Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Perłowy błyszczyk do ust Lip Volume w przezroczystej butelce, z beżową zakrętką i wyjętym aplikatorem Jumbo.
5,0
NAM Lip Volume
błyszczyk do ust, nr 01 Brilliant White 4,2 g
21,49 zł
100 g = 511,67 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Sól do kąpieli With Love w brązowym słoiku z czarną nakrętką. Beżowa etykieta z symbolicznym słońcem i księżycem.
5,0
With Love Miłość
sól do kąpieli z różą damasceńską i białym piżmem, energia wody 1 000 g
21,99 zł
100 g = 2,20 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Słoik EnerBiO Nussmus Aufstrich, nowy orzechowy krem o smaku Franzbrötchen, z przodu na żółtej etykiecie.
4,7
enerBiO
pasta z orzechów nerkowca i migdałów z cukrem kokosowym 250 g
11,99 zł
100 g = 4,80 zł
Najniższa cena: 15,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Juicy Shot nawilżający olejek do ust w przezroczystej butelce z czarną nakrętką, widok z przodu.
4,0
Wibo Juicy Shot
olejek do ust, nawilżający, nr 5; 6 g
15,49 zł
100 g = 258,17 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Premium Age krem na dzień do bardzo dojrzałej skóry, białe pudełko z edelweissem, widok z przodu.
4,8
Alterra Premium Age
krem do twarzy, z Szarotką Alpejską, na dzień 50 ml
13,99 zł
100 ml = 27,98 zł
Najniższa cena: 17,49 zł
TYLKO U NAS
Białe opakowanie izolatu białka TREC DAILY ISOLATE waniliowy, z kremowym shake'iem i laskami wanilii, front.
Trec Daily Isolate
odżywka białkowa o smaku Waniliowym, suplement diety 300 g
58,99 zł
100 g = 19,66 zł
Najniższa cena: 75,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Otwarty różowy płynny balsam do ust w przezroczystej butelce z aplikatorem obok. Z przodu, dla delikatnego koloru i miękkości.
5,0
Lovely Glaze & Care
balsam do ust, w płynie, nawilżająco-wygładzający 2,8 g
11,99 zł
100 g = 428,21 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie rajstop Marilyn Prestige Line: czarne, półmatowe biodrówki z koronkowym pasem z silikonem na modelce.
5,0
Marilyn Prestige Line
rajstopy 20den, beige S 1 para
26,49 zł
1 szt. = 26,49 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Czarna butelka ADBL Easy spray odmrażacza do szyb, kolorowe logo, rysunek auta na etykiecie, widok z przodu.
Easy By ADBL
odmrażacz do szyb 450 ml
18,49 zł
100 ml = 4,11 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw 3 srebrnych, ultracienkich pędzli do makijażu oczu i brwi z czarnym prostym i skośnym włosiem, pionowo.
5,0
Ewa Schmitt Contour & Go
zestaw pędzli do makijażu oczu i brwi 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Krótkie sztuczne paznokcie Kiss Salon Acrylic French Nude w opakowaniu, z 28 tipsami i palcem.
5,0
Kiss Salon Acrylic French Nude
sztuczne paznokcie +klej, KAN01 28 szt.
35,99 zł
1 szt. = 1,29 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Uwydatniające serum Lovely Full Lips w różowo-przeźroczystej buteleczce, widok z przodu.
4,7
Lovely Full Lips
serum do ust, nr 2 2,4 g
9,99 zł
100 g = 416,25 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowe mydło SKINEVER 3A Retinol Collagen Brightening Soap, owalne, obok białe pudełko i woreczek, ułożone pod kątem.
4,0
SkinEver
mydło w kostce, Retinol i Kolagen 100 g
8,99 zł
100 g = 8,99 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
KISS Salon Acrylic French Nude, 28 średnich, prostokątnych paznokci, Flexi-Fit, widok z przodu opakowania.
Kiss Salon Acrylic French Nude
sztuczne paznokcie +klej, KAN02 28 szt.
35,99 zł
1 szt. = 1,29 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw 4 czerwonych zniczy Stundenbrenner z czasem palenia 18h, w foliowym opakowaniu.
5,0
Rubin Licht
wkłady do zniczy, parafinowe, czas palenia ok. 18 h 4 szt.
4,99 zł
1 szt. = 1,25 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały sztyft routines SPF 50 Glow Stick z filtrem UVA/UVB i efektem rozświetlenia cery, widok z przodu.
4,0
Routines by Alkmie
sztyft do twarzy, rozświetlający, SPF 50 20 g
23,99 zł
100 g = 119,95 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwony lakier do paznokci Aromatic Truskawka, butelka z etykietą truskawek i napisem "Pachnie po wyschnięciu".
5,0
Ados Aromatic
lakier do paznokci, o zapachu truskawkowym, nr 08 Truskawka 6 ml
6,79 zł
100 ml = 113,17 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Alterra Sonnenmilch 30 Sensitiv, biała butelka z żółtą zakrętką, widok z przodu, mineralny SPF, vegan.
4,1
Alterra Sensitiv
mleczko do opalania, wysoka ochrona, SPF 30 200 ml
23,99 zł
100 ml = 12,00 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Cylindryczny szklany słoik z bambusową pokrywką, widok z przodu na minimalistyczny pojemnik do kuchni.
Flink&Sauber
szklany słoik z bambusową pokrywką i silikonowym pierścieniem, 0,8 L 1 szt.
15,49 zł
1 szt. = 15,49 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Juicy Shot nawilżający olejek do ust w przezroczystej butelce z czerwoną zawartością, czarną nakrętką, widok z przodu.
5,0
Wibo Juicy Shot
olejek do ust, nawilżający, nr 6 6 g
15,49 zł
100 g = 258,17 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowe rajstopy modelujące Marilyn Super Talia 20 z wysokim stanem, widok na modelce z zaznaczonym wyszczupleniem.
5,0
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, visone 2/S 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fuksjowa mascara Stars Out of This World, obok wyjęta czarna, asymetryczna szczoteczka.
3,6
Stars Out Of This World
tusz do rzęs, zwiększający objętość 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Para czarno-srebrnych rękawiczek kosmetycznych Ewa Schmitt SAUNA, jedne w etui, drugie rozłożone.
Ewa Schmitt Fun Care
rękawiczki kosmetyczne, Sauna 1 para
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Automatyczna kredka NAM Pro Brow 04 Warm Dark Brown, pionowo, z odsłoniętą końcówką i szczoteczką.
5,0
NAM Pro Brow
kredka do brwi, nr 04 Warm Dark Brown 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Najniższa cena: 37,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.