Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Korektor pod oczy Tuli Labs w srebrnej tubce, leżący na beżowej smudze produktu, widok z góry.
4,2
Tuli Labs
korektor pod oczy, Beige 2 ml
21,99 zł
100 ml = 1099,50 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wypiekany rozświetlacz lovely Baked Stay Shiny w fioletowym kompakcie, widoczny różowo-złoty odcień.
4,9
Lovely Baked Stay Shiny
rozświetlacz do twarzy, wypiekany, nr 2; 4 g
12,99 zł
100 g = 324,75 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały dezodorant Borotalco Intensive Anti-Excessive Sweat, 72h, z czerwoną nakrętką i grafiką osób obejmujących się.
5,0
Borotalco Intensive Anti-Excessive Sweat
antyperspirant w sprayu, 72h 150 ml
12,99 zł
100 ml = 8,66 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Matujący podkład do twarzy Tuli Labs Infinity Silky Light w butelce, widoczna beżowa smuga.
5,0
Tuli Labs Infinity
podkład do twarzy, matujący, Silky Light 30 ml
27,49 zł
100 ml = 91,63 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Automatyczna kredka NAM Pro Brow 04 Warm Dark Brown, pionowo, z odsłoniętą końcówką i szczoteczką.
5,0
NAM Pro Brow
kredka do brwi, nr 04 Warm Dark Brown 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Półtransparentny błyszczyk Color Water pH-reaktywny, różowy, butelka i aplikator obok błyszczącego śladu.
4,8
Wibo Color Water
błyszczyk do ust, nr 1 2,6 g
15,49 zł
100 g = 595,77 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Srebrny korektor Tuli Labs Concealer w sztyfcie z kremowym swatch'em w odcieniu Light, widok z przodu.
5,0
Tuli Labs
korektor pod oczy, Light 2 ml
21,99 zł
100 ml = 1099,50 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO U NAS
Kobieta w czarnych, transparentnych rajstopach Marilyn Perfect Fit, pokazujących funkcje modelowania sylwetki.
3,0
Marilyn Perfect Fit
rajstopy 30den, black M 1 para
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowy korektor 2w1 Healthy Wear Wings, sztyft i płynny aplikator, z widocznym swatchem i opakowaniem.
4,7
AA Wings of Color Healthy Wear
korektor + kredka do twarzy, 2w1, nr 302 Beige 7,2 g
32,99 zł
100 g = 458,19 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Nectar Novel ochronny balsam do ust, różowa tubka z białym napisem i czerwoną grafiką ust, przód.
4,8
Lovely Nectar Novel
balsam do ust, ochronny i regenerujący 10 g
11,99 zł
100 g = 119,90 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Żółte pudełko gry słownej Rummikub ECO SŁOWNY, z czerwonym logo i widocznymi płytkami z literami na podstawce.
4,9
Rummikub Eco Słowny
gra planszowa, 7+ 1 szt.
38,99 zł
1 szt. = 38,99 zł
Cena regularna:49,99 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Floral Fantasy lip oil z różowymi płatkami kwiatów, przezroczysta butelka z różową nakrętką, widok z przodu.
4,8
Lovely Floral Fantasy
olejek do ust, nr 1; 6 g
11,49 zł
100 g = 191,50 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały żel pod prysznic Amo'ya Energia z pompką, widok z przodu. Na etykiecie zielono-żółty liść, zapach: cytrusy i pieprz.
4,9
Amo'ya Energia
poranny żel pod prysznic 300 ml
14,49 zł
100 ml = 4,83 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały sztyft routines SPF 50 Glow Stick z filtrem UVA/UVB i efektem rozświetlenia cery, widok z przodu.
4,0
Routines by Alkmie
sztyft do twarzy, rozświetlający, SPF 50 20 g
23,99 zł
100 g = 119,95 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Aquaphor J.Shmidt 500 elektroniczny dzbanek filtrujący, na granatowym pudełku, widok z przodu.
5,0
Aquaphor J.Shmidt 500
dzbanek elektroniczny do uzdatniania wody, Biały 1 szt.
184,99 zł
1 szt. = 184,99 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błękitna laguna galaretka do kąpieli w przezroczystym słoiku, błyszcząca na niebiesko, widok z przodu.
4,8
Manufaktura Piękna Błękitna laguna
galaretka do kąpieli 100 g
7,49 zł
100 g = 7,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Green Pharmacy Damask Rose Ceramides rewitalizujący krem pod oczy, biała tubka i różowe pudełko, widok przód.
4,5
Green Pharmacy
krem pod oczy, Róża Damasceńska + Ceramidy 15 ml
10,99 zł
100 ml = 73,27 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Eyeliner do powiek w turkusowej buteleczce z napisem Tropical, widok z przodu na czarnym tle, obok testowe kreski.
4,8
Wibo Tropical
eyeliner w płynie, Turkusowy 3,5 g
12,49 zł
100 g = 356,86 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Półtransparentny błyszczyk W7RD Color Water reagujący na PH, z brokatem, otwarty, z aplikatorem i swatche.
4,8
Wibo Color Water
błyszczyk do ust, nr 2 2,6 g
15,49 zł
100 g = 595,77 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
handy lab. krem do rąk Energy & Fresh Patchouli Mood, fioletowa tubka z zielonym logo 99%, widok z przodu.
5,0
handy lab. Patchouli Mood Energy & Fresh
krem do rąk, nawilżający i wygładzający 50 ml
19,99 zł
100 ml = 39,98 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Sonnenmilch 30 Sensitiv, biała butelka z żółtą zakrętką, widok z przodu, mineralny SPF, vegan.
4,1
Alterra Sensitiv
mleczko do opalania, wysoka ochrona, SPF 30 200 ml
23,99 zł
100 ml = 12,00 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Luminous Conceal Elixir rozświetlający korektor w płynie, beżowy, w przezroczystej butelce. Widok z przodu.
4,4
Wibo Elixir
korektor pod oczy, płynny, rozświetlający, nr 1 10 ml
17,99 zł
100 ml = 179,90 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Phlov MenCare Anti-Age Night Mask w białej butelce z niebieskim tekstem, widok z przodu, odmładza i nawilża.
4,9
Phlov Mencare Anti-Age
maseczka do twarzy, odmładzająca, na noc 50 ml
51,99 zł
100 ml = 103,98 zł
Najniższa cena: 81,99 zł
TYLKO U NAS
Green Pharmacy Damask Rose Ceramides Revitalization Face Serum: bursztynowa butelka z zakraplaczem i biało-różowe opakowanie frontem.
5,0
Green Pharmacy
serum do twarzy, rewitalizujące, Róża Damasceńska + Ceramidy 30 ml
14,49 zł
100 ml = 48,30 zł
Najniższa cena: 17,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.