Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Miss Sporty Studio Color Cień do powiek, jasny brzoskwiniowo-beżowy, w czarnym kwadratowym opakowaniu z widocznym logo.
4,9
Miss Sporty Studio Color
cień do powiek, nr 20 2,5 g
9,99 zł
100 g = 399,60 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
BIOTANIQE PDRN Night Cream 3% PDRN, regenerujący krem na noc w białym słoiczku i różowym pudełku, przód.
4,8
Biotaniqe Dermoskin Expert PDRN
krem do twarzy, regenerujący, na noc 50 ml
35,99 zł
100 ml = 71,98 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Koralowy błyszczyk V'ibe Color Water, półtransparentny, pH-reagujący, opakowanie i aplikator z widoczną smugą.
4,7
Wibo Color Water
błyszczyk do ust, nr 3 2,6 g
15,49 zł
100 g = 595,77 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
AA Youth Supreme Skin Daily Odżywcze Serum na dzień z A.G.E. Defence System, butelka obok fioletowego pudełka.
4,8
AA Youth Supreme
serum do twarzy, odżywcze, na dzień 30 ml
45,99 zł
100 ml = 153,30 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała tubka Hada Labo Tokyo Hyalu Hand Care Regenerating Hand Cream, z przodu różowe logo, kwas hialuronowy i pro-retinol.
5,0
Hada Labo Tokyo Hyalu Hand Care
krem do rąk, regenerujący 75 ml
14,49 zł
100 ml = 19,32 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Różowe opakowanie rajstop Naris Classic 20 den matt effect, cieliste, z widokiem na nogi modelki.
4,1
Naris Classic Matt Effect
rajstopy, 20 den, Nero, rozm. 2; 1 para
5,69 zł
1 szt. = 5,69 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała tuba Equilibra Aloe Vitaminica SPF 30 UVA/UVB, krem nawilżający z aloesem i wit. E, widok z przodu.
5,0
Equilibra Aloe
krem przeciwsłoneczny, SPF 30 150 ml
39,99 zł
100 ml = 26,66 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
TYLKO U NAS
KillyS MakeUp PRO: czarny pędzel do blendowania cieni i spirala do brwi i rzęs, pionowo na czarnym tle.
5,0
KillyS MakeUp PRO
pędzel do blendowania cieni + spiralka 2 szt.
16,99 zł
1 szt. = 8,50 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Opaska kosmetyczna ilū, różowa i puszysta, widoczna wraz z opakowaniem przedstawiającym modelkę.
3,0
Ilu
opaska kosmetyczna, Różowa 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała tubka serum Amo'ya Energia do ciała z kolorową grafiką wachlarza, widok z przodu. Nuty: cytrusy, pieprz.
4,5
Amo'ya Energia
lekkie serum do ciała, wielozadaniowe 200 ml
13,49 zł
100 ml = 6,75 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Premium żel Axe Blue Lavender w fioletowej butelce 225ml, widok z przodu, czarna nakrętka i design piór.
5,0
AXE Blue Lavender
żel pod prysznic o zapachu lawendy 225 ml
15,99 zł
100 ml = 7,11 zł
TYLKO U NAS
Brązowa papierowa saszetka z etykietą Strzelaki do kąpieli Owoce leśne, kolorowy wzór, widok z przodu.
4,2
Manufaktura Piękna Owoce Leśne
strzelaki do kąpieli 30 g
5,49 zł
100 g = 18,30 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
NOWETYLKO U NAS
Czerwone opakowanie SALMON:LAB Vgene Hydro Active Squalane Gentle Cleansing Gel Foam, widok z przodu.
Salmon:Lab Vgene Hydro Active
żel do mycia twarzy, ze Skwalanem 200 ml
53,99 zł
100 ml = 27,00 zł
Najniższa cena: 65,99 zł
TYLKO U NAS
Miękka liliowa kosmetyczna opaska ilū z kokardą z poliestru, obok pudełka, do demakijażu.
5,0
Ilu
opaska kosmetyczna, Fioletowa 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Otwarty różowy płynny balsam do ust w przezroczystej butelce z aplikatorem obok. Z przodu, dla delikatnego koloru i miękkości.
5,0
Lovely Glaze & Care
balsam do ust, w płynie, nawilżająco-wygładzający 2,8 g
11,99 zł
100 g = 428,21 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biotaniqe Serum Rewitalizujące PDRN Adenozyna w przezroczystej butelce z różowymi drobinkami, obok turkusowe opakowanie.
4,0
Biotaniqe Dermoskin Expert PDRN
serum do twarzy, rewitalizujące 15 ml
32,99 zł
100 ml = 219,93 zł
Najniższa cena: 54,99 zł
TYLKO U NAS
enerBiO Veggie Hack: białko grochu i jackfruit, wysoki proteingehalt, wegański. Opakowanie z tacos.
5,0
enerBiO
wegańskie mielone z Jackfruit 75 g
9,99 zł
100 g = 13,32 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
TYLKO U NAS
Alterra Kajal Eyeliner 08 Ice, niebieska kredka do oczu z organicznym jojoba, pionowo, ze smugą koloru.
5,0
Alterra Kajal Eyeliner
kredka do oczu, nr 08 Ice 1 g
6,59 zł
100 g = 659,00 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Intensywnie różowy lakier Rival de Loop Gloss'n Gel, butelka z czarną nakrętką, widok z przodu.
4,6
Rival de Loop Gloss'n Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 13 10,5 ml
4,59 zł
100 ml = 43,71 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Selfie Project #StopSpots chusteczki do demakijażu, 25 szt., z brzoskwinią i skwalanem, kolorowe opakowanie.
5,0
Selfie Project #StopSpots
chusteczki do demakijażu 25 szt.
7,99 zł
1 szt. = 0,32 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Słoik Ener BIO Kimchi, fermentowane warzywa, zielona etykieta z daniem, chili i logo BIO, widok z przodu.
5,0
enerBiO
kimchi 270 g
11,49 zł
100 g = 4,26 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Jasnoniebieska, elastyczna gumka scrunchie z tiulu, z delikatnymi zdobieniami, widoczna z różową etykietą "FOR YOUR Beauty".
4,7
For Your Beauty Kids
gumka do włosów, scrunche, różne kolory. 1 szt.
5,49 zł
1 szt. = 5,49 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo BGLIPS błyszczący topper powiększający usta, przezroczysta tubka z różową nakrętką, pionowy widok z przodu.
4,8
Wibo Big Lips
błyszczyk do ust, powiększający 2,8 g
13,49 zł
100 g = 481,79 zł
Najniższa cena: 22,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.