Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Krem na noc Alterra Premium Age dla skóry dojrzałej w kremowym opakowaniu z kwiatami szarotki alpejskiej, widok z przodu.
4,3
Alterra Premium Age
krem do twarzy, z Szarotką Alpejską, na noc 50 ml
13,99 zł
100 ml = 27,98 zł
Najniższa cena: 17,49 zł
TYLKO U NAS
Przezroczysta torba enerBiO Knusper Müsli z widocznymi kawałkami kakaowego crunchy, żółtymi gwiazdkami i truskawkami.
4,7
enerBiO
musli z crunchy kakaowym, chrupiącymi gwiazdkami i truskawkami 375 g
7,49 zł
100 g = 2,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Pumeks Lava, okrągły, szary, porowaty kamień z białym sznurkiem do zawieszenia, widok z przodu.
Manufaktura Piękna
pumeks Lava 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
enerBIO Cashew Bruch, 500g, w białym opakowaniu z widocznymi kawałkami nerkowców, przód.
5,0
enerBiO
orzechy nerkowca, kawałki 500 g
21,49 zł
100 g = 4,30 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO U NAS
Płatki orkiszowe enerBio BIO Dinkel Flocken 500g w przezroczystej torbie, zielone logo, widok z przodu.
5,0
enerBiO
płatki orkiszowe 500 g
7,49 zł
100 g = 1,50 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Niebieska torebka ener BIO z liofilizowanymi jagodami, z białym etykietą 'HEIDELBEEREN' i wzorem owoców.
enerBiO
borówki liofilizowane 25 g
10,99 zł
100 g = 43,96 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Żółta torba enerBiO Mais Knusper Ecken, wegańskich rożków kukurydzianych ze strączkami, słonych, niefritowanych.
5,0
enerBiO
chrupiąca przekąska kukurydziana ze strączkami 80 g
3,99 zł
100 g = 4,99 zł
Najniższa cena: 5,29 zł
TYLKO U NAS
Marilyn Plus Up 1 cieliste rajstopy modelujące sylwetkę, widoczne na nodze z efektem korekcji figury.
Marilyn Plus Up 1
rajstopy 20den, visone 3/M 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Jasnoszara silikonowa podkładka Babydream dla dzieci, w kształcie głowy kotka z wytłoczonym pyszczkiem. Widok z góry.
5,0
Babydream
podkładka silikonowa, zwierzątko 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny baton proteinowy Peanut & Caramel, 28% białka, bez dodatku cukru, widok z przodu.
Trec Protein
baton proteinowy, Peanut & Caramel 49 g
5,19 zł
100 g = 10,59 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Słoik EnerBio Pesto Rosso z suszonymi pomidorami, widok z przodu, z bio i wegańskim logo na etykiecie.
enerBiO
pesto czerwone, z suszonymi pomidorami 120 g
7,29 zł
100 g = 6,08 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Pure Plush balsam do ust shea butter. Okrągłe, dwukolorowe opakowanie, różowo-koralowe, widok z przodu.
4,6
Lovely Pure Plush
balsam do ust 8 g
14,99 zł
100 g = 187,38 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
enerBiO Aronia Saft Rossmann w szklanej butelce z niebieską nakrętką i etykietą, 100% czysty sok, widok z przodu.
5,0
enerBiO
sok z aronii 330 ml
9,99 zł
100 ml = 3,03 zł
Najniższa cena: 13,29 zł
TYLKO U NAS
Cztery transparentne haczyki na przyssawki Rossmann, flink & sauber, zapakowane na zielono-białej karcie. Widok z przodu.
3,6
Flink&Sauber
metalowy haczyk na przyssawkę 3 szt.
4,79 zł
1 szt. = 1,60 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
TYLKO U NAS
Premium żel Axe Blue Lavender w fioletowej butelce 225ml, widok z przodu, czarna nakrętka i design piór.
5,0
AXE Blue Lavender
żel pod prysznic o zapachu lawendy 225 ml
15,99 zł
100 ml = 7,11 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny, błyszczący eyeliner w eleganckiej butelce, z widocznym białym logo i napisem 'EYELINER', pionowy widok.
Stars Line Up
eyeliner, nr 01 Czarny 0,6 g
16,49 zł
100 g = 2748,33 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Srebrny dzbanek do mleka ze stali nierdzewnej 500 ml, z połyskiem, widok z przodu z wyraźnym uchem i dziobkiem.
5,0
Ideenwelt
dzbanek ze stali nierdzewnej do mleka, poj. 500ml 1 szt.
27,49 zł
1 szt. = 27,49 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
St. Moriz Suncare SPF 30 Sunscreen Face Spray, zielony spray do twarzy 100ml, wodoodporny, widok z przodu.
St.Moriz Suncare
spray do twarzy, SPF 30 100 ml
44,99 zł
100 ml = 44,99 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Stars Brow Pomade Ebony w granatowym, metalicznym pojemniku. Białe napisy, widok z przodu.
Stars Perfect Arch
pomada do brwi, nr 01 Taupe Beige 1,3 g
18,99 zł
100 g = 1460,77 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
Nóż kuchenny Rossmann z czarną rękojeścią, „extra scharf!”, w blistrze, na tle świeżych warzyw.
4,5
Flink&Sauber
nóż kuchenny 1 szt.
7,29 zł
1 szt. = 7,29 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Serum do włosów niskoporowatych w przezroczystej butelce z żółtym płynem i czarnym zakraplaczem, widok z przodu.
5,0
Manufaktura Piękna Włosowy Wygładzacz
serum do włosów, niskoporowatych, wygładzające 30 ml
29,99 zł
100 ml = 99,97 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBiO wegańska kiełbaska seitanowa a’la chorizo, wędzona, w przezroczystym opakowaniu, widok z przodu.
5,0
enerBiO
kiełbasa seitanowa, grillowa 130 g
8,99 zł
100 g = 6,92 zł
Najniższa cena: 11,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.