Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Premium żel Axe Blue Lavender w fioletowej butelce 225ml, widok z przodu, czarna nakrętka i design piór.
5,0
AXE Blue Lavender
żel pod prysznic o zapachu lawendy 225 ml
15,99 zł
100 ml = 7,11 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny, błyszczący eyeliner w eleganckiej butelce, z widocznym białym logo i napisem 'EYELINER', pionowy widok.
Stars Line Up
eyeliner, nr 01 Czarny 0,6 g
16,49 zł
100 g = 2748,33 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Srebrny dzbanek do mleka ze stali nierdzewnej 500 ml, z połyskiem, widok z przodu z wyraźnym uchem i dziobkiem.
5,0
Ideenwelt
dzbanek ze stali nierdzewnej do mleka, poj. 500ml 1 szt.
27,49 zł
1 szt. = 27,49 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
St. Moriz Suncare SPF 30 Sunscreen Face Spray, zielony spray do twarzy 100ml, wodoodporny, widok z przodu.
St.Moriz Suncare
spray do twarzy, SPF 30 100 ml
44,99 zł
100 ml = 44,99 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Stars Brow Pomade Ebony w granatowym, metalicznym pojemniku. Białe napisy, widok z przodu.
Stars Perfect Arch
pomada do brwi, nr 01 Taupe Beige 1,3 g
18,99 zł
100 g = 1460,77 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
Nóż kuchenny Rossmann z czarną rękojeścią, „extra scharf!”, w blistrze, na tle świeżych warzyw.
4,5
Flink&Sauber
nóż kuchenny 1 szt.
7,29 zł
1 szt. = 7,29 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Serum do włosów niskoporowatych w przezroczystej butelce z żółtym płynem i czarnym zakraplaczem, widok z przodu.
5,0
Manufaktura Piękna Włosowy Wygładzacz
serum do włosów, niskoporowatych, wygładzające 30 ml
29,99 zł
100 ml = 99,97 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBiO wegańska kiełbaska seitanowa a’la chorizo, wędzona, w przezroczystym opakowaniu, widok z przodu.
5,0
enerBiO
kiełbasa seitanowa, grillowa 130 g
8,99 zł
100 g = 6,92 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
Medicube Triple Collagen Serum z Hydrolyzed i Atelocollagen w brzoskwiniowej butelce, widok z przodu.
Medicube Triple Collagen
serum do twarzy, ujędrniające 55 ml
94,99 zł
100 ml = 172,71 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
TYLKO U NAS
KillyS delikatne puszki do makijażu, dwa jasnofioletowe kwadratowe gąbeczki do bakingu, jeden w blistrze, widok z przodu.
2,3
KillyS Salon Results
puszek do makijażu, kwadratowy, Fioletowy 1 szt.
5,49 zł
1 szt. = 5,49 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Quret Friends Mask, zielona maska w płachcie ze śluzem ślimaka, z wizerunkiem uśmiechniętego ślimaka na froncie.
5,0
Quret Hello
maska w płachcie, z wyciągiem ze śluzu ślimaka 25 g
6,99 zł
100 g = 27,96 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Tom Tailor For Her Fresh Floral 250ml body splash w przezroczystej butelce, różowa etykieta, srebrny atomizer.
5,0
Tom Tailor For Her
mgiełka do ciała dla kobiet 250 ml
31,99 zł
100 ml = 12,80 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lakier do paznokci MAKE-UP NAIL Stars, opalizujący różowo-zielony, półtransparentny, z białym korkiem, widok z przodu.
Stars Make Up Nail
lakier do paznokci, nr 05; 9,5 g
9,79 zł
100 g = 103,05 zł
Najniższa cena: 19,49 zł
Krem TIRTIR Ceramic Cream w białym, matowym słoiku z metalową nakrętką, widok z przodu. Zawiera ceramidy.
5,0
TIRTIR Ceramic Cream
krem do twarzy z oliwą z oliwek i masłem shea 50 ml
94,99 zł
100 ml = 189,98 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBio Cashew Mango Kokos Mix 150g, jasne opakowanie z zielonym logo i widocznymi owocami i orzechami.
4,9
enerBiO
mix orzechów nerkowca, mango, kokos 150 g
8,99 zł
100 g = 5,99 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Stila Stay All Day Brow Pomade w granatowym pojemniku, odcień Dark Brown, widok z przodu.
Stars Perfect Arch
pomada do brwi, nr 04 Dark Brown 1,3 g
18,99 zł
100 g = 1460,77 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
enerBiO Hartweizen Spirelli, 500g, yellow organic durum wheat pasta spirals in transparent bag, front view.
5,0
enerBiO
makaron spirelli z pszenicy twardej 500 g
4,99 zł
100 g = 1,00 zł
Najniższa cena: 6,59 zł
TYLKO U NAS
Beżowe majtki Gatta Bikini Talia, laserowo cięte, elastyczne, z klinem bawełnianym, widok z tyłu na modelce.
5,0
Gatta Body Friendly Bikini Talia
majtki damskie, beżowe, rozm. L 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Marilyn Plus Up rajstopy w kolorze nude, na nodze z białymi strzałkami pokazującymi efekt modelujący sylwetkę.
5,0
Marilyn Plus Up 1
rajstopy 20den, beige 4/L 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Marilyn Plus Up rajstopy modelujące sylwetkę w kolorze nude, widok na efekty wysmuklające nogi.
Marilyn Plus Up 1
rajstopy 20den, beige 3/M 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Przezroczysta torba ener BIO Dinkel (orkisz) całe ziarno 1kg Rossmann, widok z przodu na etykietę.
enerBiO
ziarno orkiszu 1000 g
8,29 zł
100 g = 0,83 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra wegański lakier do paznokci w kolorze śliwki, z bio-arganem, drewniana zakrętka, widok z przodu.
5,0
Alterra
lakier do paznokci, nr 04 Berry 10,5 ml
6,79 zł
100 ml = 64,67 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Front opakowania rajstop modelujących Marilyn SUPER TALIA 20 DEN, cieliste, z wysokim stanem, efektem wyszczuplającym.
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, nero 2/S 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBio ryż risotto okrągłoziarnisty, biały, 500g w przezroczystym worku z zieloną etykietą. Widok z przodu.
5,0
enerBiO
ryż risotto, okrągłoziarnisty, Ribe 500 g
7,29 zł
100 g = 1,46 zł
Najniższa cena: 9,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.