Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Green Pharmacy Damask Rose Ceramides Revitalization Face Serum: bursztynowa butelka z zakraplaczem i biało-różowe opakowanie frontem.
5,0
Green Pharmacy
serum do twarzy, rewitalizujące, Róża Damasceńska + Ceramidy 30 ml
14,49 zł
100 ml = 48,30 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Argan balsam do rąk w turkusowej butelce z pomarańczową nakrętką, widok z przodu, zawiera olej arganowy.
4,6
Isana Argan
balsam do rąk 100 ml
8,79 zł
100 ml = 8,79 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowe, bezszwowe majtki Gatta Friendly Bikini Talia na modelce z tyłu, podkreślają gładką, naturalną sylwetkę.
3,5
Gatta Body Friendly Bikini Talia
majtki damskie, beżowe, rozm. S 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Przód brązowego opakowania cukrowego peelingu do ust Wata Cukrowa, z różowym napisem i zieloną etykietą wegańską.
Manufaktura Piękna Wata Cukrowa
peeling do ust 15 g
9,99 zł
100 g = 66,60 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie altapharma FOCUS 20 tabletek musujących o smaku czerwonego grejpfruta, Rossmann. Widok z przodu.
5,0
Altapharma Focus
tabletki musujące o smaku Czerwonego Grejpfruta, suplement diety 20 szt.
7,49 zł
1 szt. = 0,37 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
Mediheal Ceramide maska w płachcie, biała saszetka z żółtym serum i kroplomierzem, widok z przodu.
4,9
Mediheal Ceramide
maska w płachcie 24 ml
10,99 zł
100 ml = 45,79 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw 3 srebrnych, ultracienkich pędzli do makijażu oczu i brwi z czarnym prostym i skośnym włosiem, pionowo.
5,0
Ewa Schmitt Contour & Go
zestaw pędzli do makijażu oczu i brwi 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
enerBio Tofu Rosso 200g, wegański z pomidorami i oliwkami, w foliowym opakowaniu, widok z przodu.
4,5
enerBiO
tofu rosso 200 g
5,19 zł
100 g = 2,60 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie rajstop Marilyn Super Talia 20 DEN, beżowe, modelujące sylwetkę z wysokim stanem.
5,0
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, nero 4/L 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wkład NAM Bronzing Face Powder 03 Chocolate Brown w brązowej kasetce NAM, z etykietą Nowa Formuła.
5,0
NAM
puder brązujący, wkład do kasetki magnetycznej, nr 03 Chocolate Brown 10 g
14,49 zł
100 g = 144,90 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Miss Sporty Naturally Perfect Lip Serum, błyszczyk-serum z kwasem hialuronowym, aplikator obok tubki.
4,4
Miss Sporty Naturally Perfect
błyszczyk-serum do ust, nr 55 Rose Red 2,3 ml
8,99 zł
100 ml = 390,87 zł
Cena regularna:15,99 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Kiss Voguish Fantasy press-on nails, 28 sztuk, nude z fioletowym francuskim końcem i brokatem, widok z przodu.
5,0
Kiss Voguish Fantasy
sztuczne paznokcie, Rain 28 szt.
36,99 zł
1 szt. = 1,32 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały sztyft ochronny HISKIN Sun Protector SPF 50, beżowy cylinder z fioletowym tekstem, widok z przodu.
5,0
Hiskin Sun Protector
sztyft ochronny do twarzy i ciała, Biały, SPF 50 12 g
25,99 zł
100 g = 216,58 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwony błyszczyk WIBO Spicy 08 w przezroczystej tubce, z aplikatorem i intensywnym, lśniącym swatchiem obok.
4,8
Wibo Spicy
błyszczyk do ust, powiększający, nr 08 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Różowa kredka do brwi The Micro Precise Star Secrets 01 Neutral Blonde z rysikiem i szczoteczką.
5,0
AA Wings of Color Star Secrets
kredka do brwi, 01 Neutral Blonde 0,06 g
21,49 zł
100 g = 35816,67 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Torriden DIVE IN Serum z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym w butelce z pipetą, obok białe pudełko, widok przodem.
Torriden Dive In
serum do twarzy, nawilżające 50 ml
79,99 zł
100 ml = 159,98 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
TYLKO U NAS
Wegańska maska Alterra Day'n'Night Strawberry, różowa, w otwartym, okrągłym słoiczku z czerwonym wieczkiem.
4,8
Alterra Day'n'Night
maska do ust, nr 01 Strawberry 6 g
7,49 zł
100 g = 124,83 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Brzoskwiniowy krem do rąk handy lab. Glow & Go Silky Touch, 98% nat. składników, widok z przodu.
5,0
handy lab. Silky Touch Glow & Go
krem do rąk, odżywczy 50 ml
19,99 zł
100 ml = 39,98 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Rival Loves Me Soft & Sheer, beżowy lakier utwardzający, butelka z nakrętką z 97% plastiku z recyklingu.
4,1
Rival Loves Me Soft & Sheer
lakier do paznokci, nr 02 Peach Shake 10,5 ml
4,79 zł
100 ml = 45,62 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alterra Vital Krem pod oczy, białe pudełko z czerwonymi makami, dla skóry dojrzałej, BIO czerwony mak.
4,7
Alterra Vital
krem pod oczy, wygładzający, wzmacniający 15 ml
10,99 zł
100 ml = 73,27 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie KillyS, dwie ciemnobrązowe gąbeczki do pudru w blistrze. Biało-złote, widok z przodu.
4,8
KillyS
puszki do pudru, małe 2 szt.
5,99 zł
1 szt. = 3,00 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Babydream BIO nektar jabłkowy z czerwonymi owocami w różowym kartoniku z wiewiórką, przód, od 6. miesiąca.
5,0
Babydream
sok, Jabłko, Czerwone Owoce, po 6. m-cu życia 500 ml
4,19 zł
100 ml = 0,84 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Złote UZDROVISCO Perfektor Cery Baza-serum, butelka z pompką i pudełko. Do wygładzania i rozświetlania cery.
4,8
Uzdrovisco Perfektor Cery
baza-serum do twarzy, wygładzająco-rozświetlająca 30 ml
29,99 zł
100 ml = 99,97 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
TYLKO U NAS
Słoik Eko Gram Tricolor Quinoa 420g, widok z przodu, beżowa etykieta, ziarna białe, czerwone, czarne.
5,0
Ekogram BIO
komosa ryżowa Trójkolorowa, organiczna 420 g
16,99 zł
100 g = 4,05 zł
Najniższa cena: 22,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.