Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Isana Professional czarna mascara do włosów w tubie i jej szare opakowanie kartonowe, widok z przodu.
4,2
Isana Professional
maskara do włosów, Czarna 13 ml
17,49 zł
100 ml = 134,54 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Białe skarpetki damskie Marilyn Sports Stripes, złożone, z metką „one size” i czerwonym logo. Widok z przodu.
5,0
Marilyn Sports Stripes
skarpety damskie, White, one size 1 para
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Ados Crystalic lakier do paznokci, butelka z intensywnie różowym brokatem, widok przodem, złota nakrętka z logo.
4,9
Ados Crystalic
lakier do paznokci, nr 05; 6 ml
8,99 zł
100 ml = 149,83 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
TYLKO U NAS
Słoiczek Babydream z przecierem jabłko, brzoskwinia, marakuja BIO, bez cukru, od 5. miesiąca, widok z przodu.
5,0
Babydream
deserek w słoiczku, Jabłko, Brzoskwinia, Banan i Marakuja, po 4. m-cu życia 190 g
3,79 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowy korektor Just Cover It Concealer w podłużnej butelce ze srebrną nakrętką. Obok biały aplikator.
Stars Just Cover It
korektor do twarzy, kremowy, nr 01 7,5 g
19,99 zł
100 g = 266,53 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
TYLKO U NAS
Amo'ya Równowaga, jedwabisty mus do masażu w białym słoiku, beżowa nakrętka, z bergamotką i kwiatem wiśni.
4,7
Amo'ya Równowaga
jedwabisty mus do masażu i pielęgnacji 220 ml
22,99 zł
100 ml = 10,45 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Błękitne obcinaczki Babydream dla dzieci, z zaokrąglonym ostrzem i uchwytem ze słomy pszennej. Widok z góry.
4,8
Babydream
obcinacz do paznokci 1 szt.
8,49 zł
1 szt. = 8,49 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ardell Nail Addict Regal Red Nail Strips. Czerwone paski do paznokci w białym opakowaniu, widok z przodu.
3,0
Ardell Nail Addict
naklejki na paznokcie, Regal Red 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Cienkie rajstopy Mia Eva 15 den z delikatnym połyskiem na nogach modelki, z widocznym opakowaniem.
5,0
Mia Eva Beauty
rajstopy 15den, jasny beż 2 1 para
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Quret Friends Mask Hello I'm Peach, różowa maseczka w płachcie z ekstraktem brzoskwini, widok z przodu.
5,0
Quret Hello
maska w płachcie, rewitalizująca, Peach 25 g
6,99 zł
100 g = 27,96 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Korektor Just Cover It, jasnobeżowy odcień, w transparentnej tubce z aplikatorem. Srebrne detale, widok z przodu.
Stars Just Cover It
korektor do twarzy, kremowy, nr 02 7,5 g
19,99 zł
100 g = 266,53 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Eyebrow Pen Pomade w beżowym opakowaniu, otwarty z widocznym skośnym pędzelkiem aplikatora.
4,5
NAM
pomada do brwi, w pisaku, nr 01 Neutral Deep Brown 1 szt.
22,99 zł
1 szt. = 22,99 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
TYLKO U NAS
Ados Crystalic brokatowy lakier do paznokci, czarny z lśniącymi srebrnymi drobinkami, złota zakrętka, widok z przodu.
4,9
Ados Crystalic
lakier do paznokci, nr 10; 6 ml
8,99 zł
100 ml = 149,83 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
TYLKO U NAS
Hawajski klimat Masło do ust w brązowym opakowaniu, biała etykieta z czerwonym napisem i zielonym symbolem, widok z przodu.
5,0
Manufaktura Piękna Hawajski Klimat
masło do ust 15 g
9,99 zł
100 g = 66,60 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Intensywny kobaltowy eyeliner Wibo Electric Blue w stożkowej butelce z niebieskimi kreskami na czarnym tle.
4,3
Wibo Electric Blue
eyeliner w pędzelku 4 g
9,49 zł
100 g = 237,25 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBiO sok żurawinowy Rossmann w szklanej butelce z purpurową nakrętką, widok z przodu na białą etykietę.
5,0
enerBiO
sok żurawinowy 330 ml
11,49 zł
100 ml = 3,48 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowa kredka do oczu Sandmade o kremowej formule, z pionowym napisem, ujęta z przodu na jasnym tle.
4,5
Lovely Sandy Nude
kredka do oczu, Cielista 1,4 g
7,49 zł
100 g = 535,00 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Przezroczysta torba ekologicznego siemienia lnianego enerBio, bogatego w omega-3. Widok z przodu.
4,5
enerBiO
siemię lniane, niełuskane 500 g
6,79 zł
100 g = 1,36 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Metaliczny brązowy eyeliner w tubce z białym, stylizowanym logo i napisem "EYELINER", widok z przodu.
Stars Line Up
eyeliner, nr 02 Brązowy 0,6 g
16,49 zł
100 g = 2748,33 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie enerBio Nussriegel Schoko & Meersalz 75g w kolorze niebieskim, z widocznymi trzema batonami orzechowymi.
4,9
enerBiO
baton orzechowy Czekolada i Sól Morska 75 g
7,49 zł
100 g = 9,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBiO Hafer Flocken Großblatt 500g, bio płatki owsiane w przezroczystej torbie, widok z przodu.
5,0
enerBiO
płatki owsiane, górskie 500 g
5,69 zł
100 g = 1,14 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Lakier do paznokci Rival ♡ me Glitter Effect nr. 03 w szklanej butelce, widok z przodu, holograficzny brokat.
4,4
Rival Loves Me Glitter Effect
lakier do paznokci, nr 03 Fairytale 9 ml
5,39 zł
100 ml = 59,89 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Schwarzkopf LIVE Strawberry Soda Go Gloss toner, tubka z grafiką blond włosów i błękitnym tłem, widok z przodu.
3,7
Schwarzkopf LIVE Go Gloss
toner do włosów, Strawberry Soda 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.