Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Rival Loves Me wybielający lakier do paznokci w fioletowej butelce, z napisem NAIL WHITENER i BRIGHTENING EFFECT.
4,2
Rival Loves Me
lakier do paznokci, wybielający 9 ml
5,39 zł
100 ml = 59,89 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream BIO Mix przecierów, 4x100g. Opakowanie z 2 smakami: pomarańczowy owocowy koktajl i fioletowa gruszka-jagoda.
5,0
Babydream
mus w tubce, mieszanka smaków, od 6. m-ca życia 4x100 g
9,49 zł
100 g = 2,37 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Stars Dreamlighter 02 Champagne Fizz rozświetlacz w srebrnym kompakcie, obok różowego pudełka z okienkiem.
5,0
Stars Dreamlighter
rozświetlacz do twarzy i ciała, drobinkowy, nr 02 Champagne Fizz 5 g
19,99 zł
100 g = 399,80 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
KISS Salon Acrylic French Nude press-on nails box, natural pink with white French tips, 8 visible. Front.
5,0
Kiss Salon Acrylic French Nude
sztuczne paznokcie, + klej, KAN07 28 szt.
35,99 zł
1 szt. = 35,99 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny żel pod prysznic AXE Alaska 3w1 Feel Clean, z etykietą ośnieżonych gór i lasu, widok z przodu.
AXE Alaska
żel pod prysznic dla mężczyzn 400 ml
13,49 zł
100 ml = 3,37 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
WIBO Flock Liner, ultratrwały eyeliner o intensywnej czerni, w czarno-beżowej tubce w pionowe paski.
4,8
Wibo Flock Liner
eyeliner z aplikatorem, Black 4 g
9,99 zł
100 g = 249,75 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alterra ÖLFREIES ALOE VERA GEL w białej tubce z zielonymi liśćmi, certyfikat BIO i vegan, widok z przodu.
4,7
Alterra
żel do ciała, Aloesowy, bezolejowy 100 ml
9,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Cukrowy peeling do ciała Różowy grejpfrut w przezroczystym, okrągłym słoju z szarą pokrywką, widok z przodu.
4,7
Manufaktura Piękna Różowy Grejpfrut
peeling do ciała, cukrowy 250 g
19,99 zł
100 g = 8,00 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
DX2 Men Szampon do włosów siwych w fioletowej tubce 150ml, nawilżająco-tonujący, neutralizuje żółte tony.
4,8
DX2
szampon do włosów siwych, dla mężczyzn 150 ml
24,49 zł
100 ml = 16,33 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Białe opakowanie orzechów nerkowca enerBIO Natur 300g, z widocznym produktem. Bogate w magnez.
5,0
enerBiO
orzechy nerkowca 300 g
14,49 zł
100 g = 4,83 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream Śliwka w Gruszce. Słoik musu owocowego 100% bio dla niemowląt, bez cukru, od 5. miesiąca.
4,8
Babydream
deserek w słoiczku, Śliwka, Gruszka, po 5. m-cu życia, 190 g
3,79 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy lakier Ados Aromatic, zapach arbuza, z ilustracją arbuza. Pachnie po wyschnięciu. Widok butelki z przodu.
4,7
Ados Aromatic
lakier do paznokci, o zapachu arbuzowym, nr 07 Arbuz 6 ml
6,79 zł
100 ml = 113,17 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Zestaw miękkich gumek do włosów z kokardkami: różowa, wzorzysta i bordowa, na różowej zawieszce.
5,0
For Your Beauty Kids
gumki do włosów, Anna 3 szt.
7,99 zł
1 szt. = 2,66 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Białe pudełko Coco Glam V34, korektor do zębów, z oknem na fioletową butelkę, widok z przodu, złote detale.
4,7
Coco Glam V34
korektor do zębów 30 ml
58,99 zł
100 ml = 196,63 zł
Najniższa cena: 86,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dwa czarne, błyszczące eyelinery Lovely Glossy, jeden zamknięty, drugi z wyjętym precyzyjnym aplikatorem.
4,1
Lovely Glossy
eyeliner, o wysokim połysku, Ultra Czarny 4,2 g
9,49 zł
100 g = 225,95 zł
Najniższa cena: 17,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny szybkoschnący eyeliner Lovely Fast Dry z pędzelkiem, otwarty i zamknięty, z różowym napisem i motylem.
4,7
Lovely Fast Dry
eyeliner, szybkoschnący, Czarny 4,2 g
9,49 zł
100 g = 225,95 zł
Najniższa cena: 17,49 zł
TYLKO U NAS
Zestaw 4 More Care Perfect Touch, pędzle do makijażu i stylizacji brwi. Widok frontu biało-złotego opakowania.
4,8
More4Care Perfect Touch
zestaw do makijażu i stylizacji brwi 1 szt.
22,49 zł
1 szt. = 22,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dwa czarne eyelinery wibo Million Dollar w formie pisaka; jeden zamknięty, drugi z precyzyjnym aplikatorem.
5,0
Wibo Million Dollar
eyeliner w pisaku, Czarny 0,8 g
15,49 zł
100 g = 1936,25 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO U NAS
Czerwona świeca pieńkowa 150x70 mm, widok z przodu, z widocznym knotem i etykietą na dole.
4,9
Rubin Licht
świeca pieńkowa Czerwona, 150x70 mm 1 szt.
5,69 zł
1 szt. = 5,69 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Eyeliner Wibo Glitterally brokatowy, różowo-złoty, w przezroczystej buteleczce, z obrysem testowym brokatu.
4,8
Wibo Glitterally
eyeliner, brokatowy, nr 2; 3 g
13,49 zł
100 g = 449,67 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Hagi Kids nawilżająca mgiełka Chichotka Szalona Śliwka, butelka spray, fioletowa etykieta z kotem Kocia Szajka.
5,0
Hagi Kids Kocia Szajka
mgiełka do ciała, nawilżająca, Szalona Śliwka 150 ml
22,99 zł
100 ml = 15,33 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowa składana opaska do włosów For Your Beauty Rossmann na kartonowym opakowaniu, widok z przodu.
4,4
For Your Beauty
opaska do włosów, składana, różne kolory 1 szt.
7,49 zł
1 szt. = 7,49 zł
Najniższa cena: 9,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.