Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Amo'ya Równowaga dyfuzor, różowa butelka z patyczkami i beżowe pudełko z kwiatem wiśni, widok z przodu.
4,8
Amo'ya Równowaga
patyczki zapachowe, Bergamotka 100 ml
41,99 zł
100 ml = 41,99 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Hagi Terra Harmony odżywczy balsam do ciała w jasnej zielonej tubce z ciemnozielonym tekstem i kwiatowym wzorem, widok z przodu.
4,6
Hagi Terra Harmony
balsam do ciała, odżywczy 200 ml
25,49 zł
100 ml = 12,75 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Camouflage Make-Up Light podkład w kompakcie. Beżowy, okrągły, z jasnoniebieskim brzegiem, widok z góry, obok próbka.
5,0
Alterra Camouflage Make-Up
podkład do twarzy, nr 02 Light 9 g
11,99 zł
100 g = 133,22 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NYX Lip Volume błyszczyk powiększający, różowy z brokatem, z aplikatorem Jumbo obok otwartej butelki.
4,8
NAM Lip Volume
błyszczyk do ust, nr 02 Aurora Pink 4,2 g
21,49 zł
100 g = 511,67 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Transparentny żel do stylizacji brwi w przezroczystej tubie, z beżową nakrętką i czarną szczoteczką.
4,3
NAM
żel do brwi, Transparentny 6 ml
15,99 zł
100 ml = 266,50 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowy tusz do brwi NAM Styling Brow, otwarty, z widocznym aplikatorem. Napis 95% Natural. Widok z przodu.
4,5
NAM Styling Brow
tusz do brwi, nr 1 Cool Ash Brown 6 g
21,99 zł
100 g = 366,50 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO U NAS
Dwa purpurowe separatory do pedicure KillyS z miękkiej pianki, jeden w opakowaniu, drugi luzem, widok z przodu.
5,0
KillyS Salon Results
separatory do pedicure, różne kolory 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowy eyeliner Lovely Lilac, z butelką i wyjętym aplikatorem z cienkim pędzelkiem. Matowe wykończenie.
4,5
Lovely Lilac
eyeliner matowy, nr 3 Fioletowy 4,2 g
9,99 zł
100 g = 237,86 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błyszczyk NVM Latex Lipgloss, przezroczysty z lustrzanym wykończeniem. Otwarty, z wyciągniętym aplikatorem.
NAM Latex
błyszczyk do ust, z lustrzanym wykończeniem, nr 13 Glass Touch 3,5 ml
19,99 zł
100 ml = 571,14 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Damska woda toaletowa Nike Instinct, czerwone pudełko i szklany flakon z czarnym napisem, widok frontalny.
4,8
Nike Instinct
woda toaletowa dla kobiet 100 ml
47,99 zł
100 ml = 47,99 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Venus Golden Sun ochronna mgiełka SPF 25 do twarzy i ciała, brązowa butelka z kolorowym wzorem, widok z przodu.
4,1
Venus Golden Sun
mgiełka do twarzy i ciała, ochronna, SPF 25 75 ml
13,29 zł
100 ml = 17,72 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Srebrny eyeliner brokatowy Wibo Glitterally w przezroczystej tubce, widok z przodu z brokatową kreską.
4,8
Wibo Glitterally
eyeliner, brokatowy, srebrny, nr 1; 3 g
13,49 zł
100 g = 449,67 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Handschuhmaske z brzoskwinią i hibiskusem, do intensywnej pielęgnacji dłoni, na tle z brzoskwiniami. Widok z przodu.
4,0
Isana
maska do rąk w rękawiczce z olejem z Pestek Brzoskwini i Hibiskusem 1 para
9,99 zł
1 szt. = 5,00 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Słoiczek Babydream Jabłka i banany, bio mus owocowy dla niemowląt po 4. miesiącu, z przodu na różowej etykiecie.
4,9
Babydream
deserek w słoiczku, Jabłka i Banany, po 4. m-cu życia 190 g
3,79 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
TYLKO U NAS
Biotaniqe Nawilżające Chusteczki do Demakijażu, biodegradowalne, 25 sztuk, zielone opakowanie z wzorem liści.
5,0
Biotaniqe Dermoskin Expert
chusteczki do demakijażu, nawilżające, z Aloesem 25 szt.
11,49 zł
1 szt. = 0,46 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
TYLKO U NAS
Słoiczek Babydream Kirsche in Banane z jabłkiem, 100% bio-owoców, od 5. miesiąca, bez cukru.
4,9
Babydream
deserek w słoiczku, Jabłka z Bananami i Wiśniami, po 4. m-cu życia 190 g
3,79 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ardell Professional Nail Strips 'Moonbeam Dreams' pack, featuring sparkling light blue/silver glitter strips, seen from front.
4,0
Ardell
naklejki na paznokcie, Moonbeam Dreams 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Korkociąg z dźwignią flink & sauber, chromowany i czarny, widok w opakowaniu detalicznym Rossmann.
4,7
Flink&Sauber
korkociąg z dźwignią 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Najniższa cena: 26,49 zł
TYLKO U NAS
Słoik Babydream Apfel-Banane z Babykeks, kremowy przecier dla niemowląt od 5. miesiąca, zielona zakrętka, widok z przodu.
5,0
Babydream
deserek w słoiczku, Jabłko, Banan z Ciasteczkami, po 5. m-cu życia 190 g
3,79 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Szampon Hairmate Hero w szarej butelce z żółtym napisem, widok z przodu. Wzmacnia i zapobiega wypadaniu.
5,0
Hairmate Hero
szampon do włosów dla mężczyzn, wzmacniający 100 ml
10,99 zł
100 ml = 10,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Złożona czarna rękawica siateczkowa Ewa Schmitt HOME do usuwania sierści, z etykietami, widok z przodu.
4,6
Ewa Schmitt Home
rękawica do usuwania sierści 1 szt.
6,49 zł
1 szt. = 6,49 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka serum do ciała LAAB Azelaic Matcha z pompką, widok z przodu na etykietę z zielonym wzorem.
4,8
AA LAAB Clear Skin Solution
serum-esencja do ciała, normalizująca 300 ml
24,99 zł
100 ml = 8,33 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
enerBiO Bio-wafle miodowe Rossmann, dwie okrągłe wafle w przezroczystym opakowaniu, widok z przodu.
4,7
enerBiO
wafle miodowe 175 g
7,99 zł
100 g = 4,57 zł
Najniższa cena: 8,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.