Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Różowy, brokatowy olejek do ust Wibo Juicy Shot w przezroczystej butelce z czarną nakrętką, widok z przodu.
4,4
Wibo Juicy Shot
olejek do ust, nawilżający, nr 3; 6 g
15,49 zł
100 g = 258,17 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
Cieliste rajstopy Marilyn Super Talia 20 modelujące z wysokim stanem, podkreślone wyszczuplenie brzucha.
2,0
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, beige 3/M 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Eyebrow Powder, dwukolorowy puder do brwi w odcieniach brązu, w różowo-brązowym kartonowym opakowaniu.
4,8
NAM
cień do brwi, w blistrze, nr 3 Warm Blonde 2,5 g
13,49 zł
100 g = 539,60 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Hydra Care Mascara, różowo-złota tuba, wyjęta czarna szczoteczka i smugi tuszu obok.
4,0
Alterra Hydra Care
tusz do rzęs, nr 01 Black 10 ml
10,99 zł
100 ml = 109,90 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Biała torebka Ener BIO Walnuss Bruch 500g, z okienkiem pokazującym kawałki orzechów włoskich i zielonym logo.
1,0
enerBiO
orzechy włoskie, łuskane 500 g
18,99 zł
100 g = 3,80 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Butelka soku z granatu enerBiO Rossmann 330ml z czerwoną nakrętką i beżową etykietą, widok z przodu.
5,0
enerBiO
sok z granatu 330 ml
8,99 zł
100 ml = 2,72 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Otwarta matowa pomadka Alterra Red Kiss w czerwono-koralowym odcieniu, z tyłu smuga szminki.
4,7
Alterra
pomadka do ust, matowa, nr 01 Red Kiss 4,7 g
8,79 zł
100 g = 187,02 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Dwa przezroczyste pojemniki na waciki i płatki kosmetyczne z tworzywa sztucznego, każdy z pokrywką, z przodu.
4,9
For Your Beauty
pojemnik na płatki kosmetyczne 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Otwarty bezbarwny żel do brwi NAM Matte Eyebrow Gel z czarną szczoteczką, butelka z białym napisem.
4,8
NAM Matte Eyebrow Gel
żel do brwi, bezbarwny, matowy 6 ml
17,49 zł
100 ml = 291,50 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Silky Shine lip oil squalane, różowy, w przezroczystej butelce z jasnoróżową zakrętką, widok z przodu.
5,0
Lovely Silky Shine
olejek do ust, zmiękczający, z dodatkiem skwalanu i wit. E, nr 3; 3 g
12,99 zł
100 g = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Pastelowa miętowa gumka do włosów For Your Beauty, delikatna, widoczna z przodu z metką Rossmann.
4,5
For Your Beauty Kids
gumka do włosów, Line Beach, różne kolory 1 szt.
3,99 zł
1 szt. = 3,99 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA CELLULAR EPIGENETICS Krem na dzień SPF 30. Widok białego pudełka i srebrnego słoiczka na fioletowym tle.
3,0
NIVEA Cellular Epigenetics
krem do twarzy, odmładzający, SPF 30 50 ml
49,99 zł
100 ml = 99,98 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Emulsja do opalania Venus Golden Sun SPF 50. Biało-brązowa butelka z różowym akcentem, widok z przodu.
4,5
Venus Golden Sun
emulsja do opalania, SPF 50 100 ml
22,49 zł
100 ml = 22,49 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
TYLKO U NAS
Jasnożółta, ręczna wyciskarka do cytryn z żeberkowanym stożkiem i przezroczystą podstawą, ujęcie z góry.
4,9
Flink&Sauber
wyciskarka do cytryn, różne kolory 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Lakier do paznokci Rival Loves Me Glam Effect 06 Galaxy Rider w intensywnym fiolecie z brokatem, widok z przodu.
4,7
Rival Loves Me Glam Effect
lakier do paznokci, nr 06 Galaxy Rider 9 ml
5,39 zł
100 ml = 59,89 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Złoty eyeliner brokatowy Wibo Glitterally w przezroczystej tubce, widok z przodu, na tle złotych smug.
5,0
Wibo Glitterally
eyeliner, brokatowy, złoty, nr 3; 3 g
13,49 zł
100 g = 449,67 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
HISKIN SUNprotector Kids SPF 50 krem ochronny, butelka neonowo-żółta i czerwona, z pompką, widok z przodu.
4,9
Hiskin Sun Protector Kids
krem ochronny, SPF 50 60 ml
25,99 zł
100 ml = 43,32 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Eyeliner do powiek w turkusowej buteleczce z napisem Tropical, widok z przodu na czarnym tle, obok testowe kreski.
4,8
Wibo Tropical
eyeliner w płynie, Turkusowy 3,5 g
12,49 zł
100 g = 356,86 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Transparentne rajstopy mia Eva Beauty 15 den w odcieniu ciemnego beżu, noszone na nodze, z połyskiem, na białym tle.
4,5
Mia Eva Beauty
rajstopy 15den, beż 2 1 para
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Białe damskie skarpetki Marilyn Sports Stripes z trzema czarnymi paskami, złożone, z metką produktu na wierzchu.
4,6
Marilyn Sports Stripes
skarpety damskie, White/Black, one size 1 para
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA CELLULAR EPIGENETICS krem na noc, ciemnoniebieski słoiczek i pudełko, redukujący 5 oznak starzenia, widok z przodu.
4,0
NIVEA Cellular Epigenetics
krem do twarzy, odmładzający, na noc 50 ml
49,99 zł
100 ml = 99,98 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
TYLKO U NAS
Domol Duftstern Fresh Breeze, turkusowy odświeżacz powietrza w kształcie rozgwiazdy, widok przód opakowania.
4,4
Domol
zawieszka do samochodu, Fresh Breeze 5,5 ml
6,69 zł
100 ml = 121,64 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Biała tuba Childs Farm Oat Derma, balsam do ciała 200ml, z owsem, do suchej i wrażliwej skóry, widok z przodu.
4,7
Childs Farm Oat Derma
balsam do ciała, nawilżający, od pierwszych dni życia 200 ml
27,99 zł
100 ml = 14,00 zł
Najniższa cena: 32,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.