
Routines by Alkmie
serum do twarzy, energetyzujące, energy shot 50 ml
36,99 zł
100 ml = 73,98 zł
Najniższa cena: 61,99 zł
TYLKO U NAS
Pędzel Contour do brwi i kresek w przezroczystym opakowaniu z brzoskwiniowym wieszakiem, widok z przodu.
Ewa Schmitt Contour&Go
pędzel do brwi i kreski 1 szt.
8,49 zł
1 szt. = 8,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Granatowy eyeliner Lovely Matte Berry, jedno opakowanie z wysuniętym aplikatorem i próbką kreski.
4,9
Lovely Matte Berry
eyeliner, matowy, Granatowy 4 g
9,49 zł
100 g = 237,25 zł
Najniższa cena: 17,49 zł
TYLKO U NAS
Rival Loves Me wybielający lakier do paznokci w fioletowej butelce, z napisem NAIL WHITENER i BRIGHTENING EFFECT.
4,2
Rival Loves Me
lakier do paznokci, wybielający 9 ml
5,39 zł
100 ml = 59,89 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream BIO Mix przecierów, 4x100g. Opakowanie z 2 smakami: pomarańczowy owocowy koktajl i fioletowa gruszka-jagoda.
5,0
Babydream
mus w tubce, mieszanka smaków, od 6. m-ca życia 4x100 g
9,49 zł
100 g = 2,37 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Stars Dreamlighter 02 Champagne Fizz rozświetlacz w srebrnym kompakcie, obok różowego pudełka z okienkiem.
5,0
Stars Dreamlighter
rozświetlacz do twarzy i ciała, drobinkowy, nr 02 Champagne Fizz 5 g
19,99 zł
100 g = 399,80 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
KISS Salon Acrylic French Nude press-on nails box, natural pink with white French tips, 8 visible. Front.
5,0
Kiss Salon Acrylic French Nude
sztuczne paznokcie, + klej, KAN07 28 szt.
35,99 zł
1 szt. = 35,99 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny żel pod prysznic AXE Alaska 3w1 Feel Clean, z etykietą ośnieżonych gór i lasu, widok z przodu.
AXE Alaska
żel pod prysznic dla mężczyzn 400 ml
13,49 zł
100 ml = 3,37 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
WIBO Flock Liner, ultratrwały eyeliner o intensywnej czerni, w czarno-beżowej tubce w pionowe paski.
4,8
Wibo Flock Liner
eyeliner z aplikatorem, Black 4 g
9,99 zł
100 g = 249,75 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alterra ÖLFREIES ALOE VERA GEL w białej tubce z zielonymi liśćmi, certyfikat BIO i vegan, widok z przodu.
4,7
Alterra
żel do ciała, Aloesowy, bezolejowy 100 ml
9,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.