Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Sweetest Lips lip balm w okrągłym słoiczku z różową zakrętką, z widocznym różowo-białym wzorem i napisem 'avocado butter'.
4,3
Lovely Sweetest Lips
balsam do ust, regenerująco-kojący, nr 2; 13 g
17,49 zł
100 g = 134,54 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Fill and Fix Eyebrow Duo, odcień 03 Deep Dark Brown, otwarta kredka i osobno tuba z żelem.
5,0
NAM Fill & Fix
kredka do brwi, z żelem, nr 03 Deep Dark Brown 1 szt.
25,49 zł
1 szt. = 25,49 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Hada Labo Tokyo Hyalu Protect After Sun Soothing Lotion, biała tubka i pudełko, widok przód/bok.
4,8
Hada Labo Tokyo Hyalu Protect
balsam po opalaniu, kojący 200 ml
35,99 zł
100 ml = 18,00 zł
Najniższa cena: 51,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Pomarańczowa maska nawilżająca z aloesem Quret Friends Mask I'm Aloe, widok z przodu, z kreskówkowym aloesem.
Quret Hello
maska w płachcie, nawilżająca, Aloe 25 g
6,99 zł
100 g = 27,96 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Ekologiczna polenta kukurydziana enerBiO 500g w przezroczystej torebce z żółtymi ziarnami, widok z przodu.
5,0
enerBiO
polenta z kaszy kukurydzianej 500 g
5,29 zł
100 g = 1,06 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żółty lakier do paznokci Ados Aromatic Ananas z obrazkiem ananasa, pachnący po wyschnięciu. Widok z przodu.
4,8
Ados Aromatic
lakier do paznokci, o zapachu ananasowym, nr 04 Ananas 6 ml
6,79 zł
100 ml = 113,17 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Srebrna łopatka do tortu o eleganckim kształcie, widoczna na tle opakowania z ciastem i owocami.
4,6
Flink&Sauber
łopatka do tortu 1 szt.
11,99 zł
1 szt. = 11,99 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Słoik Ener BIO Kimchi, fermentowane warzywa, zielona etykieta z daniem, chili i logo BIO, widok z przodu.
5,0
enerBiO
kimchi 270 g
11,49 zł
100 g = 4,26 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy balsam do ust Lovely Sweetest Lips Avocado Butter w przezroczystym słoiczku z wirującym wzorem.
5,0
Lovely Sweetest Lips
balsam do ust, regenerująco-kojący, nr 1; 13 g
17,49 zł
100 g = 134,54 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
KISS sztuczne paznokcie Bare but Better nude ombré, owalne, krótkie, w opakowaniu z okienkiem.
Kiss Bare But Better
sztuczne paznokcie, BN18 28 szt.
27,99 zł
1 szt. = 1,00 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie rajstop Marilyn Plus Up 20 DEN w kolorze visone, z ilustracją modelującą sylwetkę.
Marilyn Plus Up 1
rajstopy 20den visone 4/L 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Biały sznurek kuchenny flink & sauber 100m w przezroczystym okrągłym dozowniku Rossmann, widok z przodu.
5,0
Flink&Sauber
nici do kiełbasy, 100 m 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Zielone opakowanie enerBiO Krakersy słoneczka BIO 100g Rossmann, z wizerunkami wesołych słoneczek.
5,0
enerBiO
ciasteczka z ciasta ługowego, Chrupiące Słoneczka 100 g
4,99 zł
100 g = 4,99 zł
Najniższa cena: 6,59 zł
TYLKO U NAS
enerBiO Dinkel Sesam Kräcker, beżowa paczka krakersów orkiszowo-sezamowych, z okienkiem i logo BIO.
4,0
enerBiO
krakersy sezamowo-orkiszowe 150 g
5,99 zł
100 g = 3,99 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowe rajstopy Marilyn Super Talia 20 wyszczuplające brzuch, z wizualizacją stref ucisku na modelce.
5,0
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, beige 2/S 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Zielone, składane silikonowe podstawki pod garnek flink & sauber. Jedna używana z garnkiem, druga złożona na tle kuchni.
5,0
Flink&Sauber
składana silikonowa podstawka pod garnek 2 szt.
19,99 zł
1 szt. = 10,00 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Biały słoik CREATINE POWER, pomarańczowy suplement z monohydratem kreatyny 300g, widok z przodu z grafiką pomarańczy.
Trec Creatine Power
kreatyna o smaku Pomarańczowym, suplement diety 300 g
36,99 zł
100 g = 12,33 zł
Najniższa cena: 43,99 zł
TYLKO U NAS
Krem na noc Alterra Premium Age dla skóry dojrzałej w kremowym opakowaniu z kwiatami szarotki alpejskiej, widok z przodu.
4,3
Alterra Premium Age
krem do twarzy, z Szarotką Alpejską, na noc 50 ml
13,99 zł
100 ml = 27,98 zł
Najniższa cena: 17,49 zł
TYLKO U NAS
Przezroczysta torba enerBiO Knusper Müsli z widocznymi kawałkami kakaowego crunchy, żółtymi gwiazdkami i truskawkami.
4,7
enerBiO
musli z crunchy kakaowym, chrupiącymi gwiazdkami i truskawkami 375 g
7,49 zł
100 g = 2,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Pumeks Lava, okrągły, szary, porowaty kamień z białym sznurkiem do zawieszenia, widok z przodu.
Manufaktura Piękna
pumeks Lava 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
enerBIO Cashew Bruch, 500g, w białym opakowaniu z widocznymi kawałkami nerkowców, przód.
5,0
enerBiO
orzechy nerkowca, kawałki 500 g
21,49 zł
100 g = 4,30 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO U NAS
Płatki orkiszowe enerBio BIO Dinkel Flocken 500g w przezroczystej torbie, zielone logo, widok z przodu.
5,0
enerBiO
płatki orkiszowe 500 g
7,49 zł
100 g = 1,50 zł
Najniższa cena: 9,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.